Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 45% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj park w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 102,739 opinii i ocen.
“Zestaw narożny mebli ogrodowych. Polecam. W realu kolor dużo ładniejszy Jakość bardzo dobra jak za tę cenę. Dobre spasowanie elementów i łatwość montażu. Jedyny minus to brak możliwości montażu w odwrotną stronę.”
“Przepiękne, spokojne, czyste miejsce przeznaczone do odpoczynku dla aktywnych i leniucha. Dwie siłownię na wolnym powietrzu, bardzo dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów, skate park, gastronomia z wyrobami regionalnymi, mnustwobscierzekbdla pieszych i rowerów. Możliwość wiazd na wózku inwalidzkim. Mały problem z parkingiem na tą chwilę - remont drogi, ale nie ma problemu dojechać autobusem MZK numer 1, 10.”
“Witam serdecznie wszystkich ! Do pabu dzik zawitalem juz około 15 lat temu,piekny w miare duzy ogród,obsługa ekspresowa,jak jest duzo ludzi Pan Szymon specjalnie uzupełnia personel zeby nikt dlugo nie musial czekac.Jedyny minus tego miejsca gdzie naprawde mozna sie napic pysznego piwa i spedzic mile czas na werandzie jest jakis Pan Sławek, nie pamietam dokaldnie ale wołali na niego chyba Małpka.. czy Syrykatka... mniejsza o to.Ten uciążliwy klient wiecznie prosi sie kogos o papierosa zeby zodbyc tytoń,narzeka ze juz nie ma bogracza ani flaczków,jedynie zapiekanka.Jako regularny klient serdecznie polecam to miejsce.Jakby to powiedział świetej pamięci Pershing i Krakowiak, STARA SZKOLA NIE RDZEWIEJE W DZIKU SIE NIKT NIE STARZEJE!!! PDW !!!”
“Jeśli chodzi o cenę piw to jest bardzo tanio 9 zł za 0,5L. W ofercie jest piwo lane Warka i Brackie. Co do kwestii jedzenia są jedynie chipsy i paluszki. Lokal czysty. Jeżeli chodzi o klimat to można cofnąć się troszeczkę w czasie dużo rzeczy z minionych lat. Jest ogródek, który działa w okresie wiosennym do późnej jesieni w skrócie jak jest ciepło. Atutem jest dodatkowa palarnia wewnątrz lokalu gdzie można posłuchać muzyki lub oglądać telewizję C+. Co do jedzenia można było by dodać do menu frytki czy też zapiekanki. Obsługa klienta miła.”
“Duzy asortyment, przemila zawsze usmiechnieta obsluga”
“Klimatyczne miejsce na wspaniałe śniadanie i nie tylko. Bardzo dobra kawa i przemiła obsługa. Polecam bardzo”
“bardzo dobry sklep. świetni sprzedawcy, którzy znają się na rzeczy! Polecam od całego serca!”
“Niezwykłe urokliwe miejsce w drodze do Cygańskiego Lasu lub na Dębowiec... Lodowe rzeźby spotkałam na trasie...”
“Zima da sie isc. Zalecane stuptuty.”
“Bardzo fajne miejsce miła obsługa”
“Super miejsce, żeby odpocząć od zgiełku. Wszystko nowe i urządzone za smakiem, ogród w którym można wypić piwo w otoczeniu zieleni, bardzo mili właściciele. Polecam!”
“Bardzo dziękuję Pani Krystynie za ciepłe przyjęcie. Polecam wszystkim!”
“Bardzo przytulny hotel w samym centrum Bielska-Białej Pomimo małego problemu w pierwszym dniu bardzo szybko został on rozwiązany, a pokój zmieniony na wyższy standard. Bardzo pożywne śniadania i miła atmosfera. Polecam.”
“Fajna atmosfera, którą szczególnie można odczuć gdy nie ma tłumów.Bardzo miła Pani z obsługi,pyszna szarlotka!”
“Bezpieczne miejsce dla zabawy dla dzieciaków Super alternatywa na deszczowe dni Dużo atrakcji Kawiarnia automaty do gier Duży parking nie ma problemu z miejscami postojowymi”
“Jestem bardzo zadowolony ze sklepu Duduś. Jeżeli komuś miałbym ze swoich znajomych polecić sklep to właśnie będę Duduś polecał”
“Najmniejszy z salonów Empik w Bielsku-Białej, zaopatrzony stosownie do powierzchni. Bardzo miła i kompetentna obsługa, chętnie służąca radą i pomocą. Warto mieć zainstalowaną aplikację Empiku, dzięki której można sprawdzić dostępność towaru w danym salonie. Tutaj również można wykupić usługę "Empik Premium", dzięki której zyskujemy zniżki za zakupy zarówno w salonie jak i na empik.com.”
“Bardzo dobra pizza, miła obsługa, dużo dodatków, bardzo polecam”
“Super klimatyczne miejsce, szeroki wybór alkoholi i drinków, bardzo fajna kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie polecam wszystkim odwiedzić ten lokal bo naprawdę warto ✨✨✨”
“Super miejsce. Okolica cicha i spokojna. Niedaleko sklep w którym można zrobić zakupy. Pokoje bardzo czyste i zadbane. Łazienka podobnie - jest prysznic, WC i umywalka. Bardzo miły właściciel. Polecam serdecznie każdemu.”
“Prawda jest taka że po powrocie z USA pierwsze co zrobiłem po wyjsciu z lotniska to była potrzeba wypicia kawy z Żabki”
“Hotel bardzo przyjemny, czysto, dostępne ręczniki oraz zestaw do kawy i herbaty. Pokoje wyciszone i nie słychać sąsiadów z pokoju obok. Niedaleko sklep, przystanek autobusowy. Przystępne ceny.”
“Fachowa wiedza Pani Kasi, potrafi wspaniale doradzić. Polecam zakupy w hebe.”
“Chciałabym podziękować za zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia naszego 1,5 rocznego goldena Lokiego. W innej przychodni zostaliśmy bardzo nieprofesjonalnie przyjeci. W Vetce pani doktor po zbadaniu pieska i zrobieniu badań powiedziala szczerze ze przypadek jest trudny,ale działamy. Po dlugim leczeniu piesek wrocil do zdrowia. Bardzo dziękujemy za zangazowanie.”
“Pokoje czyste, łóżka twarde ale to kwestia indywidualna. 2 łazienki w jednej wanna w drugiej prysznic, wyposażona kuchnia. Komunikacyjnie dobrze zlokalizowany hostel. Blisko do parku gdzie można odpocząć od upału.”
“Spokojna okolica, gorzej z dojazdem, za to niedaleko jest przystanek autobusowy, są kosze do segregacji śmieci”
“Duży parking na szczęście są też drzewa, które dają trochę cienia”
“Hotel usytuowany prawie w samym centrum. Do rynku około 10 minut spokojnym krokiem. Parking spory, nawet dla dużego busa. Okolica cicha i bezpieczna. Parking nie zamykany ale sprawia wrażanie bezpiecznego. Śniadania dobre, da się najeść, kawa smaczna, Panie sympatyczne i chętne do pomocy. Pokoje jednoosobowe trochę małe ale dla niewybrednych na pewno będzie w porządku. A żeby nie było tak różowo to małym minusem jest zbyt szybko gasnące światło na korytarzu drugiego piętra. Nie zdążyłem dojść do pokoju a już się wylaczalo. Trochę denerwujące. Polecam. Na krótki pobyt jak najbardziej.”
“Tu można spróbować własnych sił i zręczności. Warto.”