Przegląd katalogu
- 158 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 158 wyników
Przeglądaj parking w Tychach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 158 wyników w Tychach, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 72,399 opinii i ocen.
“Fajne miejsce na spędzenie czasu z rodzinką . Nie daleko jest jezioro paprocańskie duży plac zabaw każdy znajdzie coś dla siebie.”
“Obsługa na najwyższym poziomie, szybka i nieskomplikowana, wystarczy zadzwonić wcześniej, ale i tak robisz to wcześniej, żeby sprawdzić dostępność. Wynajęliśmy małą furgonetkę, żeby jeździć na rowerach w góry. Zużycie oleju napędowego było zaskakująco niskie, więc na pewno wrócimy!”
“Bezpłatny parking, czysto, wszystko wygodne.”
“Fantastyczny parking, dużo miejsca, bezpłatny, niedaleko wejścia do szkoły. Polecam.”
“Jest to taki ciekawy parking. Gdyby nie to, że blisko jest kościół, to był by to parking zagadka :-)”
“Jak wszystkie Kauflandu tak i ten jest dla mnie sklepem idealnym. Ani duży, ani mały spory asortyment dużo promocji. Wszystkie sklepy mają bardzo podobne ustawienie dzięki temu szybko można się odnaleźć w dowolnym markecie w dowolnej lokalizacji.”
“Parking przy kościele p.w św. Jana Chrzciciela (ale nie kościelny). Po remoncie całkowicie zmienił swoje oblicze. Wcześniejszy mocno spękany asfalt zastąpiły brukowane stanowiska postojowe. Na szczęście zieleni “przy okazji” nie unicestwiono. Wydzielono również wyraźnie oznakowane miejsca dla ♿.”
“Miejsce wydzielone ze skweru na osiedlu "B". Niewielki, a z uwagi na położenie, międzyosiedlowy wybieg dla naszych czworonożnych przyjaciół. Idealny dla niewielkich psów, większe się nie wybiegają, ale dla malutkich pupili to ogromny świat.”
“Duży parking. Będąc przelotem stawiam tam samochód”
“Fajnie przystanek podczas jazdy na rowerze, brakuje takich w Tychach”
“Fajne miejsce , często korzystamy głównie action , wędliny czasem również z restauracji . Duży parking w miarę przejrzyście . Polecam”
“Dał bym 4,5 wszystko ok tylko jeden minus lub dwa słaby dojazd i z powrotem sklepy fajne zasiedzisz się siedzenia nawet wygodne i minus taki że puszczacie podróbki piosenek i to mi się nie podoba za bardzo ale fajne miejsce jak będzie potrzeba to jeżdżę bo idzie się wyluzować i taki smaczek dodac tylko żeby zrobić kącik z grami że np z konsolami i płacisz 20 zł za 2 godziny np I to tyle”
“Syn bardzo chciał mieć tam swoje urodziny. Czytają komentarze trochę byłem zniesmaczony, ale mówię byłem tam parę razy (kiedyś) i było OK. I teraz wnioski po urodzinach: przemiła obsługa w recepcji, super trener ogarniający nie tylko zabawę ale też rzeczy dookoła gdy dzieciaki miały przerwę na konsumpcję, bezpieczna i świetna zabawa przez 2,5h. Mogę polecić!.”