Przychodnia weterynaryjna TRIOVET - Lecznica dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju
“Serdecznie dziękuję pani doktor i personelowi za ponad 16 letnią opiekę nad pieskiem , zawsze była pomoc bardzo dobra i profesjonalna bardzo serdecznie polecam”
Znaleziono 14 wyników
“Serdecznie dziękuję pani doktor i personelowi za ponad 16 letnią opiekę nad pieskiem , zawsze była pomoc bardzo dobra i profesjonalna bardzo serdecznie polecam”
“Jesteśmy pod stałą opieką u Pana Doktora od 14 lat i cały czas jesteśmy bardzo zadowoleni :) Mój pies zawsze jest dobrze przebadany i dostajemy dokładne instrukcje dotyczące dalszego postępowania diagnostycznego, a także dotyczące leków. W zeszłym roku konieczna była operacja, której również poddaliśmy się tutaj.Uważam, że została dobrze przeprowadzona, pies mimo swojego wieku szybko wrócił do pełni zdrowia. Polecam z całego serca :)”
“Panie Doktor nie maja konkurencji, jeżeli chodzi o leczenie, wiedzę i podejście do zwierząt. Pani Doktor zawsze z całym sercem podchodzi do mojego króliczka, a dzięki jej podejściu mimo ciężkiego stanu króliczek jest całkowicie zdrowy. Można zawsze liczyć na pomoc w nagłych wypadkach i wsparcie nie tylko na wizytach ale również rozmowie telefonicznej. Panie „stażystki” równie inteligentne i sympatyczne. Przychodnie polecam całym sercem!”
“Straszna tragedia, jest mi bardzo przykro. Pan Maciej zmarł. Świeć Panie nad jego dobrą duszą.”
“Bardzo polecam przychodnie. Podczas podróży szukałam pomocy specjalisty i tutaj zostałam przyjęta bez problemu. Wizyta odbyła sie w miłej atmosferze. Otrzymałam potrzebną pomoc. Przychodnia oferuje duży zakres różnych specjalistów”
“Pomimo mojej niechęci do przyjechania tutaj bardzo fajne miejsce, poznałem wielu super ludzi oraz personel bardzo miły. Jedzenie do przeżycia bo obiady są bardzo dobre, polecam”
“Poczekalnia i kolejki ale w miare sprawnie wszystko sie odbywa”
“Piesek zadowolony. Pełna profeska”
“Super gabinet świetna atmoswera polecam”
“Jedyny dentysta do którego zawsze wracam, bardzo dobre i dokładne podejście do pacjenta.”
“Szpital bardzo przyjazny dziecku. Caly personel bardzo mily. Pielęgniarki bardzo czułe nawet dla dzieci,które zostały bez mamy. Lekarze zawsze dostępni, bez problemu odpowiadają na pytania oraz dokładnie badają dziecko. Mimo że szpital nie jest nowoczesny to wszystko jest porządnie wysprzątane i czyte. Łóżeczka oraz łóżka nie są wyleżane i są jak na szpitalne, wygodne.”