Przegląd katalogu
- 192 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 192 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Piekary Śląskiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 192 wyników w Piekary Śląskiu, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 50,545 opinii i ocen.
“Fantastyczna obsługa! Z uśmiechem, pozytywną energią, poprawiają humor. Bardzo czysto i duża przestrzeń, można zaparkować blisko. Polecam!”
“Dobry sklep. Duży parking. Warto uważać, bo niektórym spieszy się aż nadto. Dla przypomnienia, na terenie prywatnym nie obowiązują przepisy ruchu drogowego. Trzeba uważać i być czujnym!”
“Po dłuższym czasie odwiedziłem ten mały sklep,mam pozytywne wrażenie, dużo towaru,miła i pomocna sprzedawczyni,polecam wszystkim!!!”
“pan Piotr który nam dzis pomagał przy zamówieniu złoty człowiek widać było że pomimo zmęczenia przez promocję na drwala pełny życia przemily człowiek mam nadzieję że dostanie jakąś premię serio”
“Bardzo duży wybór pysznego pieczywa i nie tylko, pyszne ciasta i przekąski.”
“Ceny Ok a fajnie ze czynny długo i prawie zawsze”
“Warzywa i owoce świeże, produkty wedliniarskie bardzo dobre, obsługa miła, ceny spore”
“Dobre pierogi, fajne delikatne ciasto i ciekawe propozycje farszów - nie rozwalają się ;) miła obsługa. Oprócz pierogów jest spory wybór innego jedzonka. Warto spróbować”
“Miła, kulturalna obsługa i dobre zaopatrzenie .”
“bardzo miła obsługa a szczególnie pani w okularach polecam tą żabke z całego serca ☺️”
“Bardzo dobre kurczaczki i nie tylko. W szczególności smakowała mi Pajda. Obsługa jest miła i bardzo sprawna a przedewszystkim uśmiechnięta. Polecam!”
“Bardzo często przejeżdżam przez drive thru żeby po prostu zjeść cos na szybko, kfc jak każde inne ale tutaj personel tego działu zawsze stara się jakoś rozkręcić atmosferę a w szczególności Wiktor. zawsze się wita i rozmawia z klientem jak człowiek z człowiekiem a nie jak zmęczony pracownik z klientem, bardzo miły i bardzo zaangażowany w to co robi zawsze się stara jak najlepiej, oby w przyszłości było by tam więcej takich pracowników a raczej ludzi jak Wiktor”
“To nie tylko piekarnia ale mały sklep spożywczy. Ciasta czy kołoczki bardzo dobre, można kupić bilety jak i papierosy czy piwo. Dla każdego coś się znajdzie.”
“Kebab dobry, obsługa w porządku, bez problemu można się dogadać, a samo jedzenie jest ciepłe, nawet po przyniesieniu do domu (co rzadko się zdarza u innych). Jak na kebab "pod ręką" to polecam. Porcje duże, ceny przystępne. Nie raz już tam zamawialiśmy i żadnych problemów żołądkowych nie mieliśmy.”
“Jedna z mniejszych Biedronek w jakich byłem ALE zawsze wystawiony towar bardzo miła i pomocna obsługa lubię robić w niej zakupy . Polecam”
“Nie wiem jak inne pozycje ale zestaw obiadowy nr 1 daje radę. 13 zł za kilogram pysznego jedzenia. Trzeba być naprawdę głodnym żeby to zjeść na raz.”
“Bardzo miła obsługa oraz duży wybór towaru polecam ten sklepik”
“Uwielbiam. Uwielbiam za dobre pieczywo, za dobre ciastka, za dobre ciasta, za dobre przekąski (paszteciki, batony, kapiśniaczki..) , uwielbiam za cieplutką pizzę, uwielbiam za to , że jest sporo sklepów o identycznym asortymencie. Do tego obsługa ok, ceny znośne ;)”
“Sklep dobrze zatowarowany, przystępne ceny, polecam”
“Bardzo smaczny kebab. Ostry sos jest na prawdę ostry ;) Pan/szef dał chyba średnią porcję w cenie małej - mąż musiał dojadać. Na pewno tu jeszcze wrócimy :)”
“Mały lokalny i bardzo przyjemny sklepik”
“Fajne miejsce na PIWO i spotkanie”
“2021r: gdyby można dałbym 6 a nawet 7 gwiazdek. 5 gwiazdek ponieważ: Na moje 50te urodziny zamówiłem koryto mięs na 15 osób - był to "strzał w 10kę". 4 rodzaje przepysznych mięs + znakomite dodatki. Jestem mega zadowolony - goście także ..... jedynie wątroby trochę narzekały z nadmiaru "dobroci". Zamówienie zrealizowane telefonicznie z tanią dostawą na określoną godzinę. 2 dodatkowe gwiazdki za profesjonalną reakcję właściciela na złożoną reklamację innego zamówienia (pizza). 2022r: koryta nadal smakują tak samo pysznie - polecam serdecznie. Na imprezy wieloosobowe to strzał w 10kę.”
“Pizza pierwsza klasa, brzegi serowe lepsze niż w Pizza Hut. Frytki idealne, nie były spalone za co ogromny plus, bo bez frytek pizza to nie pizza. Czekaliśmy niecała godzinkę i wszystko przyszło bardzo cieplutkie. Polecam serdecznie”
“Miła obsługa. Sklep na codzienne zakupy.”