Przegląd katalogu
- 408 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 408 wyników
Przeglądaj pet grooming w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 408 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 22,655 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet grooming z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik i innych.
“Miła obsługa fachowa wiedza duży wybór różnej maści pupilów :)”
“Bardzo miła i pomocna obsługa. Duży wybór m.in. smakołyków dla psów w dobrych cenach. Polecam w 100 % .”
“Polecam bardzo zakupy w firmie"Glosterek" regały hodowlane oraz klatki są doskonałej jakości,dopracowane w każdym szczególe, bardzo funkcjonalne oraz estetyczne.Osobiście szukałam od dłuższego czasu regału hodowlanego stworzonego do mieszkania w bloku,niestety w woj. kujawsko-pomorskim nie znalazłam nikogo,kto tak pięknie wkomponowałby mi klatki dla ptaków w wystrój pokoju. Jednym słowem regał nie tylko pozwala mi na hodowlę ptaków,ale też jest ozdobą pokoju. Kontakt z właścicielem firmy doskonały,a realizacja zamówienia szybsza niż mogłabym się spodziewać. Na pewno będę stałą klientką firmy " Glosterek".”
“Polecam. Piesek ładnie obcięty.”
“Bardzo dobre podejście do pupila, pełen profesjonalizm.... Polecam”
“Bardzo zaangażowana groomerka, polecam!”
“Dobre ceny, Pan bardzo uprzejmy”
“Najlepszy psi fryzjer na Śląsku. Szczerze polecam.”
“Sklep ma duży asortyment a obsługa zawsze pomoże coś wybrać :-)”
“Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pieski też Dziękujemy.”
“Pani Ania od dawna zajmuje się pielęgnacją naszego briarda. Pies trafia w jej ręce skołtuniony z masą podszerstka, wychodzi czysty, rozczesany z mięciutkim włosem i powalającym wyglądem. Pani Ania jest mistrzynią - ogrom wiedzy oraz profesjonalna pielęgnacja dają efekty, które przewyższają najśmielsze oczekiwania. Polecam z całego serca.”
“Polecam wszystkim salon Plutomania. Pani Martyna ma niesamowity talent oraz serce dla piesków. Korzystamy z usług od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Pozdrawiam”
“Serdecznie polecam Panią Klaudie. Zaangażowana w swoją pracę, przyjaźnie i profesjonalnie wykonuje swoje strzyżenia, a pieski czują się dopieszczone w każdym calu :)”
“Bardzo miła Pani. Obcięła pazurki królikowi i uratowała sklejoną sierść. Polecam :)”
“Super podejście do zwierząt oraz atrakcyjne ceny!”
“Cieszę się, że nie zapoznałam się z opiniami publikowanymi przed wizytą w sklepie, gdyż pewnie bym go ominęła. Wbrew temu co przeczytałam, obsługa (chyba kierownik sklepu) okazała się nie tylko kompetentną osobą w zakresie akwarystyki, lecz również studziła mój zapał co do ilości rybek w akwarium. Nie tylko zmieściła się zaplanowanym budżecie, lecz także wykazała się anielską cierpliwością w stosunku do nieskończonych pytań dzieci czy też męża dotyczących urządzania akwarium jak i opieki, odpowiadając rzeczowo - bez wymyślania. Oczywiście zapewne ktoś powie, że przepłaciłam, lecz pewne rzeczy są bezcenne jak możliwość interakcji z pracownikiem posiadającym wiedze i doświadczenie.”
“Moją psinkę zawsze odbieram po wizycie u Pani Ani radosną i bez objawów stresu. A to dla mnie najważniejsze.”
“Super polecam obsługa na medal jestem bardzo zadowolona”
“Jesteśmy zadowolenii z wykonywanej usługi. Jaknajbardziej polecamy. Profesjonalizm i przyjazne podejście do pieska.”
“Z czystym sumieniem polecam! Najlepsza Pani groomerka w okolicy, a nie pierwsza u której byliśmy.. Pojechaliśmy z polecania ,było warto! Piesek dokładnie obcięty tak jak chcieliśmy łącznie z paznokciami , pięknie pachnący, dodatkowo Pani przeuprzejma . Serdecznie polecam. I dziękuję jeszcze raz!”
“Odwiedzamy z pieskiem regularnie, zawsze dokładnie i z pozytywnym podejściem do pieska. Shih-tzu "Cziko" wygląda dokładnie tak jak ustalamy przed obcięciem.”
“Bardzo miła i doświadczona obsługa.”
“Nasz Baster uwielbia te wizyty u pani Justyny a to chyba najlepsza ocena pracy Polecamy niezdecydowanym z czystym sumieniem. Pozdrawiamy.”
“Pełny profesjonalizm korzystam już nie pierwszy raz i z czystym sumieniem mogę polecić”
“Mój piesek nie nawidził fryzjera, nie dawał się obciąć a do salonu nie chciał wejść. Gdy pierwszy raz oddałam moją Fibi do Pani Ani, wróciła szczęśliwa, piękna, pachnąca, zadbana. Pani Ania ma świetne podejście do psów, jestem pełna podziwu w jak miły sposób się do nich zwraca, przez co pieski się nie boją. A obcięcia są wspaniałe, nic nie robi się tutaj wbrew właścicielowi, zawsze są pytania : co obciąć ? Jak krótko? Czy obciąć pazurki też ? No po prostu rewelacja ! Jestem zachwycona tymi usługami i każdemu je polecam !!!”
“Dobre podejście do psa, bardzo ładnie obcięty”
“Polecam miłe i fachowe doradztwo w wyborze szelek dla pieska. Obsługa i produkty na najwyższy poziomie.”
“Jestem bardzo zadowolona z usługi!Brawo! Pełen profesjonalizm!Zostajemy stałymi klientami.”
“Bardzo dobrze zadbane zwierzęta.”