Przegląd katalogu
- 3,162 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 32% Ze zdjęciami
Znaleziono 3162 wyników
Przeglądaj parking w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,162 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 1,486,885 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera parking z miast takich jak Wrocław, Oława, Oleśnica, Legnica, Bielany Wrocławskie i innych.
“Bardzo fajne miejsce do spędzania czasu oraz zabawy, na terenie parku występuje wiele placów zabaw oraz małe jeziorko, najlepsze miejsce dla biegaczy oraz miłośników sportu w parku można zagrać w siatkówkę plażową oraz w piłkę nożną. Mega Polecam!”
“Miejsce fantastyczne i do tego darmowe wejście. Dzieci zachwycone. Biegały to tu, to tam. W parku linowym znajduje się także muzeum historii. Niestety nie udało nam się go zwiedzić ale następnym razem się nam uda. Polecam z czystym sumieniem to miejsce ☺️”
“W parku szlaki turystyczne są bardzo dobrze oznaczone, niezbyt wymagające, idealne dla całej rodziny. Będąc w Parku Krajobrazowym Gór Swoich nie można zapominać o najwyższym szczycie: Wielka Sowa, która zalicza się do KGP z bezpłatną wieżą widokowa. Na szczycie jest możliwość zakupienia czegoś ciepłego lub zimnego do picia, jak i jedzenia.”
“Powiem tak jest gdzie pochodzić, pozwiedzać, zjeść i jak odpocząć w cieniu. Wiele zabytków i przepiękna natura. Ludzie dbają o te miejsce. Rodzinne wędrówki na każdy sezon. Polecam odwiedzić i przekonać się samemu.”
“Bardzo ładne miejsce, wiewiórki jedzące orzechy z ręki są mega atrakcją dla dzieci.”
“Fajny mini park ciekawie wyglądający. W słoneczne dni trochę nie ma sie gdzie schować”
“Park nawet ładny. Sporo ławeczek aby usiąść. Ciekawym aspektem są ławeczki z plakietkami wymieniającymi dane cechy charakteru - każdy znajdzie coś dla siebie ;) Warto śledzić czy czasami jakieś imprezy nie są organizowane. 2 dni w lipcu trafiliśmy na zastawiony park banerami i wysokimi flagami - ani widoku, ani spokoju (co kto lubi - impreza kolarska była, niektóre ulice przy parku zamknięte dla ruchu samochodowego).”
“Spokojne miejsce dobra na krótki spacer i relaks na ławeczce.”
“Nie do końca przekonany jechałem w to miejsce, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Ogromną wartością dodaną jest to, że w cenie biletu można (nie trzeba)zwiedzać z przewodnikiem. Dołączyliśmy się do grupy z jedną panią przewodnik, a dokończyliśmy tak jakby początek płynnie z panem przewodnikiem. Bardzo ciekawie opowiadali (zwłaszcza pani) z dużą dozą humoru. Widać też zaangażowanie i przywiązanie do miejsca pracy. Same miniatury bardzo szczegółowe, oddają piękno budowli Dolnego Śląska. Super atrakcją jest makieta budynków na Śnieżce z widokiem na prawdziwą Śnieżkę. No i luneta przez którą za darmo można podglądać turystów wspinających się na tą prawdziwą Śnieżkę.”
“Bardzo dobre miejsce na relaks. Można znaleźć miejsce które są naprawdę klimatyczne”
“Nie mogę się doczekać na realizacje planu na 2020, ale to co jest teraz już zachęca do spacerów ^_^”
“Ładne, spokojne i czyste miejsce. Na randkę z Żoną idealne. Jechaliśmy specjalnie 30km z innego miasta, żeby tu się przejść. Polecam”
“Super miejsce wiosną, latem jeszcze lepsze. Można tam miło spędzić wieczór przy grillu/ognisku. Przyjazne miejsce dla dzieci, z dużą przestrzenią do zabawy. Serdecznie polecam to miejsce.”
“Często wybieram się na spacer z dziećmi po Wrocławiu. Tym razem poszliśmy do Parku Juliusza Słowackiego, naszego polskiego pisarza, aby zobaczyć jego pomnik. W parku jest sporo ławek, są kilkuletnie dęby oraz kasztany. Jest sporo ławek, z których można podziwić kilka pomników oraz Panoramę Racławicką .”
“Utwardzony, szutrowy parking ze sporymi kałużami. Blisko do parku.”
“Super miejsce na spędzenia czasu z dziećmi co mi się bardzo spodobało to podejście do bezpieczeństwa. Jeden z synów niestety nie kwalifikował się do „starszych” atrakcji i personel nie przymknął na to oka. Dla mnie wielki plus. Synowie korzystali z atrakcji „trollingiem” i byli bardzo zadowoleni. Dla rodziców są drewniane laweczki. Z obserwacji atrakcji dla większych- musi być to mega fun, niektóre przeszkody wymagające. Poczekamy aż synowie podrosną i napewno wrócimy. Dla dzieciaków na koniec są dyplomy i naklejki. Polecam”
“Jeden z Parków starego Goerlitz - zwany Moyser Park - Park na Moysie. Kiedyś poprzecinany alejkami, gdzie najdłuższa prowadziła aż do samej Nysy z ulicy Francuskiej. Na jej przecięciu stała na postumencie rzeźba lwa - dziś stojąca za budynkiem Czerwonych Koszar. Park kiedyś zadbany - pełniący funkcję rekreacyjnego przedłużenia Georg Snay Parku posiadal kiedyś w swym sercu Restaurację do której przychodzili za równo przyjezdni jak i mieszczanie wracający ze spacerów oraz przechodzący przez niedaleką kładkę na Nysie. To tu stała kładaka na Nysie Łużyckiej - jedna z III Kładek dla pieszych - po niej pozostał jednie piaskowcowy wspornik po polskiej stronie oraz 5 filarów na Nysie na powstałej wysepce. Tu cumowały łódeczki w których pływano po niegdyś czystej Nysie Łużyckiej. Niedaleko restauracji znajdowała się strzelnica wojskowa - intensywnie używana w XIX wieku oraz podczas I I II Wojny Światowej. Po niej pozostałyu dziś okopy i nasypy oraz część bunkrów. Dziś po pięknych alejkach nie pozostało już nic - jest to dziś miejsce chętnie odiwedzane przez biegaczy, rowerzystów czy harcerzy. Zarosło - ale przyroda odebrała to co odebrał jej kiedyś człowiek. Dziś w miejscu restauracji na tzw Polanie Ogniskowej rośnie potężne drzewo. Tutaj także, znajdziemy kamienie upamiętniające żołnierskie czyny - częsta niemiecka praktyka z XIX wieku. Park mimo dzikości - warty odwiedzenia.”
“Idealne wprost miejsce do spacerowania alejkami zacienionymi przez kilkusetletnie drzewa, z działającą fontanną o najwyższym w Polsce słupie wody, pięknymi kwietnikami i Dworkiem Chopina.”
“Super miejsce, park linowy o trzech trasach trudności i wysokości. Wraz z córką przeszliśmy trasę średnią, zabawa była przednia! Ponadto pograliśmy w golfa, a nasz piesek pobiegał po zielonym terenie dookoła. Polecam!”
“Jedyni w mieście, którzy nie odmówili pomocy przy kapciu. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam!”
“Polecam z całego serca salon Itaka w Magnolii. Dostałam dokładnie to, na czym mi zależało. Hotel czysty i zadbany a jedzenie smaczne i różnorodne. Liczę, że następny wyjazd będzie równie udany. Po prostu wakacje marzeń.”
“Świetne miejsce jak i obsługa. Na pewno wrócę tu z córkami, bo bawiły się rewelacyjnie :)”
“Wspaniale że takie miejsca powstają w Polsce. Poza sezonem to bajka. Miejsce za darmo. Serwis za darmo - zrzut kota i szarej wody. Do dopracowania drobiazgi - żeby na miejscach dla kamperów nie parkowała osobówki, jest też trochę krzywo. Tylko że to na prawdę drobiazgi! Szczerze polecam!”
“Dobre miejsce do parkowania samochodu. Do biletu otrzymałem mapkę wraz z opisem zwiedzanego terenu. Bliska odległość do miejsca zwiedzania.”
“Bardzo fajny park leśny, który z każdym kolejnym WBO robi się coraz bardziej atrakcyjny. W tym roku do pump tracka, strefy street workoutu i placów zabaw, z lat poprzednich, dołączyły kolejne alejki i boisko do siatkówki plażowej, schowane w ustronym miejscu pośród drzew. Mimo, że ilość atrakcji juz jest spora, w kolejnych latach już planowane są następne -m.in zwycięzki projekt "Toru Rolkarskiego" z WBO 2024.”
“Wszystko super, polecam:) miła obsługa opiekunowie Małych dzieci mogą skakać za darmo, przyjazne miejsce”
“Teren basenu czysty, zadbany. Kosze co jakiś czas opróźniane. Jest basen dla dzieci, basen 120cm i basen 150cm. Jest wodny plac zabaw dla małych dzieci i 3 zjeżdzalnie dla starszych. Jest bar na terenie nasenu: zapielanka, hot-dog, frytki, nuggetsy, lody, popcorn, wata cukrowa, kawa, napoje, piwo. Toaleta darmowa. Jest też wodny tor ninja dodatkowo płatny, 35/1/2h, po 16tej 25/1/2h. Są prysznice, basenik do płukania nóg, przebieralnie. Ludzi sporo ale da się popływać. Przed basenem jest parking płatny 20/dzień.”
“Świetne miejsce zlokalizowane przy Muzeum, Domu Haptmana. Ogród bezpłatny, ławeczki, ścieżki. Niby nic, a jednak przyjemnie. Przy okazji polecam wstąpić do Muzeum. Ciekawa historia Karkonoszy i Izerów, legendy o Duchu gór, możliwość zakupu książek.”
“Z pełnym przekonaniem polecam ten hotel do organizacji wydarzeń firmowych. Sala szkoleniowa oraz serwis kawowy i obiad przygotowane na zlecenie Centrum Nauki i Biznesu ŻAK były doskonale zorganizowane. Profesjonalna obsługa, dobrze przygotowana przestrzeń, smaczne jedzenie oraz bardzo miła, świąteczna atmosfera podczas kolacji wigilijnej. Współpraca przebiegła sprawnie i na wysokim poziomie.”
“Byliśmy zachwyceni organizacją urodzin w tej sali zabaw!!!Panie były niezwykle miłe i pomocne. Pani malująca buźki dzieciom była prawdziwą profesjonalistką, radząc sobie z uśmiechem na twarzy nawet w trudnych sytuacjach. Druga pani, mimo że musiała ogarniać wszystko sama, świetnie sobie poradziła, a kawa była pyszna. Dzieci były przeszczęśliwe, a my jako rodzice byliśmy bardzo zadowoleni. Polecamy to miejsce z całego serca!”