Opinie

  1. Nie No ★★★★★

    Bywam bardzo czesto w zabce, ale w tej zaczne być czesciej, pracuje tu super osoba . Polecam ten sklep i ekspedietke dzaste wchodzac tam zawsze wychodzę z usmiechem. sprzedaja energetyki jesli masz 12 lat wiec fajnie

  2. Lpan P ★★★★★

    Bywam bardzo czesto w zabce, ale w tej zaczne być czesciej, pracuje tu super osoba . Polecam ten sklep i ekspedietke dzaste wchodzac tam zawsze wychodzę z usmiechem.

  3. Sophia Wright ★☆☆☆☆

    Były zamawiane dwa hot dogi z parówką gdzie (jak się okazało podczas jedzenia ) parówką nie można już tego było nazwać , przesuszony pomarszczony twardy patyk wsadzony do przesuszonej bułki której nawet ugryźć się nie dało tak była twarda :/ były zamawiane na wynos i niestety wsadzone tylko do dwóch papierowych torebeczek z których nie dość że to szybko stygło bo się rozsuwały te papierki to jeszcze sos się wylewał a w innej Żabce normalnie dają w sreberko dobrze zawinięte i zabezpieczone …. Nie polecam :/ będę to miejsce omijać szerokim łukiem

  1. Ireneusz Smolarek ★☆☆☆☆

    No cóż. Nie wiem skąd te pozytywne opinie ale od czasu zmiany najemcy ekspedientki zajmują się głównie paleniem e-papierosów oraz rozmowami z „magazynierami”. Jedyna Żabka do której aby wejść trzeba pokonać zewnętrzny tunel z towaru, a i czasem wtedy można pocałować klamkę, bo ekspedientka ma przerwę. Szkoda, że jedyna Żabka na osiedlu to takie ….. . Szczerze nie polecam.

  2. Agata Smolińska ★★★★★

    Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak uprzejmą i miłą obsługą w Żabce! Mimo że to Święto Pracy i wiele osób wolałoby spędzać ten dzień z dala od pracy, pracownicy byli wyjątkowo życzliwi, kulturalni i uśmiechnięci. Byłam tam tylko przejazdem, ale ta wizyta naprawdę zrobiła na mnie ogromne wrażenie. W żadnej innej Żabce nie spotkałam się z taką atmosferą. Pozdrawiam serdecznie całą załogę – świetna robota!

  3. Jakub ★★★★★

    Dzisiaj była super obsługa taka Pani w zielonych włosach bardzo miła i uprzejma bardzo polecam tą żabkę ☺️

  1. Marzena Krystowska ★☆☆☆☆

    Sprzedają stare bułki!!!! Pani pracująca dzisiaj szła w zaparte że bułki dziś pieczone chyba tylko odświeżone piekłam bułki przez parę lat więc wiem jak wyglądają stare bułki p.bardzo nie miła ogólnie sklep od kiedy jest inna obsługa bardzo się zmienił na gorsze !!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Katowicka 25A, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements