Przegląd katalogu
- 101 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 101 wyników
Przeglądaj restauracja w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 101 wyników w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 41,034 opinii i ocen.
“Super sklep, kierownictwo przemiłe zawsze pomogą znaleść to czego szukam a jak nie ma to przynoszą bez problemu z swojej kanciapy, hot dogi zawsze ciepłe i te sosyyy, Ahhh te sosy zycie bym oddał za korean bbq, możliwość skorzystania z toalety jak się zje za dużo hot dogów naraz jest bezcenna, gorąca czekolada jak i gofry z górnej półki, właścicielka ładna zagaduje doradza, polecam ten sklep”
“Wyjątkowe miejsce! Czarne tagliatelle z krewetkami – mistrzostwo smaku: makaron idealnie al dente, krewetki świeże i soczyste, całość pięknie podana. Do tego urokliwy ogródek na zewnątrz, w którym aż chce się spędzać czas, oraz świetny wybór orzeźwiających napojów na lato. Na pewno wrócę!”
“Lokal o nazwie „Poezja” oferuje bardzo dobre jedzenie obsługa przemiła jedyny minus to czas oczekiwania ceny odpowiednie do jedzenia i picia pizza,frytki i zestawy obiadowe są bardzo dobre serdecznie polecam ten lokal”
“Idealne miejsce na śniadanie. Zarówno na słodkie i słone, a nawet na ciepło. Do tego kawka, jest gdzie usiąść, po prostu rewelka. Oczywiście poza śniadaniami, można kupić pieczywo, gotowe kanapki, bułki słodkie, ciasta, torty itp. Zdecydowanie polecam, bez wahania ✌️”
“Co tu mówić. Odkąd pamiętam lody zawsze były bardzo dobre i w cenie. Reszta przekąsek - na szybko bardzo fajna opcja. Obsługa również miła. Pozdrawiam.”
“Pyszne jedzenie ! Wszystko dobrze zorganizowane”
“Mięsko mimo , że kulka to całkiem smaczne. Warzywka i sosy czuć , że świeże. Kebab jest spory i spokojnie idzie się nim najeść. Lokal czysty i schludny. Pan który obsługiwał bardzo miły , uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam :)”
“Jeździmy z żoną regularnie. Narazie najlepsza pizza w Jastrzębiu a jak zabieramy ze sobą znajomych to są zachwyceni. Jedyny minus to brak lanego piwa (może kiedyś wprowadzą do oferty) ale są różne ciekawe butelkowe do wyboru.”
“Miła obsługa i atmosfera nie widać dużych braków na regałach, chociaż towar dość banalnie poukładany ..... Jak czegoś nie ma można bez problemu zamówić.... Ceny nie są wygórowane Dość częste promocje....”
“Polecam. Proponowane menu z najlepszych produktów. Sasiedztwo Parku Zdrojowego dodaje uroku. Klimat, małego, ale przytulnego lokalu.”
“Słyszałam różne opinie o tym kebabie, zwykle negatywne. Sceptycznie podchodzę też do sieciówek z kebabem. A więc można powiedzieć że pozytywnie się zaskoczyłam. Kebab naprawdę niezły, obsługa miła. Jedynie menu mocno okrojone.”
“Mój ulubiony lokal w Jastrzębiu. Jestem pod wrażeniem miłej i świetnej obsługi , a w szczególności uroczej pani Natalii ! Polecam ;)”
“Aktualnie najlepszy kebab w Jastrzębiu. W lokalu panuje bardzo przyjazna atmosfera a obsługa zawsze jest uśmiechnięta. Nie mam zamiaru zmieniać lokalu gdzie jem kebaba.”
“Miła obsługa, duży wybór towaru, zawsze wszystkie najnowsze rzeczy są dostępne.”
“Sklep super pracownicy czasami nawet umilą dzień wszystko zadbane i to tyle”
“Bardzo dobry kebab, pomijam źe raz się szefu zapomniał i dał pomidorka ale dostałem cukierka bo akurat miał i nawet dobry. Polecam całym żołądkiem.”
“SmakoVita to miejsce, w którym można zjeść dwudaniowy domowy obiad za 20 zł. Do tego można dobrać kompot za 2.50 zł, co daje nam pełny zestaw. Lokal znajduje się w centrum, pod tzw. "supersamem". Nasuwa się pytanie: czy za tę cenę można smacznie zjeść? Odpowiem krótko: tak. Dania są odpowiedniej wielkości, choć niektóre z nich wymagają dosolenia. Jest to niewielki problem, ponieważ przyprawnik jest dostępny na każdym stoliku. Ziemniaki polane sosikiem mają poprawny smak. Pozytywnie zaskakuje również mięso, smażone na bieżąco, które nie leży w bemarze. Jeśli chodzi o zupkę, nie trzeba długo czekać i jest smaczna. Sam lokal wygląda jak ładniejsza stołówka jest czysto i dość wygodnie. Zamówienia są realizowane przy bufecie. Musimy je samodzielnie odebrać. Kiedyś pewnie wrócę tu na dobre jedzenie. #GREEinEATing”
“Miła obsługa do hot doga można dać ile chcesz sosów mega fajnie”
“Zorganizowałam tu urodziny dla córki na 11 osób i wszystko było perfekcyjne! Każdy z gości zamówił inne danie i… wszystko było przepyszne! Połączenia smaków i faktury na talerzach były niebanalne i pięknie podane. Obsługa była bardzo sympatyczna i pomocna, a restauracja świetnie przygotowana na małych gości – krzesełka do karmienia i drobne udogodnienia zrobiły ogromną różnicę. Co więcej, restauracja zadbała o przygotowanie tortu, dzięki czemu mogłam naprawdę poczuć się gościem, bez stresu związanego z organizacją. Zdecydowanie miejsce godne polecenia – pyszne jedzenie, miła obsługa i przyjazna atmosfera dla rodzin!”
“Przed chwilą wstąpiłam do Żabki po hod dogi bardzo miło mnie przywitała starsza pani ekspedientka, miłą i sympatyczna obsługa pysZne hod dogi polecam ten sklep i hod dogi będę wstępować jak będę przejazdem”
“Panie Adrianie nikt panu a raczej panu żonie nie przyznał racji żona nie to wino wzięła pomyliła buteleczki nie czarna tylko przezroczysta więc nie do nas pretensje jeśli coś jest nie tak zapraszam na konfrontacje gdzie posiadamy nagrania z monitoringu”
“Bardzo miła obsługa, dwoje młodych ludzi, którzy chętnie pomagają, pogadają z klientami a czasami klient potrzebuje pogadanki, świetnie wybrnęli z problemu że nie było parówek na które miałem ochotę, uśmiech przede wszystkim :) Dajmy młodym głos ;) Pozdrawiam:)”
“Pizza przyszła chwilę przed czasem, nie było zakalca, składników tak jak powinno być, powiem szczerze chyba nigdy nie dostałem tak ciepłej pizzy na dowóz, pizza bardzo smaczna, polecam.”
“Pub Pivnica to bardzo miłe i spokojne miejsce. Można odpocząć od zgiełku miasta wśród zieleni, ponieważ ogródki są zlokalizowane w różnych miejscach od budynku. Lokal, w którym można zorganizować jakąś rodzinną czy nawet zmianową imprezę. Jedzenie przepyszne. Ostatnio był placek ziemniaczany-a właściwie pół porcji ;) -z sosem grzybowym i kurczakiem. Niebo w gębie! Mąż miał opiekany ser camembert z opiekanymi ziemniakami i surówką, w wersji również z frytkami. Można ewentualnie zamówić pizzę, również bardzo pyszną. Polecam to miejsce z całego serca!”
“Pub Pivnica to bardzo miłe i spokojne miejsce. Można odpocząć od zgiełku miasta wśród zieleni, ponieważ ogródki są zlokalizowane w różnych miejscach od budynku. Lokal, w którym można zorganizować jakąś rodzinną czy nawet zmianową imprezę. Jedzenie przepyszne. Ostatnio był placek ziemniaczany-a właściwie pół porcji ;) -z sosem grzybowym i kurczakiem. Niebo w gębie! Mąż miał opiekany ser camembert z opiekanymi ziemniakami i surówką, w wersji również z frytkami. Można ewentualnie zamówić pizzę, również bardzo pyszną. Polecam to miejsce z całego serca!”
“Jestem w Jastrzębiu kilka razy w roku i zawsze wpadam tu na kebaba. Wołowina w formie kuli, taką lubię zjeść. Zawsze smacznie, bez rozczarowań. Dobry kebab w rozsądnej cenie.”
“Ostatnio odwiedziłem Sultan Premium Kebab i postanowiłem spróbować ich wersji Sultan Kebab bez frytek – największej, z dodatkowym mięsem i różnymi dodatkami. Wybrałem wołowinę premium, czyli marynowane stekowe mięso – brzmi dobrze, prawda? Obsługa była miła, a wykonanie całkiem szybkie. Cena takiego kebaba to aktualnie 40 zł. Sam kebab – jak widać na zdjęciu – naprawdę na bogato! Mięso pierwsza klasa, zdecydowanie kraftowe. Smakowo jeden z lepszych kebabów, jakie można zjeść w Jastrzębiu. Może nie największy, bo wielkościowo obstawiam około 40 cm (w innych miejscach zdarzają się te 50 cm kolosy), ale za to naprawdę gruby i sycący. Ciasto też na plus – inne niż standardowe, wyglądało jakby miało „schowek” na składniki, a potem wszystko było zgrabnie zawinięte. Sosy i surówki idealnie zgrane, świetnie się komponowały z resztą. Z żoną byliśmy bardzo zadowoleni. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to zbyt mocno przypieczone ciasto, ale dało się zdjąć tę zewnętrzną część, więc nie było tragedii. Ogólnie – super opcja, jeśli szukacie czegoś konkretnego w Jastrzębiu!”
“Pierwsza wizyta zdecydowanie na plus. Burgery pyszne, frytki także. Fajne, czyste wnętrze. Cenowo, ale jakościowo zdecydowanie lepsze, porównywalne z sieciówką z klaunem. Ja na pewno będę zaglądał tutaj częściej. Toalety czyste, obsługa miła. Dla gości dostępne gniazdka elektryczne i porty USB. Duży ogródek. Można kupić także lane piwo.”
“Pyszna swojska pizza ,stripsy ze świeżego mięska wypieczone na świeżym oleju pięknie pachną do tego smaczne sosy. Widać że właściciele dbają o Klienta produkty świeżutkie najwyższej jakości Polecam, życzę powodzenia na pewno z mężem jeszcze nie raz odwiedzimy to miejsce Pozdrawiamy”