Przegląd katalogu
- 90 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 90 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Orzeszu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 90 wyników w Orzeszu, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 16,190 opinii i ocen.
“W Timberlandzie mieliśmy imprezę z okazji chrzcin syna - najlepsza decyzja! Kontakt z panią Moniką od początku rewelacyjny, wszystko świetnie zorganizowane - każdy pomysł i prośba były zrealizowane. Sama impreza - przepyszne jedzenie w dużych ilościach, tort rewelacja, pięknie udekorowane i spokojne miejsce na pięterku (syn mógł się wyspać w trakcie :D), goście zadowoleni. Panie kelnerki przemiłe, uśmiechnięte i świetnie wszystko ogarniały... naprawdę wszystko wyszło idealnie!”
“Miałam przyjemność zorganizować w tej restauracji 70 urodziny jestem bardzo zadowolona. Jedzenie było pyszne świeże i pięknie podane obsługa niezwykle miła pomocna uśmiechnięta przez cały czas dbali o to żeby niczego nam nie brakowało cała impreza przebiegła w świetnej atmosferze .Polecam to miejsce!”
“Bardzo serdecznie dziękuję całemu personelowi kliniki Teodorowscy za uratowanie mojego psa Maksia.Dziękuję za ogromną empatię, doskonałą opiekę, ogromną troskę nie tylko o mojego psiaka ale także wyrozumiałość dla właścicieli. Ciężka operacja kręgosłupa udana, przeprowadzona profesjonalnie, Maksiu wraca do zdrowia,i co najważniejsze, nadal jest z nami. Bardzo serdecznie dziękuję i polecam❤❤❤”
“Smaczne ciasta i inne wypieki. Bardzo przystępne ceny. Miła obsługa. Polecam.”
“Jak pięknie żyć ? Iść do Pani Natalii po kawę i hot doga w ten zimowy dzień! Super miła obsługa Panie właścicielu podwyżka dla Pani Natalii ”
“Bardzo miła obsługa w tej Żabce :) Asortyment trochę skromny, ale nie jest źle.”
“Kupiłam tam dzisiaj najlepsze maślane bułeczki,jakie w życiu jadłam. Chleb też bardzo dobry. Na pewno jeszcze zajrzę,jak będę przejazdem.”
“Zawsze miła obsługa i spory wybór świeżych produktów.”
“Jeden z moich ulubionych orlenow, zawsze miła i uśmiechnięta obsługa.”
“Super miła obsługa zawsze można liczyć na pomoc i poradę ,najlepsza stacja i obsługa w okolicy”
“Bardzo smaczne, napewno wrócę na burgera classic z oryginalnym sosem. Wygląda dobrze i smakuje dobrze, bułeczka i mięsko extra. POLECAM”
“Sklep czysty i wszystko na swoim miejscu. Panie uśmiechnięte i bardzo pomocne . Brak kolejek do kasy . Polecam ten sklep”
“Byłem wczoraj na zakupach, w godzinach wieczornych. W sklepie było kilka osób, mimo tego, że Pani ( kręcone włosy) akurat odpiekała kilka pizz, to obsługa szła sprawnie, a przede wszystkim z uśmiechem. Co mnie zaskoczyło najbardziej to każdemu Klientowi z osobna, Pani życzyła miłego wieczoru. No taka obsługa to skarb. Polecam sklep pod każdym względem.”
“Poraz kolejny zamawiam pizzę do domu i jest najlepsza z najlepszych. Gorąca, dużo składników,vwarta swojej ceny... Jest to opinia 5 osobowej rodziny. Oby tak dalej!!! Ekstraklasa!!!”
“Mały sklep, jednak podstawowe artykuły bez problemu można nabyć.”
“Mięso i wędliny bardzo dobre. Ogólnie sklep ok. Na wielki minus parking, a raczej jego namiastka.”
“Bywam tam co jakiś czas. Miła obsługa i towar taki jakiego się szuka”
“Zawsze uśmiechnięte Panie z obsługi i dobrze wyposażony sklep. Polecam! :)”
“Pani ekspedientka podgrzegawając mi Kebaba zaczęła sobie tańczyć do muzyczki lecącej w tle. Nie dość że najedzony to jeszcze humor poprawiony ^^ Polecam sklep gorąco a tą panią ciepło pozdrawiam bo bardzo poprawiła mi humor”
“Drogi właścicielu, posiadasz miejsce na wagę złota!!! Twój lokal "Ersu kebab" wyznacza pewien smak kebaba w okolicach Orzesza, często biorę wersję bez sosow z frytkami zawyczaj w bułce, byłem w Turcji w mieście "Alanya" i tam zasmakowałem prawdziwego tureckiego kebaba ''buła z mięsem i cebulą" smak serwowanego kebaba w Twoim lokalu bardzo mi go przypomina, dziękuję za jakość, formę podania ''bułka to strzał w 10''. A cena? adekwatna do porcji, tak że wszyscy głodni ludzie dzwoncie zamawiajcie i smakujcie tych dobroci. Panie właścicielu chętnie bym spróbował takiej tureckiej buły z miesem i cebulą bez udziwnień sosu surówrek, sama esencja :) dodatkowo premia dla zespołu 6+ dla was. Pozdrawiam nażarty klient !”
“Polecam bardzo fajna obsługa duży wybór towaru , przepyszne frytki .”
“Jest dobrze, są tam rzeczy których nie można kupić w innych sklepach”
“Przesympatyczna obsługa. Polecam. Babeczka uśmiechnięta i bardzo pozytywna”
“Szybka wysyłka, niedrogi towar dobrej jakości, miła Pani w obsłudze podesłała mnóstwo przepisów na zdrowe koktajle. Widać, że pracują tam ludzie z pasją. Polecam :)”
“Z całego serca polecam sklep, najlepszy produkt”
“Smakują tak samo obłędnie jak wyglądają. Wysokiej jakości składniki.”