Przegląd katalogu
- 238 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 238 wyników
Przeglądaj pediatric dentistry w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 238 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 23,343 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pediatric dentistry z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i innych.
“Wczoraj u dr Nowaka na przeglądzie a dzisiaj dzieki "okienku"kanały pod mikroskopem u dr Mellem. Strach ma wielkie oczy.... jedna wizyta i po problemie. Polecam.... w styczniu cd.”
“Byłam na czyszczeniu zębów u Pani Oksany. Poprzednie doświadczenie miałam niezbyt przyjemne z tym zabiegiem (w innej klinice). Ale Pani Oksana była bardzo delikatna, ciągle podpytywała czy nie ma nieprzyjemnych uczuć, cały czas podpowiadała co dokładnie wykonuje w danym momencie. Dzięki niej nie boję się przyjść na zabieg kolejny raz. Dziękuję.”
“Bardzo polecam usuwanie ósemek u pana chirurga Mateusza. Oprócz profesjonalnie, szybko i bezboleśnie wykonanego zabiegu jest również bardzo miła, luźna i odstresowująca atmosfera. Wszystko zagoiło się bardzo ładnie i szybko, w trakcie gojenia też nic nie bolało. Naprawdę polecam :)”
“Chciałam podziękować Panu doktorowi Piotrowi Wesołemu za fantastyczną opiekę stomatologiczną i za pomoc w krytycznej sytuacji gdzie mój ząb potrzebował natychmiastowego leczenia . Klinika dentystyczna zyskała moje zaufanie na zawsze . Dziękuję i polecam każdemu !!!!”
“Bardzo profesjonalne podejście do każdego pacjenta a przy tym bardzo miła atmosfera.”
“Byłem w wielu gabinetach na higienizacji ale ten zaskoczył mnie najbardziej pozytywnie. Profesjonalna i miła obsługa. Zabieg wykonany bardzo starannie i dokladnie oraz szczegółowo omówiony z zaleceniami dla pacjenta. Polecam Panią Marzenę.”
“Polecam gabinet stomatologiczny Primadent dr Macieja i dr Małgorzaty Kulczyckich. Jestem ich pacjentką od kilkunastu lat. To najlepsi stomatolodzy z których usług i porad kiedykolwiek korzystałam. Profesjonaliści, gabinet z najnowszą technologią, bardzo dobra organizacja pracy, od rejestracji po wizytę w gabinecie. Jeśli ktoś potrzebuje porady, leczenia lub jakiejkolwiek pomocy stomatologicznej, w tym gabinecie na pewno ją uzyska i będzie w pełni usatysfakcjonowany.”
“Byłam drugi raz na rwaniu chirurgicznym zęba, jestem po prostu zachwycona całkowicie bezboleśnie, nie ma do czego się przyczepić po prostu zero bólu nawet przy rwaniu najgorszego zęba, tak bardzo się cieszę że ich znalazłam, po prostu polecam z całego serca ❤️doktor Paweł Urbańczyk wspaniały chirurg”
“Z czystym sumieniem polecam gabinet Vadent, w szczególności Dr. Bartosz, która zna się na swoim fachu jak nikt inny. Ponadto atmosfera w tym gabinecie jest niesamowita. To miejsce zasługuje na uznanie. Zawsze czułam się komfortowo i dobrze zadbana podczas wizyt. Pracownicy uśmiechnięci, a sam gabinet jest czysty i schludny. Gorąco polecam!”
“Zdecydowanie polecam każdemu! Personel na każdym etapie zabiegu sprawdza samopoczucie pacjenta oraz troszczy się o komfort przy jego wykonywaniu. Jak leczyć się bezstresowo, to tylko tutaj, a szczególnie pod okiem Pani Doroty oraz Pani Natalii :)”
“Jestem bardzo zadowolona z usług Kliniki Uśmiechu. Zdecydowałam się na bonding i higienizację – efekt przeszedł moje oczekiwania! Zęby wyglądają naturalnie, są równe i estetyczne, a po higienizacji stały się wyraźnie jaśniejsze i zdrowsze. Cały zabieg przebiegł bezboleśnie, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Serdecznie polecam każdemu, kto marzy o pięknym uśmiechu!”
“Jestem bardzo zadowolona jest super obsługa bardzo dobrze traktują pacjenta i świetnie wykonują swoją pracę.Polecam”
“Pani Patrycja wspaniała lekarka;) zawsze uśmiechnięta, empatyczna.Mimo jej nieobecności w gabinecie:)) gdy tylko działo się coś z aparatem mojej córki Wiktorii zawsze była pomocna i była z nią na odległość;) tzn.organizowała innego lekarza, który udzielił fachowej pomocy.Pozdrawiamy mama Wiki I Wiki;)”
“Bardzo polecam, Pani Doktor ma świetne podejście do dzieci i jest bardzo sympatyczna. Wizyty u niej to przyjemność :)”
“Rok temu przeszedłem duże leczenie u doktora Macieja- wykonał podniesienie zgryzu, licówki i korony. Bałem się efektu tak dużego leczenia, ale zdecydowałem się na ten krok i nie żałuję. Doktor krok po kroku omawiał ze mną poszczególne etapy leczenia, co zmniejszyło moje obawy. Ponieważ bałem się, że będę wyglądać nienaturalnie, doktor zaplanował dodatkowy etap żebym mógł zobaczyć jak moje zęby będą wyglądać po odbudowie. Efekt ostateczny przerósł moje oczekiwania, jestem bardzo wdzięczny za nowy uśmiech. Pozdrawiam serdecznie cały zespół stomatologii Pietrzko.”
“Polecam, higienizacja u Pani Kingi Bojko-Ryczek to godny polecenia zabieg. Doskonała atmosfera, profesjonalne podejście i czas całkowicie poświęcony pacjentowi!”
“Profesjonalna obsługa klienta. Serdecznie polecam”
“Do kliniki Artyści Uśmiechu zgłosiłam się ze stanem zapalnym zębów trzonowych.Pan dr Piotr Puchała przeprowadził chirurgiczny zabieg usunięcia zębów i wszczepił mi na razie jeden implant, drugi zostanie mi wszczepiony za 4 miesiące. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna panu dr Piotrowi za profesjonalizm i dużą empatię, jaką wykazał podczas zabiegu.Polecam z całego serca leczenie w klinice Artyści Uśmiechu i jeszcze raz dziękuję panu dr Piotrowi Puchale.”
“Wyrwanie ósemki u pana Roberta w Dłucik Dental Clinic przebiegło szybko i komfortowo. Zero bólu, zero komplikacji, a podejście niezwykle profesjonalne. Polecam z pełnym przekonaniem!”
“Miła atmosfera, kompetentny personel. Pani dr Frankowska interesuje się przebiegiem leczenia pacjenta. Przeprowadzany zabieg IPR w 11 miejscach przeprowadziła delikatnie i dokładnie jednocześnie tłumacząc co i dlaczego w danym momencie robi. Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, polecam!”
“Serdecznie dziękuję dr Małgorzacie Kusto-Kozioł i dr Mateuszowi Kwietniowi za fantastyczną opiekę i podejście do pacjenta. Szczególne słowa uznania kieruję do nich, ale cały zespół zasługuje na pochwałę W tym gabinecie naprawdę czuć troskę o pacjenta.”
“Pięć gwiazdek to za mało, by wyrazić zachwyt nad profesjonalizmem, z jakim spotykam się podczas każdej wizyty w gabinecie FRESHmedu od prawie 10 lat. Oprócz otrzymania kompleksowego leczenia stomatologicznego, zostałam tu także wyleczona z lęku przed wizytą u dentysty. Lekarze szczegółowo wyjaśniają plan leczenia, chętnie i konkretnie odpowiadają na pytania, zabiegi przeprowadzone są delikatnie i w atmosferze całkowitego komfortu. W tym gabinecie wszystko działa jak w zegarku! Szczególnie wdzięczna jestem Pani Doktor Alicji Mol-Dąbrowskiej i Panu Doktorowi Andrzejowi Chronowskiemu, jednak na całokształt składa się praca całego Zespołu, któremu serdecznie dziękuję.”
“Bardzo polecam Pana doktora Konrada Trusewicza. Miły, uprzejmy, życzliwy, a przede wszystkim kompetentny.Wizyta przebiegła bezstresowo.”
“Do kliniki Artyści Uśmiechu zgłosiłam się ze stanem zapalnym zębów trzonowych.Pan dr Piotr Puchała przeprowadził chirurgiczny zabieg usunięcia zębów i wszczepił mi na razie jeden implant, drugi zostanie mi wszczepiony za 4 miesiące. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna panu dr Piotrowi za profesjonalizm i dużą empatię, jaką wykazał podczas zabiegu.Polecam z całego serca leczenie w klinice Artyści Uśmiechu i jeszcze raz dziękuję panu dr Piotrowi Puchale.”
“Bardzo szybka i fachowa pomoc . Profesjonalne podejście do pacjenta. Przemiłe Panie doktor . Polecam”
“Dziś zgłosiłam się do kliniki na pilną konsultację po wczorajszym zabiegu usunięcia ósemki, który był wykonany w innej placówce (na NFZ). Po zabiegu bardzo spuchłam, pojawiły się też wymioty, a w klinice, gdzie przeprowadzano zabieg, nie uzyskałam żadnej pomocy – nie było nawet lekarza na miejscu. Na szczęście trafiłam do tej kliniki, gdzie od samego progu spotkałam się z pełnym zrozumieniem i empatią. Pani recepcjonistka natychmiast zareagowała i przekazała mnie w ręce doktora Walawendera. Pan doktor okazał ogromny profesjonalizm – wszystko dokładnie wyjaśnił i przede wszystkim uspokoił, dzięki czemu wreszcie poczułam się zaopiekowana i bezpieczna. Z całego serca dziękuję za tak fachową, życzliwą i ludzką pomoc. Widać, że w tej klinice pacjent naprawdę jest na pierwszym miejscu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu połączonego z empatią i troską o pacjenta.”
“Bardzo przyjemny wystrój - klimaty wręcz domowe jest bardzo przytulnie i klimatycznie-zdecydowanie inaczej niż w jakichkolwiek innych placówkach medycznych.Do tego miły i uprzejmy personel. Polecam każdemu wizytę w tym miejscu.Wojtek”
“Polecam każdemu kogo stresuje każdorazowa wizyta u stomatologa. Profesjonalne podejście fantastyczna atmosfera !! Wykonywałem higienizacje a także wyrwanie „8” w innym terminie oba zabiegi powyżej moich oczekiwań pełny zakres informacji odnoście przebiegu wykonywanych czynności oraz rzetelna informacja po zabiegach co należy robić. 10/10”
“Klinika którą warto polecić- pełen profesjonalizm. Pan doktor Nowak przedstawił mi szczegółowy plan leczenia i koszty, oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Ostatecznie mam piękne korony. Dodatkowo bardzo miła obsługa pań asystentek i recepcji.”
“Pani Doktor Ewa to absolutnie wyjątkowy stomatolog – najlepszy specjalista, z jakim miałam do czynienia. Niezwykle profesjonalna, dokładna i kompetentna, a przy tym ciepła, empatyczna i pełna zrozumienia. Potrafi stworzyć atmosferę, w której nawet najbardziej zestresowany pacjent poczuje się spokojnie i bezpiecznie. Wspaniała osoba i prawdziwa pasjonatka swojego zawodu. Serdecznie polecam – to lekarz z powołania!”