Karolina Wójcik Stylizacja paznokci
“Polecam , całego serca. Estetycznie, bardzo dokładnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Żadne hybrydy nie trzymały się tak długo jak te od Karoliny. Poszłam raz i przepadłam na zawsze :)”
Znaleziono 14 wyników
“Polecam , całego serca. Estetycznie, bardzo dokładnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Żadne hybrydy nie trzymały się tak długo jak te od Karoliny. Poszłam raz i przepadłam na zawsze :)”
“Super paznokcie przedłużane żelem. Dokładnie to co chciałam, piękne i precyzyjne wykonanie. Przemiłe Panie, super atmosfera. Zdecydowanie polecam”
“Paznokcie super trwałe i pięknie wykonane. Bardzo miła obsługa Polecam każdej kobiecie bo warto.”
“Karolina jest osobą bardzo sympatyczną. Zawsze pyta o opinię, chętnie pomaga w doborze, gdy weny akurat brakuje. Paznokcie wykonane są z dokładnością, super :)”
“Serdecznie polecam, paznokcie wykonane bardzo starannie i efektownie. Bardzo duży wybór kolorów i głowa właścicielki pełna pomysłów.”
“Rewelacja, dokładność i estetyka. Salon czysty, zadbany. Polecam serdecznie kazdej kobiecie chcacej sie zrelaksowac i oddac w dobre ręce”
“Gorąco polecam usługi u Pani Klaudii. Za każdym razem profesjonalnie, pięknie a przede wszystkim trwale. Dodatkowo jeżeli ktoś potrzebuje produktów do paznokci to asortyment maksymalnie wyposażony tak, że każdy znajdzie to czego szuka. Gorąco polecam !”
“Teatr Piękna w Dąbrowie Górniczej to świetny wybór. Paznokcie u P. Kasi- zawsze rewelacja. Jestem bardzo wymagająca pod kątem dokładności wykonania stylizacji, a tu nie mogę się do niczego doczepić. Paznokcie zawsze wykonane są starannie, są piękne i trwałe. Pani Kasia to mega profesjonalistka.”
“Polecam z całego serca.Paznokcie wykonane estetycznie, długo się trzymają i zawsze jak nie mam pomysłu jakie zrobić, Pauli wymyśli a potem chca wszyscy takie ! Zabiegi kosmetyczne na produktach wysokiej jakości. Wpadajcie jak chcecie się poczuć wyjątkowo!”
“Po kilku latach (z przyczyn osobistych) zmieniłam salon, trafiając do Orientall. Manicure żelowy wykonała Pani Sofia. Wizyta rozpoczęła się punktualnie, trwała 1.5 h, podczas której stylistka wykonała niebywale precyzyjne paznokcie. Dokładność pracy zasługuje na prawdę na uznanie. Profesjonalizm i doświadczenie od razu są widoczne. Sądzę, że będzie to kolejne miejsce, do którego będę chodzić na kolejne wizyty.”
“Korzystam z usług Pani Dominiki już od dłuższego czasu. Zawsze jestem zadowolona z efektu na paznokciach. A wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Pełen profesjonalizm! Polecam”
“Profesjonalnie i miło - bardzo polecam!”
“Świetna atmosfera. Wszystko wykonane w warunkach sterylnych. Polecam”
“Katarzyna profesjonalną i lubi rurki z bitą śmietaną.”