Przegląd katalogu
- 55 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 58% Ze zdjęciami
Znaleziono 55 wyników
Przeglądaj sklep spożywczy w Orzeszu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 55 wyników w Orzeszu, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 6,444 opinii i ocen.
“Bardzo smaczne lody, ciekawe smaki do wyboru i naprawdę miła obsługa. Można było skosztować różnych smaków przed kupieniem, a później Pani nawet pozwoliła podzielić gałkę na dwa różne smaki. Można płacić kartą. Polecam”
“Bardzo miła obsługa i duży wybór wielu produktów warto przyjechać”
“Chyba najlepsze pieczywo w okolicy”
“Przemiła obsługa i bardzo duży wybór produktów”
“Ekipa mega pomocna, zawsze wiedzą jak pomóc, jakie części podać, doradzić co jest lepsze, jakie rozwiązanie lepiej w danej sytuacji zastosować. To nie tylko podawacze rzeczy, ale ludzie, którzy się na tym po prostu znają i pomagają, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.”
“Jedyny sklep w okolicy, gdzie można zaopatrzyć się w craftowe piwko, w przystępnych cenach. Można też kupić ciekawe zestawy prezentowe czy mocniejsze trunki z całego świata. Polecam”
“Fajny sklepik w miarę tanio są dobrej jakości produkty”
“Miła obsługa, żabka dobrze zaopatrzona, zatowarowanie raczej pełne. Czysto”
“Polecam. Świeże warzywa i owoce miła obsługa.”
“Jak pięknie żyć ? Iść do Pani Natalii po kawę i hot doga w ten zimowy dzień! Super miła obsługa Panie właścicielu podwyżka dla Pani Natalii ”
“Bardzo miła obsługa w tej Żabce :) Asortyment trochę skromny, ale nie jest źle.”
“Zawsze miła obsługa i spory wybór świeżych produktów.”
“Jeden z moich ulubionych orlenow, zawsze miła i uśmiechnięta obsługa.”
“Super miła obsługa zawsze można liczyć na pomoc i poradę ,najlepsza stacja i obsługa w okolicy”
“Sklep czysty i wszystko na swoim miejscu. Panie uśmiechnięte i bardzo pomocne . Brak kolejek do kasy . Polecam ten sklep”
“Byłem wczoraj na zakupach, w godzinach wieczornych. W sklepie było kilka osób, mimo tego, że Pani ( kręcone włosy) akurat odpiekała kilka pizz, to obsługa szła sprawnie, a przede wszystkim z uśmiechem. Co mnie zaskoczyło najbardziej to każdemu Klientowi z osobna, Pani życzyła miłego wieczoru. No taka obsługa to skarb. Polecam sklep pod każdym względem.”
“Mały sklep, jednak podstawowe artykuły bez problemu można nabyć.”
“Mięso i wędliny bardzo dobre. Ogólnie sklep ok. Na wielki minus parking, a raczej jego namiastka.”
“Bywam tam co jakiś czas. Miła obsługa i towar taki jakiego się szuka”
“Zawsze uśmiechnięte Panie z obsługi i dobrze wyposażony sklep. Polecam! :)”
“Pani ekspedientka podgrzegawając mi Kebaba zaczęła sobie tańczyć do muzyczki lecącej w tle. Nie dość że najedzony to jeszcze humor poprawiony ^^ Polecam sklep gorąco a tą panią ciepło pozdrawiam bo bardzo poprawiła mi humor”
“Polecam bardzo fajna obsługa duży wybór towaru , przepyszne frytki .”
“Jest dobrze, są tam rzeczy których nie można kupić w innych sklepach”
“Przesympatyczna obsługa. Polecam. Babeczka uśmiechnięta i bardzo pozytywna”
“Fajne miejsce z przemiłymi Paniami :)))”
“Bardzo dobra jakosc produktow. Polecam”