Opinie

  1. Raven Queen ★☆☆☆☆

    Zawsze zamawiałam ale teraz jestem totalnie rozczarowana. Kupiłam dzisiaj kebaba w bułce oraz duży box, obydwie rzeczy sos mieszany mięso baranina.Nie dość że jedzenie przyjechało zimne to mięso bylo rozdrobnione na grubość mielonego..frytki miękkie i sosu wręcz brak a samo mięso strasznie ostro doprawione. Po raz ostatni zamówiłam tutaj jedzenie,,,strata pieniędzy.

  2. Natasza Ferdyn ★★★★☆

    Mogę polecić z chęcią i czystym sumieniem tą kababiarnię. Ciepłe, smaczne jedzonko, w przystępnej cenie. Dużo surówek ale też i dużo mięsa. Trochę za mało sosu, stąd minus jeden punkt. Kebab duży jest naprawdę duży, w porównaniu z konkurencją na Bytomskiej gdzie w zasadzie rozmiar się nie różni. Obsługa miła. Polecam.

  3. Daga ★☆☆☆☆

    Totalnie nie polecam, nie dość że kebab przyszedł o ponad godzinę spóźniony to jeszcze jak dzwoniliśmy o zwrot pieniędzy pani się rozłączyła i była bardzo nie miła. Kebab sam w sobie średni, mało mięsa, surówka słodkawa, sos jakby kot napłakał. Omijajcie z daleka.

  1. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Zamowiona pita średnia drobiowa i frytki, najpierw zrobiona z mieszanego mięsa, frytki zamknięte w pudełku flaki żadna nie chrupiąca, równie dobrze mogłam zamówić kubełek efekt byłby ten sam a byłoby taniej. Zanim nie zmienił się właściciel i nastała nowa nazwa jedzenie było chociaż ciepłe, frytki super chrupiące, teraz pita ledwie ciepła bo po co ją grzać dłużej niż minutę, kolejki nie było. Kiedyś jadałam co najmniej 2 razy w tygodniu, teraz pierwszy raz w tym roku. Co do ciepłoty jedzenia to klient przede mną dostał tak samo letnie napewno bo widziałam jak było podgrzewane. Frytki letnie, poprzednio aż w palce parzyły. Myślę że obsługa jest kiepska, może warto by się jednak postarać Zdjęcie przedstawia podzielone mięso na 2 porcje, frytki też podzielone Ps. Frytek nie dało się zjeść...niestety

  2. Anna W ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie. Miła obsługa. Najedliśmy się do syta.

  3. Basia Królikowska-Balun ★★★★★

    Bardzo smaczny kebab. Ostry sos jest na prawdę ostry ;) Pan/szef dał chyba średnią porcję w cenie małej - mąż musiał dojadać. Na pewno tu jeszcze wrócimy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Abrakebabra?

Abrakebabra znajduje się przy Prymasa Stefana Wyszyńskiego 25, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Abrakebabra?

Można skontaktować się z Abrakebabra pod numerem +48 577 436 333

Jak można dotrzeć do Abrakebabra?

Do Abrakebabra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements