Przegląd katalogu
- 388 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 388 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 388 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 160,241 opinii i ocen.
“Wszystko oceniam jak najlepiej, zarówno obsługę, jaki jedzenie. Jadłem akurat w flaczki, Kurczaki bardzo soczyste, i łódka też. Gorąco polecam.”
“W dn.29.08.2025 - 18 urodziny mojej córki nie mogły odbyć się gdzie indziej jak tylko w restauracji "HAWANA "ponieważ to miejsce znane jest nam od lat .Bywaliśmy tam nie raz jako goście i jako gospodarze zawsze wszyscy wychodzili zadowoleni .Właścicielka jak jej córka super i sympatyczne panie,a do tego profesjonalna i bardzo miła obsługa.Jedzenie było smaczne ,a tort przepyszny .Dziękujemy i polecamy każdemu .Z pewnością zorganizujemy tam jeszcze nie jedna imprezę.”
“Panowie bardzo sympatyczni, zawsze uśmiechnięci. Warzywa świeże i w odpowiedniej ilości (nie lubię hamskich kebabów tylko z mięsem), proporcje są ideolo. Falafel cud, miód, malina. Baklava aż za dobra!”
“Super obsługa szczególnie w pamięć zapadła mi przemiła barmanka oliwia”
“Bardzo smaczne lody na gałki. Polecam!”
“Bardzo dobre pieczywo.Miła i sympatyczna obsluga”
“Doskonałe miejsce i klimat. Fantastyczna obsługa. Polecam!”
“Bardzo fajne miejsce. Z chęcią tam wracam. Mimo że dojeżdżam z drugiego końca chorzowa ale warto. Barmanki super kobiety. Polecam gorąco”
“Miły, czysciutki lokal, fajna, sympatyczna obsluga”
“Super pieczywo... Edit: 27.08.2025. Panie Antoni co się dzieje z pańskimi piekarzami, ostatnimi czasy, a dzieje się to od kilku miesięcy chleb jest często niedopieczony, mokry w środku i w dodatku kwaśny... Chleb jest po prostu ugotowany a nie upieczony... Kupuję u Pana ponad 10 lat i dopiero w tym roku takie fakty mają miejsce...”
“Szybka obsługa. Bardzo smaczny rosół i olbrzymi kotlet chyba z indyka. Przepyszna kapusta zasmażana. Polecam.”
“Bardzo miły, kompetentny i pomocny pracownik Pan Błażej, bardzo miła obsługa, Pan nawet w weekend w porannych godzinach uśmiechnięty z pozytywnym nastawieniem które aż zacheca do ponownych odwiedzin”
“Jest to idealny sklep dla smakoszy zagranicznej żywności! Możemy tam spotkać oryginalne chipsy/ciastka/żelki i wiele więcej z Wielkiej Brytanii Włoch, Irlandii itp. Ceny są bardzo przystępne, sklep ma świetne zaopatrzenie oraz przemiłą obsługę! Polecam każdemu!”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Pyszne HD. Na pewno będąc na Śląsku zawitam ponownie.”
“Lubię tu robić zakupy. Przemiła obsługa szczególnie gdy za lada stoi pani Kasia :)”
“Polecam. Dobry towar,przystępne ceny i brak kolejek”
“Piekarnia z bardzo dobrym pieczywem obsługa miła i sympatyczna zawsze uśmiechnięta gorąco pozdrawiam z tysiąclecia”
“Pokolenia XYZ oraz Q² nie załapią tego klimatu. Prosta jadłodajnia bez wodotrysków. Klientela to często ludzie starsi, ubodzy i wykluczeni. Pokolenie komuny, ci, którzy żyli w latach 70. i 80. ubiegłego wieku, mogą pamiętać komunistyczne bary mleczne. To jest ten klimat, tylko w wersji mini. Dania bAAArdzo duże, bardzo tanie i bardzo smaczne. Dla tych, którzy bez tego nie mogą, jest nawet piwo z kija. :)”
“Dzień dobry super pani miła hot dogi dobre stacja 5 na na 5”
“Byłem w dniu 24 , 09,2025 polecam miło spokój bardzo dobre kawy oraz bardzo miła atmosfera”
“Bardzo dobre zapiekanki, duże porcje - mała wystarczyła mi żeby się najeść, a rozważałem dużą :) Czuć też, że składniki są dobrej jakości oraz świeże. Herbata podana w bardzo ciekawy i fajny sposób - w mojej korzenne przyprawy, imbir i pomarańcza podane osobno, można sobie wrzucić mniej lub więcej według uznania. Do tego słoiczek z dodatkowym syropem smakowym. Cenowo też moim zdaniem przystępnie i sensownie jak za taką jakość. Szybka i sprawna obsługa.”
“Świetne jedzenie! Cenowo bardzo przystępnie, a porcje są naprawdę duże – spokojnie można się porządnie najeść. Smaki świeże, aromatyczne i idealnie doprawione. Obsługa miła i szybka, a dania trafiają na stół gorące i pachnące. Jeśli ktoś lubi taką kuchnię, to zdecydowanie warto wpaść! Polecam z czystym sumieniem, wracam tu tylko jak jestem w Chorzowie. Naprawdę warto, cena a jakoś tu się świetnie łączą!”
“Odbyły się dziś chrzciny i roczek naszych bliźniaków, tak więc zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Panią (od kolorowych włosów) wszystko było dopilnowane na tip top za kierownictwem Pani Klaudii która wzięła Na siebie obsługę 30to osobowej ekipy. Jedzonko było podawane na czas, bardzo smaczne, i ładnie podane. Niczego nie brakowało, nie było żadnej skargi gości, nawet wydawka jedzenia na koniec poszła bardzo sprawnie. Sala Przygotowana bardzo dobrze, dziękuję za pomoc przy dostrojeniu lustra zdjęciami i balonami ”
“Nasze przyjęcie weselne zorganizowane 13.09.2025 roku w Centrum Imprez Okolicznościowych Szyb Elżbiety przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Absolutnie wyśmienite jedzenie – każdy gość zachwycał się smakiem i jakością potraw, które były podane w elegancki sposób. Obsługa kelnerska była przemiła; zawsze uśmiechnięta, pomocna i dyskretna, sprawiła, że czuliśmy się wyjątkowo od początku do końca. Samo miejsce z historią górnictwa w tle stworzyło niepowtarzalny, klimatyczny nastrój, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Połączenie tradycji z nowoczesnością zrobiło na nas ogromne wrażenie. Gorąco polecamy Szyb Elżbiety jako idealne miejsce na organizację tak ważnego wydarzenia, jakim jest impreza weselna!”
“Ostatnio z dziewczynami z pracy wpadliśmy na grzane wino i burgera. Nigdzie nie spotkałam się z tak dużym wyborem smaków grzańca. Miałyśmy babski wieczór degustacyjny :) a na koniec zjadłyśmy burgera Jesieniary- to było zaskoczenie bardzo wyczuwalne nuty korzenne. Polecamy i pozdrawiamy Panią Natalkę mega sympatyczna kelnerka.”
“WOW! Nowe Menu robi robotę ! Ceny niskie, jakość bardzo wysoka, wszystko świeże, pyszne. Jestem mile zaskoczony! A no i na barze dużo się dzieje. Drink spoza karty? Żaden problem ! Super! Na takie miejsce Chorzów czekał!”
“Świetny bar z bardzo miłą obsługą. Dobre drinki i szoty. Toalety wymagają serwisu i delikatnego remontu.”
“Piątka za klimat,Panią za ladą i resztę Obsługi. Jajecznica z 3 jaj, bułka z masłem i kultowe słodkie kakao 10-11 zł. A w jadłospisie jeszcze płucka na kwaśno. PETARDA. Polecam.”
“Pierwszy raz jadłam tu kebab i stwierdzam, że był bardzo smaczny - najlepszy w okolicy! Po ostatnich niemiłych wrażeniach z innych lokali, ten pokazuje że jednak można smacznie, świeżo i estetycznie przygotować jedzenie. Ceny też są całkiem normalne, jak na te czasy. Polecam!”
“Organizowaliśmy imprezę integracyjną dla firmy. Wszyscy wyszli zadowoleni. Jedzenie swojskie, najlepsze jakie jadłam w życiu. Porcje bardzo duże. Ciasto wspaniałe. Obsługa bardzo miła, wystrój klimatyczny. Wszystko przebiegło zgodnie z zamówieniem. Właściciel doświadczony i kontaktowy. Na pewno będziemy wracać! Dziękujemy!”