Przegląd katalogu
- 90 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 90 wyników
Przeglądaj parking w Szczyrkie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 90 wyników w Szczyrkie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 47,698 opinii i ocen.
“Dobrze zorganizowane miejsce dla młodych turystów. Te huśtawki czy kurtyna wodna są pewną nagrodą dla dzieci za trud włożony przy wejściu w górę. Oprócz tego dorośli mogą wypocząć czy spożyć posiłek mając jednocześnie na oku swoje pociechy. Dobry pomysł gospodarzy schroniska pod Magurą.”
“Piękne widoki. Polecam bardzo. To był apartament. Dojazd - jak ktoś nie potrafi.”
“Pobyt w wynajmowanym pokoju był absolutnie wspaniały! Położenie domu blisko centrum było niezwykle dogodne, dzięki czemu mogłam łatwo dotrzeć do wszystkich atrakcji turystycznych. Sam pokój był przytulny, czysty i wyposażony we wszystko, czego potrzebowałam. Właściciele zapewnili mi wspaniałą obsługę - byli niezwykle przyjaźni i pomocni. Zawsze byli gotowi doradzić co warto zobaczyć i gdzie zjeść. To naprawdę sprawiło, że czułam się mile widziana i doceniona jako gość. Polecam to miejsce wszystkim podróżującym, którzy szukają wygodnego i przyjaznego zakwaterowania w świetnej lokalizacji. To był naprawdę udany pobyt!”
“Jeżeli ktoś szuka domowej atmosfery to właśnie Villa Eva taką proponuje, przemiły gospodarz, blisko centrum Szczyrku, dostępna również kuchnia w której można coś ugotować, parking przy budynku-zdecydowanie polecam.”
“Polecam pobyt w Pensjonacie Marsjanka. Pokoje czyste. Śniadania są smaczne i w cenie pokoju. Właściciele bardzo mili, szczególnie starsza Pani z którą podczas sniadania można było miło porozmawiać. Z ośrodka od razu niebieski szlak na Skrzyczne. Kilka restauracji blisko pensjonatu. Szczerze polecam!!”
“Byłem z Żoną na weekend. Bardzo fajna obsługa. Żadnego problemu z parkingiem jak skończyła mi się doba hotelowa. Auto bez problemu mogło zostać pod opieką. Bardzo bogate śniadania. Kawa, herbata na goroca dostępne cała dobę.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Willa MAGGIE w Szczyrku to świetne miejsce na wypoczynek! Wszystko czyste, schludne i w pełni zadbane. Do tego ceny są bardzo przystępne, co sprawia, że pobyt tutaj to świetna opcja. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przemiła Pani właścicielka, która dba o każdy szczegół i zapewnia wyjątkową atmosferę. Zdecydowanie polecam!”
“Spędziliśmy święta w Szczyrku. Mimo mało zimowej pogody wyjazd bardzo udany, super obsługa, pyszne jedzonko i bardzo dobra lokalizacja w centrum Szczyrku z widokiem na Skrzyczne oraz całe pasmo gór, a jednocześnie cisza i spokój, bo obiekt nie jest w pierwszej linii zabudowy od drogi, dlatego wyjeżdżamy ze Szczyrku zadowoleni i wypoczęci :-)”
“Świetne miejsce, piękny wystrój”
“Miejsce klimatyczne z bardzo dobrym jedzeniem :) ceny są przystępne. Napewno tańsze niz w innych lokalizacjach.”
“Super! Bardzo miłe właściciele, czyste pokoje, polecam gorąco. Blisko stoku, 10 min pieszo.”
“Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z oferty Hotelu Olimpia Resort,wspaniała i atrakcyjna baza lokalowa,smaczne posiłki, czyste,zadbane i gustowne pokoje,cisza,spokój, basen ozonowany, jakuzii, sauny,masaże,jest interesująco, a właściciel sympatyczny,zawsze służy pomocą,cechuje Pana takt i wysoki poziom kultury osobistej, Polecamy:)”
“Polecam w 100%. Wszystko było SUPER. Zajmowaliśmy studio na poddaszu. Pokoje były czyste, zadbane,komfortowe i dobrze ogrzewane. Czysta i zadbana łazienka w każdym pokoju. Bardzo mili, kontaktowi i pomocni Właściciele. Na miejscu wypożyczalnia i przechowywalnia sprzętu narciarskiego. Nie ma problemu z miejscem parkingowym. Blisko do stoków. Na pewno wrócimy :) Dziękujemy.”
“Fajne miejsce, które można odwiedzić w trakcie spaceru ;)”
“Przyjemnie spędzony czas , bardzo zadbane miejsce , ładna wizytówka Szczyrku.”
“W obiekcie zapewnione wszystko co potrzebne - od płatków do demakijażu po frytkownice beztłuszczową czy xboxa. Miło się zaskoczyliśmy na miejscu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Masa zabawek do wyboru , atrakcje na ogródku. Dzieci się tu nudzić na pewno nie będą a rodzice odpoczną :). Syn był zachwycony. Dostępna jest za dodatkową opłatą sauna oraz bania ruska. Pani właścicielka bardzo mila! 20 minut na nogach od centrum Szczyrku, trzeba mieć troszkę kondycji żeby wrócić do apartamentu bo wejście jest wysoko. Serdecznie polecamy i chętnie tu wrócimy :)”
“Idealny na spacer, strome podejscie- jeśli z małymi dziećmi, to lepiej bez wózka”
“Ładna placówka dla foto z kolegami po mega dobrej wycieczkę.”
“Bardzo ładne, przestronne i bardzo czyste pokoje. W łazience duży prysznic :) Własciciele są mega serdeczni. Nawet podpowiedzą, co w samochodzie możnaby już wymienić ;) Polecam w 100%. Nie zastanawiać się - śmialo wykupywać noclegi. Nie zawiedzie się :)”
“Świetne miejsce z prawdziwie góralskim klimatem! Od progu czuć ciepłą atmosferę, a jedzenie jest przepyszne — świeże, aromatyczne i przygotowane z sercem. Szczególnie polecam kwaśnicę oraz placki po góralsku, które były absolutnie rewelacyjne. Na duże wyróżnienie zasługuje też kelner Artur. Przemiły, uśmiechnięty i niezwykle pomocny. Doradził nam świetne dania, zadbał o to, żeby niczego nam nie brakowało, i zrobił to z ogromnym profesjonalizmem oraz naturalnym urokiem. Dzięki niemu cała wizyta była jeszcze przyjemniejsza. Byłyśmy w 6 koleżanek. Zdecydowanie wrócimy! Polecam każdemu, kto szuka pysznej kuchni i świetnej obsługi w góralskim stylu.”
“Jak na to że byłem pierwszy raz w Szczyrku to bardzo miło zostałem "przywitany". Asia kelnerka bardzo miła i bardzo ładnie przedstawia swój wygląd jako obsługa, bardzo profesjonalnie wszystko wyglądało jak obserwowałem przy czekaniu na moje zamówienie. Zamówienie zostało szybko przygotowane co bardzo plusuje, pizza bardzo pyszna nie mogę się doczepić do niczego w niej, ciasto było w całości upieczone, składniki pasowało do samej formy pizzy dzięki czemu bardzo smakowała. Asia bardzo dziękuję za taką dobrą obsługę myślę że jeszcze nie jeden raz tam wrócę.”
“Czytając opinie na googlach byłam troszkę przerażona tym co zastanę po wejściu do hotelu... Ale będąc na miejscu kompletnie nie rozumiałam większości komentarzy. Hotel może nie należy do najnowszych, ale przede wszystkim jest schludny i wszystko jest tak jak powinno być. Wydaje mi się, że większość komentarzy jest krzywdząca i wprowadzająca w błąd.”
“Wspaniałe miejsce I magiczna noc”