Przegląd katalogu
- 3,537 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 3537 wyników
Przeglądaj pedicure w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,537 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 105,436 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pedicure z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Z usług Pani Madzi korzystam już od 15 lat. Obserwowałam jak wspaniale się rozwija. Jest to kosmetolog z powołaniem. Zawsze ze szczegółami wytłumaczy i doradzi najlepszy zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb. Usługi podologiczne na najwyższym poziomie , zabiegi na twarz perfekcyjne. Z przyjemnością polecam wizytę w gabinecie time4beauty !!!”
“Najlepszy podolog u ktòrego byłam.Polecam!”
“Wspaniałe makijaże! Jestem bardzo zadowolona z makijażu ślubnego jak i z makijaży okolicznościowych. Usługi w 100% profesjonalne. Świetny kontakt z klientem. Polecam! ❤️❤️❤️”
“Koleżanka mi poleciła i totalnie miała rację. Pani fryzjerka to dla mnie 10/10. Pełen profesjonalizm + uprzejmość. Nigdzie indziej nie pójdę. Wreszcie mam zaopiekowane włosy. Dodatkowym plusem są niewygórowane ceny. Gorąco polecam!”
“Wspaniala osoba, empatyczna, profesjonalna, z podejściem do klienta. Polecam usługi - kazdy zostanie zaopiekowany na najwyższym pozionie”
“Fachowa i kulturalna obsługa, chętnie odpowiadają na nurtujące pytania. Co najważniejsze nie wciskają niepotrzebnych produktów. Ceny przystępne, salon czysty. Polecam”
“Dzień dobry. Pani na właściwym miejscu. Bardzo dobra w tym co robi . Zna się na rzeczy . polecam w 1000 procentach Panią . Będę robić tam zabiegi bo wiem że są precyzyjne i dobrze wykonane . Dziękuję”
“Pani Paulina bardzo sympatyczna i uśmiechnięta osoba, która potrafi z zaniedbanych dłoni oraz paznokci zrobić śliczne paznokcie ❤️ Polecam, przede wszystkim wysłucha potrzeb oraz oczekiwań klienta, postara się zrobić wszystko, aby realizacja została wykonana w 100% dobrze .”
“Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Byłam pierwszy raz i wizyta przerosła moje oczekiwania, Pani Monika przeprowadziła wywiad, wysłuchała oczekiwań i zaproponowała idealnie dopasowany zabieg do mojej skóry. Moja twarz jeszcze nigdy nie była tak oczyszczona i promienna :) będę wracać na kolejne zabiegi, w końcu mam osobę, której mogę całkowicie zaufać, a ja będę się relaksować i podziwiać efekty :) dodatkowo Pani Monika to bardzo ciepła osoba, od razu poczułam dobrą energię w tym miejscu :) Bardzo polecam :)”
“Świetnie Panie, które z pasją wykonują swoją pracę. Wychodząc z gabinetu Pani Żanety jestem bardzo zadowolona i chętnie wracam na następne wizyty. Polecam z całego serduszka. :)”
“Profesjonalnie wykonana usługa hybrydy u stóp przez Panią Pauline. Paznokcie wyglądają pieknie i trzymaja się bez zarzutu. Sam salon robi świetne wrażenie - estetyczne wnętrze i miła atmosfera. Czystość na najwyższym poziomie. A do tego odprężająca muzyka podczas wykonywania usługi. Jestem zachwycona i na pewno tu wróce!”
“Bardzo polecam, miałam robioną laminacje rzęs i jestem bardzo zadowolona ❤️”
“Gabinet estetyczny, z dbałością o szczegóły,przez co zabiegi są przyjemne. Sama obsługa bardzo profesjonalna, paznokcie pięknie zrobione,stopy zadbane. I co ważne dla mnie- zawsze uniwersalne godziny.”
“Każda wizyta to miłe i sympatyczne spotkanie, profesjonalne podejście i życzliwość ze strony pracujących Specjalistek (szczególnie - pani Natalii, z którą najczęściej się spotykam). Szczerze polecam! ☺️”
“Bardzo polecam! Świetnej jakości usługi (estetyczne, idealne paznokcie, jeszcze nigdy nie miałam takiego french manicure), miła atmosfera, fachowe poradnictwo i pyszna kawa! Dla mnie bezkonkurencyjna.”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Paznokcie u rąk i stóp śliczne, schludne. W końcu trafiłam na kosmetyczki które słuchają co się do nich mówi, doradzają ale nie nachalnie. Polecam z czystym sercem”
“Z całego serca pragnę polecić wszystkim studio Nesea♥️.Pani Aneta to prawdziwa mistrzyni w stylizacji rzęs. Jej profesjonalizm i wyjątkowe umiejętności sprawiają, że wizyta u niej to gwarancja spektakularnego efektu. Pani Aneta potrafi idealnie dobrać stylizację do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientki, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dodatkowo cudowna i relaksująca atmosfera, jaka panuje w salonie sprawia, że wizyta jest czystą przyjemnością, a po niej można cieszyć się długotrwałym efektem.”
“Cudowna specjalistka potrafiąca zająć się skórą po deatologicznych przygodach z niesamowitą charyzmą i łatwością nawiązywania kontaktu. Roksana opiekuje się mną od kilku lat, nareszcie pod własnym nazwiskiem ❤️”
“Profesjonalizm,bardzo przyjazna i mila obsługa w jednym. Panie są bardzo miłe i z kulturą osobista.Zawsze znajdzie się kawka,herbatka, mala słodka przekąska dla klientek. Wystroj wnętrz bardzo mi się podoba. Serdecznie polecam każdemu ten salon . Śledząc ich stronę internetową można się również na wstępie przekonać że to dobry wybór”
“Makijaż był przepiękny i bardzo trwały, sprawił że czułam sie wyjątkowo. Do tego cudowna atmosfera, zero stresu i dużo pozytywnej energii. Polecam każdemu!”
“cudowne paznokcie, pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera ❤️❤️”
“Polecam gorąco! Pani Karolina dziś zrobiła mi piękne objętościowe rzęski - nie mogę się na nie napatrzeć. Bardzo precyzyjna praca, rzeski świetnie dobrane do kształtu oka. Poza tym - Pani Karolina jest przemiłą osobą.”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Aleksandra zawsze wysłucha pomysłu, doradzi. Polecam każdemu kto chce uzyskać piękny blond. Ta kobieta robi cuda! Została mi Pani Ola polecona, ponieważ ma świetne podejście do dzieci.”
“Polecam serdecznie ten gabinet. Ogromnym atutem dla mnie jest normalność, brak przytłaczającej pompatycznej atmosfery, jednocześnie zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Czułam się serdecznie i uczciwie potraktowana. Zabiegi doskonale dobrane, twarz zregenerowana, wyciszona, pełna blasku. Rzęsy po lifitingu z botoxem jakich nigdy wcześniej nie miałam. Paznokcie dłoni przepiękne. Stopy idealnie wypielęgnowane. Jestem przekonana, że otrzymałam dużo więcej niż przewiduje cennik:) Serdecznie dziękuję Pani Ewelinie i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Najlepszy Salon w jakim byłam.”
“To jedyna kosmetyczna do której chodzę na paznokcie regularnie. U innych zawsze było coś nie tak. Tutaj wszystko jest super, a Sandra właścicielka jest cudownie miłą osobą!”
“Byłam u Pani Ewy z zamiarem wykonania zabiegu kwasu, jednak Pani Ewa dokładnie oceniła stan mojej skóry i poinformowała mnie o ryzyku poparzenia. Zamiast kwasu, zaproponowała mi tańszy, ale bardziej odpowiedni dla mojej skóry zabieg. Byłam pod wrażeniem jej profesjonalnego podejścia – nie kieruje się tylko zyskiem, ale przede wszystkim dobrem pacjenta. Pani Ewa przeprowadza bardzo dokładny wywiad i szczegółowo tłumaczy każdy aspekt zabiegu. Udało jej się również wychwycić moje błędy w codziennej pielęgnacji, które po zmianie przyniosły zauważalne, ogromne efekty. Gorąco polecam jej usługi każdemu, kto szuka profesjonalnej i troskliwej opieki kosmetologicznej. Dziękuję Pani ! ❤️❤️”
“Profesjonalne podejście do klienta. Pani Kasia odmieniła moje ciało :). Po seri zabiegów widzę różnice, ujędrniona skóra i mniej centymetrów w tali - gotowa na lato w bikini. Na pewno skorzystam ponownie . Polecam wszystkim którym zależy na zdrowej i jędrnej skórze.”
“Odbyłam 4 miesięczne szkolenie, wiedza została przekazana w sposób jasny i zrozumiały, a trenerka wykazała się ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Nauczyłam się nie tylko technik stylizacji, ale również zasad higieny i pracy z klientem. Praktyczna część szkolenia pozwoliła mi poczuć się pewnie w pracy z narzędziami i materiałami. Polecam każdemu, kto chce rozwijać się w tej branży!♥️”
“Polecam byłam na kobido pełen profesjonalizm. Masaz zrobiony perfekcyjnie , całkowity relaks. Obsługa bardzo miła I sympatyczna . Polecam”
“Polecam gorąco ten salon, dzięki Pani Oli na recepcji, która potrafi pomóc klientowi i wszystko dokładnie wytłumaczy co do zabiegu, natomiast Pani Magda brwii wykonała rewelacyjnie z dbałością o każdy szczegół, jestem bardzo zadowolona.”