Przegląd katalogu
- 408 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 408 wyników
Przeglądaj pet grooming w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 408 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 22,655 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet grooming z miast takich jak Częstochowa, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik i innych.
“W dniu dzisiejszym byłam w salonie Ellis z owczarkiem szetlandzkim Rico na zabiegach pielęgnacyjnych (mycie oraz czesanie). Z całego serca polecam ten salon - piesek wygląda prześlicznie a Pani Patrycja to wspaniała osoba z super podejściem do zwierząt i ogromną wiedzą z zakresu pielęgnacji zwierząt. Będziemy stałymi klientami salonu - pięć gwiazdek w koronie :)”
“Polecam salon! Obsługa miła, ciepła, a moja suczka szczęśliwa!”
“Wizyta adaptacyjna Talara przebiegła wzorowo :) Super podejście do szczeniaków , każdy element zabiegu przebiegał spokojnie tak, że psiak mógł sie oswoić z tematem :) Polecam !:) my na pewno będziemy wracać :)”
“Przyjazna i empatyczna obsługa, zawsze uśmiechnięta, zwierzak (i jego człowiek), mimo że trochę lękus, czują się w tym miejscu dobrze. Korzystałam z usług fizjoterapii, polecam.”
“Świetny salon! Tobi był pierwszy raz. Nic się nie bał, był noszony na rękach i przytulany. Wygląda bardzo naturalnie. Polecam z całego serducha. Wrócimy znów!”
“Niby osiedlowy sklep zoologiczny ale mają bardzo dużo rzeczy. Na przykład, jako jedyni w mieście wprowadzają karmę marki Natural Protection, która jest między innymi dla białych psów. No i przede wszystkim jest bardzo miła i przyjazna obsługa.”
“Polecam. Duży wybór, przystępne ceny oraz miła, pomocna i kompetentna obsługa.”
“Fantastyczna i profesjonalna obsługa każdego klienta”
“Pani Beatka pod względem obsługi jest niezastąpiona. Jeśli ktoś przygarnął jakiegoś czworonożnego przyjaciela - na pewno otrzyma pomoc w kwestii doboru karmy, akcesoriów itd. Możliwości płatności kartą nie ma, ale BLIK funkcjonuje :)”
“Fantastyczny sklep, super obsługa i dobre zaopatrzenie. Bardzo polecam :)”
“Bardzo lubimy tam wracać. Wszystko na wysokim poziomie. Hugo przechodzi zawsze niezłą metamorfozę. Jak najbardziej polecamy!!”
“Jestem niesamowicie zadowolona i przeszczęśliwa, że swoją przygodę z groomingiem zaczęłam właśnie u Asi. Zacznę od tego, że szkolenie opierało się głównie na praktyce - już od samego początku pracowałam przy psiakach więc bardzo szybko oswoiłam się z podstawą pielęgnacji - jak kąpiel czy suszenie. Asia na każde pytania odpowiada wyczerpująco, opiera się także na swoim bardzo długim doświadczeniu w tym świecie. Zawsze czułam się zaopiekowana, gdy miałam jakieś wątpliwości lub nie umiałam sobie z czymś poradzić. Oczywiście oprócz praktyki, część szkolenia opierała się na teorii - od pracy z klientem, po aspekty prowadzenia własnego salonu i oczywiście inne niezbędne tematy związane ze strzyżeniem psiaków (maszynki, ostrza, sprzęt, produkty do pielęgnacji, rysunki i opis najpopularniejszych ras psów w salonach). Oprócz tego w salonie poznałam również podstawy behawiorystki psów, Monika która jest ekspertem i również z dużą pasją podchodzi do swojego zawodu, zawsze szczegółowo odpowiada na pytania związane z zachowaniem zwierząt, jest też super groomerką i bardzo pomaga w trakcie szkolenia ❤️ Dziewczyny tworzą super atmosferę w salonie, widać tutaj przeogromną pasję do tego zawodu, którą zarażają także osoby szkolące się w Pusi. Po samym szkoleniu kontakt się nie urywa - Asia jest zawsze skłonna do pomocy, doradza w razie wątpliwości, jest super mentorką oraz umożliwia podszlifowanie swoich nabytych umiejętności na praktykach. Polecam z całego serca ♥️”
“Prawie sześć lat obcinam psa u tej Pani i nigdy nie miałem problemów z psem zawsze wychodzi z merdającym ogonem”
“Dziś po raz pierwszy odwiedziłam salon z moim 6 miesięcznym Yorkiem w celu małego strzyżenia i pozbyciu się uciążliwych kołtunów. Pani poradziła sobie świetnie, ma super podejście do piesków. Jak na pierwszą wizytę mój szczeniak nie bał się. Pani przyzwyczajała szczeniaka do każdego rodzaju nożyczek, grzebienia i maszynki. Na pewno nie jest to nasza ostatnia wizyta, bo piesek po strzyżeniu w ramach podziękowania ucałował Panią :)”
“Bardzo polecam! Od 1,5 roku chodzę z moim Maltańczykiem regularnie do Pani Izy. Super podejście do zwierząt i pełen profesjonalizm.”
“Przemiła młoda pani sprzedała mi chomika. Poza spakowaniem zwierzątka do pudełka dała mi wiele rad związanych z hodowlą. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Szczerze polecam.”
“Byłam pierwszy raz z moim szczeniaczkiem i wizyta przebiegła wspaniale! Piesek wyglada pięknie, a mi dwie godziny zleciały w mgnieniu oka przy bardzo miłej rozmowie. Polecam serdecznie! Na pewno wrócimy ☺️”
“Miła pani która chyba najtaniej w Mysłowicach obcina pieski. Przy ostatniej wizyty piesek ślicznie obcięty.”
“Już kilka lat u Pani Dominiki obcinam swojego pieska, dokladnie Yorka Dyzia, I za każdym razem jest idealnie. Piesek pieknie pachnie, jest obcięty bardzo dokładnie, wraz z pazurkami i oczkami. Śmiało moge polecić każdemu kto chce dokładnie zadbać o swojego pieska! Kontakt z Panią również świetny, czas oczekiwania krótki i cenowo super!”
“Profesjonalizm, piesek po wyjściu z salonu wygląda zawsze pięknie, super podejście,”
“Bardzo profesjonalne podejście do psiaczka, sympatyczna atmosfera.Usługa wykonana z dużą dokładnością. Polecam w 100%”
“Bardzo polecam to miejsce, usługa zawsze jest wykonana w 100% zgodnie z moimi oczekiwaniami, Lila po wizycie jest zadowolona i wyglada przepieknie. Pracuja tam Panie ze swietnym podejsciem, a efekty ich pracy sa godne podziwu :)”
“Dobrze zaopatrzony sklep z artykułami żywnościowymi dla naszych ukochanych czworonogów. Duży wybór i niezłe ceny.”
“Profesjonalizm i pełna wiedzą na temat karmienia zwierząt, zawsze uśmiechnięta właścicielka, serdecznie polecam”
“Super sklep , Panowie pomocni, duży wybór ryb i roślin a także zwierząt egzotycznych ( węże, pająki, ) są też artykuły dla psów i kotów . Polecam każdemu z czystym sumieniem”
“Witam wszystkich 6 lat tyle czasu mój piesek korzysta z Usług salonu 4ŁAPY, przed tym był w różnych "salonach" w Pszczynie i jakby nie dziękuję, piesek był zestresowany po wizytach bał się ponownego wejścia do samochodu. Od momentu gdy zajmuje się nim Pani z salonu 4ŁAPY mój przyjaciel na słowo fryzjer jest pierwszy przy samochodzie. Pani jest rzetelna, sumienna i sympatyczna, swoją pracę wykonuje wzorowo na dowód załączam zdjęcie. Polecam wszystkim Pozdrawiam ❤️”
“Super miejsce, najlepsze strzyżenie psów w okolicy. Bardzo indywidualne podejście, dużo empatii i dobrego serducha. Polecam w 100%”
“Bardzo polecam salon Pupil, korzystam z usług od ponad roku i za każdym razem jesteśmy z Tedim bardzo zadowoleni, piesek pięknie pachnie, ładnie i równo obcięty :) Panie pracujące bardzo sympatyczne i miłe, ceny bardzo atrakcyjne :) polecamy serdecznie”
“Do Pani Dorotki jeżdżę z moimi shih tzu już od kilku lat, zawsze wizyta przebiega bardzo miło, a pieski są pięknie odcięte. Polecam!”
“Pani ma fach w rękach polecam w 100%”