Przegląd katalogu
- 73 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 73 wyników
Przeglądaj restauracja w Pszczynie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 73 wyników w Pszczynie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 40,094 opinii i ocen.
“Akurat bedąc na targu w Pszczynie ogarnęła nas nieodparta chęć zjedzenia czegoś dobrego i rzucił się nam w oczy szyld "Z ogórem czy bez" - także jemy zapiekanki :) Rozkład jazdy był bardzo obiecujący, ceny również bardzo przystępne - więc testujemy :) I OMG było warto - klasyczna zapiekanka jak za dobrych starych czasów z pieczarkami i serem - po prostu genialna :) Świeżutka, chrupiąca a i rozmiar słuszny bo 45 cm - do wieczora spokój :) Najlepsze zapiekanki jakie jadłem i na pewno przy kolejnej wizycie w Pszczynie znowu tam zawitamy :)”
“Dobre i syte jedzenie. Jako klient jedynie doradzałbym dopisać do karty ilość albo wagę pierogów, ponieważ parę osób obok nas nie zatrzymało się bo stwierdzili, iż nie wiadomo ile jest pierogów i się nimi nie najedzą. To nie prawda, myśmy zjedli i głodni nie wyszliśmy :)”
“Podzielam opinie że kebab bardzo smaczny ale dla mnie nie warto dopłacać do " kraftowego". Kilkanaście złotych więcej i żadnej różnicy w jakości ( może w smaku ale to już kwestia gustu ). Miejmy nadzieję że z czasem ta jakość się nie popsuje . Raz kupiłem kubełek i ... było to chłodne.”
“Pizza pyszna, lokal bardzo przyjemnie urządzony, obsługa miła. Pizza jest typowo włoska, czego poszukiwaliśmy. Ciasto IDEALNA classica. Chętnie zobaczyłbym w menu więcej pizzy z włoskimi wędlinami i burratą. Na pewno będziemy polecać i wpadniemy przy okazji kolejnej wizyty w Pszczynie. Polecam!”
“Obsługa jest przyjazna, pomocna i kulturalna. Wyposażenie Żabki również jest na duży plus oraz czystość, jaka w niej panuje.”
“Bardzo miła obsługa bardzo duży wybór w asortymencie polecam serdecznie ❤️”
“pani która mnie obsługiwała była bardzo miła i bardzo mi pomogła w wyborze polecam tą żabkę miłe Panie i można się z nimi pośmiać”
“Bywam bardzo czesto w zabce, ale w tej zaczne być czesciej, pracuje tu super osoba . Polecam ten sklep i ekspedietke dzaste wchodzac tam zawsze wychodzę z usmiechem.”
“Przyjemna stacyjka z miłą obsługą (pozdrawiam Panią Martę). Dodatkowo obok myjnia.”
“Bardzo pozytywne wrażenia – personel niezwykle uprzejmy i życzliwy, a do tego miejsce utrzymane w nienagannym porządku. Czystość i dbałość o detale widać na każdym kroku. Połączenie miłej obsługi i schludnego otoczenia sprawia, że chce się tu wracać.”