Przegląd katalogu
- 71 Łączna liczba firm
- 4.7 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 71 wyników
Przeglądaj optyk w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 71 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.7/5 na podstawie 8,251 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera optyk z miast takich jak Bielsko-Biała, Gliwice, Tychy, Jaworzno, Częstochowa i innych.
“Gorąco polecam wszystkim salon optyczny. Każdy znajdzie coś dla siebie, bardzo duży wybór oprawek korekcyjnych, oraz przeciwsłonecznych. Fachowa i profesjonalna obsługa, szybki czas realizacji zamówienia, bardzo jestem zadowolony z moich nowych okularów. 5+ inne salony powinny brać przykład z podejścia i obsługi klienta.”
“Kolejny raz wróciłam po okulary i to był dobry wybór. Fachowy dobór, bardzo pomocne i przyjazne Panie, szeroki wybór oprawek. Polecam”
“Najlepszy salon optyczny, w jakim byłam. Badanie wzroku profesjonalne, ekspresowa realizacja, a okulary idealnie dobrane. Pełna satysfakcja!”
“Pani mgr inż. Joanna Rembielak -optometrysta bardzo miła i fachowa osoba, specjalista na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze nikt nie przebadał mi tak fachowo oczu i wszystko wyjaśnił. Bardzo serdecznie polecam!”
“Tak wnikliwego i profesjonalnego badania w życiu nie miałem! Po wyjściu z gabinetu praktycznie od razu miałem propozycję szkieł, które były jak najlepiej dostosowane do mojego trybu życia i pracy. Potem dobór opraw w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam!”
“Z całego serca polecam! Obsługa przez Pana Pawła na najwyższym poziomie - od badania do idealnego dopasowania soczewek. Masa empatii i cierpliwości! Z pewnością wrócę :)”
“Świetny sprzęt diagnostyczny i nowoczesne wnętrze z produktami klasy premium. Z czystym sumieniem polecam salon.”
“Polecam z całego serca. Jestem pacjentką od wielu lat , zawsze pełen profesjonalizm. Duży wybór opraw. Szybka realizacja. .”
“To coś więcej niż zwykły salon z okularami! Nawet kiedy problem z oprawkami pojawił się po dwóch latach od zamontowania, panie z obsługi zrobiły wszystko, aby go rozwiązać. Dawno nie spotkałem się z takim szacunkiem do klienta. Dziękuję i tak trzymać!”
“Super badanie wzroku, pierwszy raz takie przechodziłam. Wcześniej to tylko czytanie z tablicy i nic więcej. A w tym salonie bardzo profesjonalnie podchodzą do badań. Panie super doradziły dobór oprawek. Na pewno wrócę. Polecam”
“Bardzo miła i przyjemna obsługa, polecam z całego serca panią Kasie! ❤”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupu okularów po przeprowadzonym badaniu okulistycznym. Oprawki zostały dobrane idealnie – są wygodne, lekkie i świetnie dopasowane do kształtu twarzy. Dzięki pocienionym szkłom okulary są wyjątkowo lekkie i w ogóle nie odciskają się na nosie, co jest dla mnie ogromnym atutem. Doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu oprawek było na najwyższym poziomie – pełen profesjonalizm, cierpliwość i świetne wyczucie estetyki. Zdecydowanie polecam i wystawiam dużego, w pełni zasłużonego pozytywa:))”
“Pragnę serdecznie podziękować Salonowi Optycznemu "Pani Optyk" za wyjątkową jakość obsługi, a w szczególności Pani Edycie, której profesjonalizm i ciepłe podejście sprawiły, że dobór nowych okularów był prawdziwą przyjemnością☺️. Jej życzliwość, zaangażowanie oraz umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta zasługują na najwyższe uznanie. W salonie panuje niezwykle przyjazna i komfortowa atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej usługi i z przekonaniem będę polecać to miejsce innym, jak również chętnie powrócę w przyszłości ❤️.”
“Polecam. Obsługa na wysokim poziomie. Uprzejma i pomocna. Potrzebne byly okulary na już z powodu pilnego wyjazdu. Zrobili wszystko co w ich mocy aby okulary były na czas. Można rzec ekspresowo, profesjonalnie - fachowo. Pozdrawiam i raz jeszcze polecam! AN”
“Z całego serca polecam! Po ostatniej wizycie córka zachwycona ponieważ salon spełnił jej marzenie posiadania „Elsowych” okularów ❄️ Profesjonalna obsługa, świetne podejście do dziecka, życzliwość i cierpliwość.”
“Bardzo polecam salon w Mikołowie, badanie wzroku przeprowadzone przez Panią Anię na najwyższym poziomie. Wszystko dobrze wytłumaczyła i doradziła. W doborze oprawek świetnie doradziła Pani Kamila, która ma anielską cierpliwość.”
“Świetna obsługa, bardzo profesjonalnie wykonana usługa, badanie wzroku, bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam!”
“Cudowna obsługa. Przemiłe panie uratowały mnie od długiego czekania. Szybko od ręki naprawione oprawki w krótki czas około 40 minut. Jak najbardziej polecam”
“W końcu po 15 latach trafiłem na panią doktor, która idealnie dopasowała mi soczewki kontaktowe i okulary pod moją wadę wzroku. Wizytę udało się umówić w tym samym dniu a okulary zostały dla mnie przygotowane w ciągu 24 godzin. Szczerze polecam”
“Świetny salon, profesjonalna obsługa, dokładne badanie wzroku i duży wybór oprawek. Wszystko szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!”
“Obsługa na najwyższym poziomie – szczególne podziękowania dla Pana Filipa, który doskonale doradził mi zarówno w doborze szkieł, jak i oprawek. Profesjonalizm, cierpliwość i indywidualne podejście sprawiły, że cały proces był czystą przyjemnością. Okulary są nie tylko piękne, ale i perfekcyjnie dopasowane. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka fachowej i życzliwej obsługi!”
“Jestem bardzo zadowolony z wizyty i zakupu, obsługa na najwyższym poziomie. Pani Katarzyna służy ogromną pomocą w doborze nowych oprawek. Widać, że zna się na rzeczy. Gorąco polecam!”
“W salonie optycznym "Greń" byłam pierwszy raz i już wiem, że zostanę jego klientką przez długie lata. Jestem zachwycona profesjonalizmem i szeroką gamą asortymentu. Panie tam pracujące były bardzo pomocne w wyborze odpowiednich szkieł i oprawek. Uważam, że salon optyczny "Greń" jest jednym z najlepszych w województwie śląskim (a byłam w wielu:-)). Serdecznie polecam!”
“Bardzo dobry salon optyczny, szczególnie jeśli chodzi o badania i obsługę dzieci. Okulistka podszedł do badania spokojnie i profesjonalnie, tłumacząc wszystko krok po kroku tak, żeby dziecko się nie stresowało. Personel też potrafi zająć się maluchami – cierpliwi, konkretni i życzliwi. Dobry wybór oprawek, brak wciskania niepotrzebnych rzeczy. Wyszliśmy z realnym poczuciem, że ktoś faktycznie zadbał o wzrok, a nie tylko „odbębnił” wizytę. Polecam.”
“Od lat korzystam z usług tego salonu i jestem w 100% zadowolona z obsługi. Ciekawy wybór oprawek z różnych półek cenowych, zaangażowanie personelu i dobra atmosfera, tka w skrócie podsumowałabym to miejsce. Wiele razy zespół ratował z opresji oprawki moje oraz moich dzieci, co wymagało chęci i umiejętności. Zdarzyło mi się np. usłyszeć u optyka w większym mieście, że nie da się naprawić oprawek, które Pan Przemek właściciel potem naprawił. Polecam :)”
“Bardzo duży wybór oprawek o ciekawej kolorystyce i kształcie. Miła i profesjonalna obsługa.Bardzo krótkie terminy oczekiwania.Polecam.”
“Bardzo polecam, mama była klientka i dziś odebrała okulary . Miła obsługa, profesjonalne podejście. Bardzo polecam Panią Grażynę, doradziła, wytłumaczyła spokojnie i pomogła w wyborze najlepszej opcji. Badanie przeprowadzone w zeszłym tygodniu również w miłej i spokojnej atmosferze, profesjonalny sprzęt. Szybki termin realicaji. , Panie Bardzo wyrozumiałe. Ceny zróżnicowane i dla tych którzy szukają czegoś w dobrej cenie i dla tych, którzy lubią drogie marki ;)”
“Polecam! Duży wybór bardzo ładnych oprawek, profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze oprawek i szkieł, bardzo miła atmosfera. Okulary piękne!”
“Przemiła obsługa, panowie naprawili moje skrzywione okulary od ręki i do tego bezpłatnie. Oby więcej tak uprzejmych ludzi na świecie :)”
“Cierpliwość i spokojna rozmowa z klientem, który ma wątpliwości co do oprawy czy doboru szkieł. Profesjonalna obsługa a do tego zróżnicowane także cenowo oprawy. Serdecznie polecam.”