Przegląd katalogu
- 19 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 84% Ze zdjęciami
Znaleziono 19 wyników
Przeglądaj parking w Bytomiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 19 wyników w Bytomiu, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 8,927 opinii i ocen.
“No widać że ktoś czyta w Bytomiu to opinie nie było płotu i już jest ogrodzone miejsce dla piesków jest super i podstawowy tor do szkolenie, przeszkód teraz niech ludzie dbają ino o to jeszcze ino trochę więcej urządzeń do ćwiczeń dla seniorów i młodzieży bo na tak duży park to ten mały skwer to za mało”
“Piękny, wielki park, zadbany i ciekawie zaaranżowany.”
“Bardzo dobra zupka z kukurydzy . Polecam”
“Pierwotnie pomnik upamiętniających członków Bractwa Strzeleckiego poległych w Wielkiej Wojnie (1914-1918). Odsłonięty 18 mają 1922 roku.”
“Super miejsce. Pub jest odwiedzany często przez chłopaków z klubu motocyklowego Invaders MC Poland . Przed lokalem często stoją zaparkowane ich piękne motocykle. Można zagadać z nimi o maszynach i nie tylko. Szef Papu , też jest entuzjastą motocykli. Fajni ludzie. Polecam.”
“Super fachowiec robi cuda na głowie”
“Bardzo fajnie, że w urzędzie można na miejscu zrobić zdjęcia do paszportu i to w krótkim czasie bo czekałam tylko 5 min.”
“Apartamenty w samym Bytomia, w starej kamienicy. Fajnie urządzone, przytulne pojoje, z prywatna łazienka, a w niej prysznic wraz z deszczownica. Duze wygodne z twardym materacem łóżko. Do tego klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem, bardzo duży wybór programów no i bezpłatne wifi. Polecam”
“Miejsce prowadzone z zaangażowaniem i pasją, świetny klimat- szczególnie latem, gdy na patio kwitną róże. Cudowne podeście do kotów, które wybrały sobie restaurację za swój dom. Jedzenie świetne. Na zdjęciu dania akurat spoza menu, przygotowane na życzenie. Petarda!”
“W dniu w którym złożyliśmy wizytę bar prowadził równocześnie imprezę okolicznościową i zostaliśmy poinformowani o dłuższym czasie oczekiwania na zamówienie, czego byliśmy świadomi. Czas oczekiwania był powiedziałbym normalny a mimo tego i tak Panie z obsługi w ramach rekompensaty za czekanie poczęstowały nas ciastem. W kategoriach restauracji oferujących obiady domowe, jedzenie było bardzo dobre a porcje duże (placek po węgiersku można zjeść spokojnie na 2 osoby) Na plus również obsługa baru, która jest bardzo uprzejma. Polecam !”
“Duży wybór , cały asortyment dostępny od ręki, miła i pomocna obsługa :) Gorąco polecam !!”
“Polecam, czysto i schludnie oraz z dala o zgiełku.”
“Nowoczesne wnętrza, czystość na najwyższym poziomie, bardzo miła obsługa i świetna lokalizacja. Polecam wszystkim”