Przegląd katalogu
- 85 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 85 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Bytomiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 85 wyników w Bytomiu, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 47,669 opinii i ocen.
“Choć Pizzy z tego miejsca nie polecam bo poprostu nie przepadam za tego typu pizza (rzecz gustu) to cała reszta niesamowita. Super miejsce na mapie Bytomskiej gastronomii”
“Bardzo dobre jedzenie i duże porcję, wyśmienita lemoniada i bardzo miła i pomocna obsługa. Napewno nie raz jeszcze zajrzę ❤️”
“Świetne miejsce. Knajpka z klimatem. Widać że właściciel podchodzi do tematu z pasją. Jak jest na barze to jeszcze można pogadać o wszystkim. Ceny jak bardzo dobre. BARDZO POLECAM”
“Ładne miejsce i wspaniały klimat. Nieraz spacerowałem tamtymi alejkami z kolegami i był to dobrze spędzony czas.”
“Bardzo dziękuję pani Iwonie która w tym sklepie pracuje za poświęcony czas i uwagę .....”
“Pierwsze zamówienie przez neta i pewnie nie ostatnie. Duzy plus mega szybka dostawa bo na stronie pisało 1,5h dostałam po 45 minutach brawo dla Was. Była obawa że jedzenie będzie niedobre bo tak szybko zrobione jakie było moje zdziwienie ciepło smacznie i ekspresowo. Polecam i pozdrawiam serdecznie”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Niespodzianka w postaci przystawki w postaci arbuza z fetą. Zamówiliśmy sezonowe danie na czerwiec 2024 r. czyli Wege Cyprus Bowl i smakował bardzo dobrze - ciekawie połączone smaki wśród których zaskoczeniem były frytki w panierowanej cukinii. Bardzo smaczna biolemoniada ananasowo-limonkowa. Polecamy spróbować.”
“Bistroszyneczka super kameralny lokal jedzonko przepyszne wspaniale podane, dawno nie jadłam tak pysznie przygotowanych potraw ,obsługa przemiła polecam wszystkim na każdą imprezę”
“Miejsce prowadzone z zaangażowaniem i pasją, świetny klimat- szczególnie latem, gdy na patio kwitną róże. Cudowne podeście do kotów, które wybrały sobie restaurację za swój dom. Jedzenie świetne. Na zdjęciu dania akurat spoza menu, przygotowane na życzenie. Petarda!”
“Doskonała lokalizacja, pyszne świeżutkie jedzonko. Klimatyczny lokal. Zamówiliśmy pieczeń z kluskami i surówką za 35 zł. Pychotka. Rewelacyjna i przesympatyczna obsługa”
“Bardzo piękne miejsce. Organizowałam tam swoje wesele. Posiadają kilka sal, ogródek więc jest gdzie się bawić. Obsługa najlepsza na świecie. Pani Kasia i Pan Sławek służą pomocą i odpowiedzą na każde Wasze pytanie.A jedzenie? Na kuchni to pracują chyba wróżki bo potrafią wyczarować same pyszności. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.”
“Zamówiłam z mężem dwa Gigabrudasy , plus frytki z dodatkami. Jedzenie pycha , porcje adekwatne do ceny. A co najważniejsze obsługa na medal , aż człowiek poczuł się jak w domu . Z całego serca polecam i dziękuję za wyśmienite burgery ❤️”
“Jak po moim doświadczeniu i obserwacji Lid jest w mojej ocenie najlepszy, czy to pod względem uprzejmości pracowników jak i towaru . Przedewszystkim nie robią problemu z reklamacją a i przy kasie nie słyszałam nigdy że nie mają wydać z 200 zł. A tak się dzieje w wielu sklepach , zwłaszcza w Biedronce . Pozatym dają termin na zwrot zakupionego towaru. To jest pozytywne i bezpieczne dla klienta. Bardzo mi się to podoba.”
“Super sklep i obsługa bardzo miła”
“Najlepsza pizza w mieście do tego bardzo mila i sympatyczna obsluga. Polecam”
“Bardzo miłe miejsce , obsługa przesympatyczna , jedzonko pychotka . Wczoraj spróbowałam nowości - kebab na talerzu - mięso mieszane , frytki , surówki + sos - paluszki lizać :) Polecam wizytę w tym lokalu”
“Jedzenie bardzo dobre. Chociaż czasem nazwy dań nie do końca odpowiadają temu jakie powinny być szczególnie w kwestii makaronów ale finalnie smaki świetne. Hotelowo najlepszy hotel w okolicy. Polecam.”
“Bardzo piękne i klimatyczne miejsce na mapie Śląska”
“Bardzo fajny pub. Dobre piwo. Wystrój w moim klimacie. Zamkowy. Minus? Mało miejsca. Trzy pary i trzy loze zajęte. Zostają stoły a tych też mało. Poza tym ok.”
“W dniu w którym złożyliśmy wizytę bar prowadził równocześnie imprezę okolicznościową i zostaliśmy poinformowani o dłuższym czasie oczekiwania na zamówienie, czego byliśmy świadomi. Czas oczekiwania był powiedziałbym normalny a mimo tego i tak Panie z obsługi w ramach rekompensaty za czekanie poczęstowały nas ciastem. W kategoriach restauracji oferujących obiady domowe, jedzenie było bardzo dobre a porcje duże (placek po węgiersku można zjeść spokojnie na 2 osoby) Na plus również obsługa baru, która jest bardzo uprzejma. Polecam !”
“Obsługa przyjazna,jedzonko dobre.Lokal czysty,spokojny raczej ciemny. Najlepsze sajgonki w mieście.”
“W tej restauracji zorganizowaliśmy z żoną swoje przyjęcie weselne. Byliśmy bardzo zadowoleni już od pierwszych etapów - menadżer wykazał się indywidualnym podejściem do klienta, w rozmowie zwrócił uwagę na różne szczegóły. Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa także pomocna.Sala jest idealna dla mniej licznych przyjęć. Nasze wesele nie było aż tak duże i miejsce stworzyło przytulny, swojski klimat. Domek zarezerwowany dla państwa młodych w cenie wesela spełnił oczekiwania - było czysto, przestronnie i przytulnie. Cenowo również wyszło bardzo przyzwoicie. Polecam przyjęcia w tej restauracji.”
“Przystępne ceny, jedzenie ok, i miła obsługa. Jedyne do czego mogę się przyczepić, a raczej delikatnie zasugerować - to warto po gościach chociażby przetrzeć stolik, kiedy siadają następni.”
“Gorąco polecam danie dnia w tym miejscu! Wczoraj dostałem za uczciwe pieniądze przepyszny żurek, który smakował mi tak jak babcia robiła, gęsta zupa z gęstymi dodatkami tzn. kartofle i mięsko mmm smakowało rewelacyjne. W drugim daniu miałem schabowego, z kartoflami i pyszną surówką. Porcja solidna, smaczna i podana przez bardzo sympatyczną dziewczynę :) dziękuję za obsługę i wymianę zdan, na temat serwowanego jedzenia. Z pewnością ponownie tam wpadnę!”
“Cudowna atmosfera, jeszcze lepsza obsługa!! Jestem bardzo zadowolony z jedzenia oraz atmosfery w tym miejscu, dania były na tyle wyśmienite i dobre jakościowo, że nie byłem w stanie powiedzieć dość! Napewno wrócę tutaj nie jeden raz, bardzo polecam to miejsce!”