Najgorsze mięso z kawałkami niedomielonych kości, ostry sos jest tak kwaśny, że zabija smak reszty. Nigdy więcej
Zdjęcia
Opinie
-
Игорь ★☆☆☆☆
-
Bartek Grabczyński ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam. Po otwarciu kebaba wszędzie rozlane sosy, ciasto miękkie, niedopieczone, mięso mdłe. Lepiej poszukać innego kebaba w Jastrzębiu.
-
Wiedzgryf Dąbrowski ★★★★★
Bardzo dobry kebab, pomijam źe raz się szefu zapomniał i dał pomidorka ale dostałem cukierka bo akurat miał i nawet dobry. Polecam całym żołądkiem.
-
jako taco ★★★★☆
Spróbowałam kebaba w chlebku egipskim i miło się zaskoczyłam. Potrzebowałam miejsca, gdzie poza kapustą ładują do środka również świeżego ogórka, pomidora a nawet sałatę. Mięso bez zastrzeżeń. Martwił mnie jedynie rozkład składników-z jednej strony chlebka samo mięso, a z drugiej sama sałatka, przez co ciężko było doszukać się całościowego smaku. Cena do jakości i wielkości okej, obsługa miła, jedynie w lokalu przydałby się remont ; /
-
Kelorth ★★★★★
Sahara funkcjonuje w Jastrzębiu już tak długo, że pamiętam zamawianie u nich kebsów za 10zł. Mimo iż rynek kebabów w tym mieście stale przechodzi zmiany, bo lokale otwierają się i zamykają w przeciągu miesięcy, to ta budka na Starym Targu od przynajmniej 12 lat sprzedaje te same porcje mięsa w charakterystycznie zawiniętym chlebie egipskim. Mięso cienko skrojone, widać w nim jakąś teksturę, więc raczej nie stawiają na podłą, galaretowatą kulę — zresztą Sahara nie przetrwałaby tylu lat na byle czym. Mięsa jest dużo w stosunku do (świeżych) warzyw, a sosy warte pochwały, szczególnie łagodny, bo nie jest tłustą, majonezową mazią, po której zazwyczaj ma się dość kebabów na długi czas. Na pewno jogurtowy, czuć w nim zioła, dosyć łagodny w smaku (nie dominuje w daniu). Nie oceniam Sahary z sentymentu — na jastrzębskim rynku kebabowym wciąż jest dobrą "klasyczną" pozycją.
-
Paulina T ★★★★★
Obsługa bardzo miła Pan na kuchni uprzejmy, bardzo mi smakowała nowość kebab serowy-mega ☺️
-
Martyna Spyra ★☆☆☆☆
Obsługa nie miła, miałam dopłacić 6 zł za to żeby kebab nie miał sałatki a to dla mnie zdzierstwo totalne czyli razem kebab wychodzi około 26 zł a i tak tortilla była zimna, mięso było dziwne w smaku a sos (łagodny) smakował bardziej jak śmietankowy
-
Lucyna F. ★★★★★
Najlepszy kebab jaki jadłam. Falafel obłędny. Wszystko pierwszej świeżości. Pan przygotowujący te pyszności przemiły. W lokalu jest bardzo czysto. To miejsce jest dla mnie numerem 1 jeśli chodzi o takie jedzenie. Polecam
-
Rafał Krupski ★★☆☆☆
Trafiliśmy tam z kumplami trochę przypadkiem, bo akurat mieliśmy pepkowy (08.02.2025) i strasznie zgłodnieliśmy, a kebab “Na Grubo” był już zamknięty. No to padło na Saharę – nie z wyboru, tylko z konieczności. Obsługa była w porządku, sympatycznie nas przyjęli, nie można się przyczepić. Ale niestety to jedyny większy plus. Mięso to były ewidentnie resztki – już pocięte, jakby z końcówki dnia. Niektórzy zamówili mieszane mięso, a dostali samo wołowe. I to nie jakieś porządne, tylko najtańsze kule mocy, jakie można kupić – smak pozostawiał sporo do życzenia. Placek też wyglądał i smakował jak najtańszy z możliwych, totalnie bez wyrazu. Surówki? Biała kapusta na full, jakby chcieli zapchać czymkolwiek. Zero balansu, zero smaku. Całe szczęście, że byliśmy już lekko wstawieni, więc nie robiliśmy afery i zjedliśmy, żeby po prostu coś wrzucić na ruszt. Jedyne, za co daję 2 gwiazdki, to to, że dali nam jakiś napój w gratisie – fajny gest, bo byliśmy ostatnimi klientami. Ale jak za taką cenę? Sorry, nigdy więcej. Może jak kiedyś wymienią mięso na coś lepszego i zadbają o jakość placków, to dam drugą szansę. Póki co – pierwszy i ostatni raz Edytowałem specjalnie bo widzę że właściciel wie lepiej gdzie co jem ;) jak chcesz to ogarne płatność o kumpla.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sahara Kebab?
Sahara Kebab znajduje się przy Arki Bożka 26B, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sahara Kebab?
Można skontaktować się z Sahara Kebab pod numerem +48 537 550 308
Jak można dotrzeć do Sahara Kebab?
Do Sahara Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku