Opinie

  1. Magdalena Szopa ★★★★★

    Jestem pacjentką tego gabinetu od wielu lat. Zawsze mogę liczyć na rzetelną diagnozę i jasno omawiany plan leczenia. Świetna komunikacja – od umawiania wizyty po leczenie – oraz wyjątkowe podejście do pacjenta dają poczucie, że jest się pod fachową opieką, co ma duże znaczenie dla osób stresujących się wizytami.

  2. Beata Ślusarczyk ★★★★★

    Do kliniki Artyści Uśmiechu zgłosiłam się ze stanem zapalnym zębów trzonowych.Pan dr Piotr Puchała przeprowadził chirurgiczny zabieg usunięcia zębów i wszczepił mi na razie jeden implant, drugi zostanie mi wszczepiony za 4 miesiące. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna panu dr Piotrowi za profesjonalizm i dużą empatię, jaką wykazał podczas zabiegu.Polecam z całego serca leczenie w klinice Artyści Uśmiechu i jeszcze raz dziękuję panu dr Piotrowi Puchale.

  3. Jojo ★★★★★

    Gabinet Artyści Uśmiechu znalazłam przez wujka google gdy szukałam kogoś kto skonsultowałby dwie poprzednie diagnozy różnych stomatologów, wg których moja jedynka nadawała się do usunięcia. Dr.Puchała miał być dla mnie ostateczną wyrocznią co do dalszych losów tego zęba.... po przeanalizowaniu zdjęć rtg i tomografii zdjął mi kamień z serca dając nadzieję na uratowanie zęba. Sam Dr.Puchała zrobił na mnie niesamowite wrażenie, dokładnie tłumacząc krok po kroku kolejne etapy leczenia , dajac tym samym poczucie że naprawdę jest specialistą w tym co robi i na pierwszym miejscu jest u niego nie usuwanie , a leczenie zębów. Serdecznie polecam . Również Panie z recepcji niesłychanie miłe.

  1. Helena Latocha ★★★★★

    Stomatoldzy bardzo konkretni, widac ze na swoim koncie maja lata praktyki. Jeszcze nigdy nie dowiedzialam sie tyle o swoim uzebieniu co dzisiaj, wiec w tym miejscu nie liczy sie tylko praktyka, ale rowniez teoria. Mam stworzony konkretny plan leczenia co daje mi spokoj wewnetrzny, wiem na czym stoje i kiedy proces leczenia sie zakonczy. Polecam tych specjalistow sa dobrze zorganizowani rzetelni, kazdy ma swoja dziedzine w ktorej czuje sie najlepiej i wykonuje zadania z nia zwiazane. Uwazam ta strukture prowadzenia kliniki za bardzo racjanalna.

  2. Elisa Latocha ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług tej kliniki stomatologicznej. Wnętrze od wejścia po gabinety czyste i zadbane, a specjaliści jak wyposażenie ich pracowni na najwyższym poziomie. Długo szukałam dobrego stomatologa który zna się na rzeczy i na szczęście trafiłam tutaj, gdzie przed przystąpieniem do prac nad moim uzębieniem wszystko dokładnie zostało opisane słownie jak i za pomocą wizualizacji, a dopiero później przystąpiono do napraw. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce.

  3. Roman Bomko ★★★★★

    Klinika stomatologiczna o bardzo wysokich standardach obsługi klienta. Profesjonalnie przygotowani lekarze oraz super wyposażone gabinety. Całe leczenie wykonane bardzo starannie i najważniejsze że bezboleśnie , każdy szczegół był omówiony przez lekarzy . Najlepsza klinika, gdzie wykonywałem higienizacje oraz czyszczenie kamienia . Po zabiegach zawsze miałem kontakt zwrotny ze strony kliniki co po raz kolejny podkreśla z jaką opieką jest traktowany klient .

  1. Marta Sidło ★★★★★

    Jestem urzeczona profesionalnością i obsługą tego gabinetu, terminy zachowane w punkt, doskonale podejście do dzieci - leczyłam roczną córkę , w innych gabinetach nikt nie dał rady tutaj Pan Doktor Puchała okazał się zbawieniem ,dziecko ma 10 lat i żadnych problemów, personel przemiły, leczenie kompletnie bezbolesne. Polecam gorąco ten gabinet .

  2. Tomasz Wrona ★★★★★

    Pełne zaufanie jakim darze cały Zespół ma swoje uzasadnienie w profesjonalnym podejściu do leczenia. Wszystko jest zaplanowane, jasne i klarowne. Efekty przewidywalne, nawet w trudnych zabiegach. Ufam w 100% i gorąco polecam pacjentom, którzy chcą WYLECZYĆ swoje zęby, a nie ustawicznie je "leczyć".

  3. Sylwia Sroka ★★★★★

    Moim zdaniem jeśli ktoś chce profesjonalnej opieki i leczenia nie mógł trafić lepiej. Dzięki skutecznej diagnozie i leczeniu w klinice u Pana dr Ślusarczyka mogę powiedzieć, że po wielu latach nie wiedzy innych lekarzy mogę żyć bez bólu. To nie tylko świetny specjalista ale też lekarz, który potrafi słuchać i chce pomóc pacjentowi a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Do tego wyleczyłam się z panicznego leku przed stomatologiem, który nabawiłam się u innego lekarza. Ja i mój syn jesteśmy w klinice od dwóch lat i na pewno tak zostanie. Panie dr Ślusarczyka słowo dziękuje to za mało !!!

  1. Sylwia Kake ★★★★★

    Profesjonalny i niezwykle cierpliwy personel od pań na recepcji przez higienistki po lekarzy, dobrze wytłumaczone procedury z dbałością o szczegóły. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Parking dostępny z przodu i zaskakująco uprzejma recepcja służą pomocą w każdej chwili. W poczekalni nie czuje się jak u dentysty, raczej jak w galerii sztuki :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Artyści Uśmiechu Stomatologia?

Artyści Uśmiechu Stomatologia znajduje się przy Chorzowska 216, 40-121 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Artyści Uśmiechu Stomatologia?

Można skontaktować się z Artyści Uśmiechu Stomatologia pod numerem +48 888 331 661

Jak można dotrzeć do Artyści Uśmiechu Stomatologia?

Do Artyści Uśmiechu Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements