Przegląd katalogu
- 470 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 470 wyników
Przeglądaj restaurant w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 470 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 248,369 opinii i ocen.
“Mocne 4+ :) Pizza przyjechała ciepła, choć 15 min po czasie mimo bliskiej dostawy ;) Ciasto bardzo dobre, składniki również. Jesteśmy zadowoleni i na pewno jeszcze kiedyś złożymy zamówienie.”
“Miła obsługa już od pierwszego kontaktu aż do samego montażu kominka. Bardzo dobre materiały do obudowy wkładu. Czekam tylko aż całość podeschnie i przepalamy :-). Szczerze polecam.”
“Pizze, które do tej pory jedliśmy były przepyszne, ciasto smaczne a składniki świeże i dobrej jakości. Dania obiadowe również bardzo smaczne: uwielbiam placka po węgiersku i nuggetsy z frytkami i surówką ( mniam). Ciasta, które serwuje właścicielka na deser - przepyszne. Lokal mały ale klimatyczny. Właścicielka to przecudowna i bardzo życzliwa osoba a młodzież, która Jej pomaga zawsze służy pomocą i bardzo dobrze traktuje klienta ( i te uśmiechy od ucha do ucha :-)))) Cieszę się, że lokal ponownie otworzył się na Dźbowie z nową właścicielką.”
“Wyposażona konkretnie, obsługa miła i pomocna :)”
“Miłe miejsce w Galerii Jurajskiej, zarówno na wypad rodzinny (np. z dziećmi), spotkanie biznesowe czy szybki lunch, miła uśmiechnięta obsługa. Naprawdę smaczna pizza na cieście z mąki ryżowej: polecam!”
“Fenomenalne miejsce na mapie Częstochowy, przepyszne jedzenie, fenomenalna na najwyższym poziomie obsługa, fajna muzyka. Bardzo mi sie podobało:)))”
“Miła i fachowa obsługa, duży wybór - nie tylko herbaty, ale też kawy i słodkości, jakich nie znajdziesz w innym sklepie. Polecam serdecznie.”
“Wyjątkowe produkty, prawdziwa i świeża oliwa. Super obsługa, profesjonalne doradztwo.”
“Jedzenie pyszne, porcje duże / większe niż w lokalach w których miałem przyjemność zjeść. Obsługa bardzo miła widać pasje i zaangażowanie. Czuć zaangażowanie i autentyczność. Napewno bardziej głodny żeby spróbować jeszcze więcej dań !”
“Przepyszny kurczak, przemiła obsługa. Cena adekwatna do jakości.Polecam!!”
“Byliśmy dzisiaj (08.08.2025) pizza przepyszna trzyma poziom najlepszej pizzy neapolitańskich. Obsługa (przemiła pani kelnerka) tylko utwierdza maksymalną ilość gwiazdek . Bardzo polecamy”
“Najlepszy Burger w Częstochowie! A takich frytek nie jedliście nigdy, zapewniam. Najlepiej smakują z przyprawą do frytek. Serdecznie polecam wizytę, przemiły właściciel!”
“Zamawiam sushi z różnych restauracji w Częstochowie, a dziś pierwszy raz spróbowałam u Was. Nie żałuję, będę polecać. Bardzo dobre, ze świeżych składników, ogromne rolki, fajna opcja z wyborem na stronie w secie gdzie każdy może wybrać co chce w danej rolce i czy chce ją w tempurze - mega na plus. Mniam! + Szybka i miła dostawa! :-) Dzięki!”
“Rewelacyjna budka z jedzeniem. Philli cheesesteak smakuje naprawdę wyśmienicie, mięso jest soczyste i dobrze doprawione, a ser idealnie się roztapia i łączy wszystko w całość. Porcja jest duża i bardzo sycąca, więc nikt nie wyjdzie głodny. Pan z obsługi jest bardzo sympatyczny i szybko przygotowuje zamówienia. Zdecydowanie warto spróbować, moim zdaniem to najlepszy cheesesteak w okolicy.”
“Aurum to miejsce które trzeba odwiedzić na kulinarnej mapie Częstochowy. Mistrzowska kuchnia myślę że zaspokoi kulinarne wymagania wielu osób. Wszystko w klimacie elegancji i dbania o szczegóły. Polecam bez precedensu, nie zawiedziecie się.”
“Hot dogi z tej budki to pozycja obowiązkowa. Nawet nie spodziewałem się jak dobre hot dogi mamy w Częstochowie dopóki nie spróbowałem tych tutaj. Idealna opcja na szybki posiłek w dobrej cenie”
“Super jedzenie obsługa super a Pani Ewa perfecto polecsm”
“Rewelacyjny klimat Swietna atmosfera”
“Wspaniały klimat i wystrój. Bardzo dobre desery, podane w przepiękny sposób. Polecem na miłe spędzenie czasu.”
“Fajna knajpka orientalna na mapie czestochowy. Dobre jedzenie nie wygorowane ceny. Polecam wszystko co jest na goracym polmisku. Jedyne do czego sie mozna przyczepic to obsluga. Panuje tutaj grobowa atmosfera. Gdzie ten slawny azjatycki usmiech. Troche wiecej radosci nie robicie chyba tego za kare.”
“Bardzo fajny pomysł na niestandardowe menu z rybami i owocami morza zamiast standardowego mięsa . Wszystko wygląda na świeże ładnie podane ,w przystawce ze śledzia matias był wybitnie dobry ,burger z jesiotrem też smaczny natomiast następnym razem wybrał bym formę bez burgera . Lemoniady bardzo ciekawy pomysł na smaki lawenda ,ogórek .”
“Fajne klimatyczne miejsce, w sam raz żeby wpaść wypić piwko i obejrzeć mecz.”
“Bardzo sympatyczna obsługa, mieliśmy okazję porozmawiać z właścicielem który z chęcią opowiadał o pozycjach z menu, jak i podchodzeniu mięska. Koko box - dwa skrzydełka, dwie polędwiczki plus frytki nie brzmi może jak dużo, ale porcje są naprawdę solidne, nam wystarczyło do najedzenia się. Część sosów własnej roboty, pyszny czosnkowy, ciekawy sos ostry z Carolina Reaper, świetny wybór dla tych lubiących pikantne pozycje. Kurczak chrupki, soczysty w środku, pycha.”
“Wracaliśmy z mężem i synem w niedzielę z gór Zborowskich, zahaczyliśmy o Jasną Górę i powrót pod Łódź. Zgłodnieliśmy. Chcąc zjeść domowy obiad wpisaliśmy w Google, a ono pokazało nam to miejsce :) Z początku mieliśmy mieszane uczucia. Ale Pani nas miło przywitała. Podała napoje które wybraliśmy i szklanki. Na obiad wybraliśmy schabowy, frytki i surówkę. Czekaliśmy może z 10 minut. Schabowy pyszny domowy i duży, frytki bardzo dobre, a surówka to sztos! Bardzo dobre jedzonko. Życzymy wszystkiego dobrego :)”
“Zawsze pyszna pizza z bardzo dobrej jakości składnikami. Polecam serdecznie:)”
“Bardzo lubię Nova Sushi i w lokalu na Brzeźnickiej zamawiam je bardzo często, nowa lokalizacja cieszy mnie niezwykle bo po pierwsze jakościowo się broni i mam teraz dużo bliżej po ulubione jedzenie. Pysznie, przystępnie cenowo i naprawdę bez zarzutu. Sam lokal również zachęca bardzo do zjedzenia na miejscu co z pewnością również w najbliższym czasie nadrobimy. Obsługa miła, jedzenie zamówione na konkretną godzinę czekało na mnie bez opóźnienia. Polecam i zostawiam 5/5 gwiazdek.”
“Fajny klimat miejsca, jedzenie bardzo dobre, nie czekaliśmy zbyt długo, pyszna herbatka zimowa :) obsługa miła, właściciele sympatyczni :)”