Przegląd katalogu
- 21 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 21 wyników
Przeglądaj przedszkole w Bytomiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 21 wyników w Bytomiu, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 180 opinii i ocen.
“Jak najbardziej polecam przedszkole . Nasze dziecko uczęszcza tam drugi rok, jest dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności i dzięki współpracy dziecko mocno się rozwinęło, zaczęło mówić zdaniami, stała się samodzielna, panie rozumieją jej specyficzne potrzeby i podchodzą do niej indywidualnie. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera.”
“Wspaniałe przedszkole! Mój synek uwielbia tam chodzić ;)”
“Polecam z całego serca, super atmosfera, profesjonalna kadra. Syn idzie do przedszkola zawsze z uśmiechem na twarzy .”
“Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem przedszkola dla swojego dziecka – nie ma nad czym! A jeśli ktoś słyszał nieprzychylne opinie – niech ich nie słucha. Przedszkole „Witaminka” to miejsce, w którym dziecko jest bezpieczne, zaopiekowane i szczęśliwe, a ja jako mama jednego absolwenta i drugiego dziecka, które nadal uczęszcza do „Witaminki”, bez cienia stresu i z pełnym zaufaniem zostawiam tu swoje dziecko każdego dnia. Miałam możliwość wyboru spośród wielu bytomskich, rekomendowanych przedszkoli, ale kolejny raz postawiłam na „Witaminkę” i nie żałuję tej decyzji – mało tego, uważam, że była najlepszą z możliwych. Choć placówka nie jest duża i nie może pochwalić się najnowocześniejszą infrastrukturą, ma coś o wiele ważniejszego – niepowtarzalną atmosferę, ciepło i kameralność, która daje dzieciom poczucie wspólnoty i bezpieczeństwa. Tutaj wszyscy się znają, wspierają i szanują – maluchy ze starszakami, średniaki z młodszymi – jak w jednej, wielkiej rodzinie. Największa wartość przedszkola – jego personel Trzeba oddać Pani Dyrektor, że perfekcyjnie dobiera kadrę – od Panów konserwatorów, Pań kucharek i woźnych, po nauczycieli i specjalistów. Wszyscy są cudowni, uśmiechnięci, kompetentni i pomocni. Każde dziecko jest dla nich ważne, nikt nie jest anonimowy. Nie sposób wymienić wszystkich, ale chciałabym szczególnie podkreślić kilka niezwykłych osób: Pani Liliana – pedagog jakich mało! W swojej długiej edukacyjnej drodze nie spotkałam drugiego takiego nauczyciela. Perfekcyjna w tym, co robi, a przy tym świetnie komunikuje – nawet trudne rzeczy potrafi przekazać w sposób, który sprawia, że jesteś zadowolony i spokojny. Pani Sabina – pedagog specjalny, chodząca energia! Nie wiem, skąd ją czerpie, mówi, że z Muszynianki, ale jestem przekonana, że musiała wpaść do kociołka z tą wodą jako dziecko. Dzieci ją uwielbiają, a jej energia zaraża wszystkich wokół! Pani Agnieszka – pomoc w najmłodszej grupie. Ciepła, cudowna i niezwykle utalentowana plastycznie. Ma dodatkowy talent – po leżakowaniu czaruje dziewczynkom we włosach najpiękniejsze fryzury! Panie woźne pomocne, uśmiechnięte, takie dobre i troskliwe duchy przedszkola. Każdy pracownik tego przedszkola jest osobą na właściwym miejscu, kompetentną do prowadzenia tej trudnej i często niedocenianej misji, jaką jest edukacja przedszkolna. Choć „Witaminka” nie jest placówką specjalistyczną, wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci z orzeczeniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, co uważam za ogromny plus i dowód na to, jak otwarte i troskliwe jest to miejsce. Nie piszę tej opinii przypadkiem dopiero teraz. To małe przedszkole ma niewiele miejsc, a mi zależało, aby dwoje moich dzieci mogło tu chodzić. Ale teraz, kiedy jedno już ukończyło swoją przedszkolną przygodę, mogę śmiało powiedzieć: jeśli ktoś się waha – nie ma nad czym! „Witaminka” to najlepszy wybór.”
“Wszystkie moje dzieciaczki tam chodziły i chodzą.”
“Syn bardzo zadowolony, bardzo ciekawe zajęcia, rozbudowany program. My również bardzo zadowoleni”
“Najlepsze przedszkole ! Najlepsza kadra ! Polecam z czystym sumieniem !!”
“Przedszkole jak najbardziej na plus. Pani dyrektor jak i Wychowawcy oraz Panie woźne zawsze są miłe, pomocne, opiekuńcze. Organizacja oraz współpraca na linii nauczyciel - rodzic przebiega bez zarzutu. Pani dyrektor jest otwarta na sugestie oraz propozycje ze strony rady rodziców, dzięki czemu rodzice mają możliwość mieć realny wpływ na życie przedszkola. Warsztaty, teatrzyki o różnej tematyce są organizowane bardzo często, dzięki czemu dzieci mają dużą różnorodność zajęć. Język angielski prowadzony jest w taki sposób że dzieci ucząc się przez zabawę wynoszą bardzo dużo wiedzy, nawet w najmłodszej grupie. Logopeda, psycholog, pedagog są dostępni. Jeśli nauczyciel zauważy konieczność konsultacji (albo rodzic zgłosi taką chęć) zajęcia odbywają się w mgnieniu oka. Cudowny ogród, plac zabaw, przestronne sale, czystość... Biorąc pod uwagę że nie było to pierwsze przedszkole z którym miałam do czynienia, po kilku latach współpracy dalej jestem oczarowana. Wysyłając dzieci do tej placówki ja jestem o nie spokojna, a dzieci bardzo zadowolone.”
“Polecam z czystym sumieniem chodzi tutaj moja bratanica i nie było dnia żeby wyszła z przedszkola nie zadowolona.a panie to naprawdę bardzo miłe i pomocne.”
“Bardzo miłe Panie nauczycielki, które wiedzą jak odpowiednio zająć czas dzieciom, które przebywają w przedszkolu”
“Do przedszkola uczęszczała starsza córka Milenka, a obecnie kończy młodsza Zuzia.Kadra na najwyższym poziomie klasa sama w sobie, począwszy od pań przedszkolanek, panią dyrektor ,przemiłe i pomocne panie woźne.BARDZO wysoki poziom przygotowania do szkoły widzę to po starszej córce.A samo przedszkole przytulne z fajną rodzinną atmosferą.Przez prawie 5 lat wiele się działo dobrego za co ukłon z mojej strony.Pełen profesjonalizm i zadowolenie pociech......tyle :)”
“Moja Córka każdego dnia idzie i wraca zadowolona z przedszkola a to najważniejsza opinia. Jest w grupie maluszków i zawsze wychodzi uśmiechnięta. Wszystkie Panie cudowne!”
“Male przedszkole z rodzinna atmosfera.”
“Dziecko z chęcią chodzi do przedszkola to i rodzic zadowolony.”
“Bardzo miła atmosfera sprzyjająca dzieciom”
“Rodzinne i bardzo przyjemne przedszkole. Pierwsze do którego dziecko bardzo chętnie chce chodzić :)”
“Nie ma lepszego.!!! Polecam w 100%”