Opinie

  1. K ★★★★★

    Pazurki od pani Dominiki, Magdy i Maszy są zawsze starannie, profesjonalnie i pięknie wykonane ❤️ U pani Justyny byłam raz i nie wrócę (wykonanie niedelikatne, niedokładne, nieestetyczne).

  2. Agnieszka Magnum ★☆☆☆☆

    Robiłam paznokcie,paznokcie były zrobione na cito ,nie oszlifowane. Więcej tam nie pójdę. Nie mam nawet pojęcia o innych zabiegach. Generalnie korpo.... Wszyscy się spieszą.

  3. agnieszka wasilewska ★☆☆☆☆

    Do salonu chodzę od jakiegoś czasu. Ostatnio pracownica nałożyła mi niestarannie hybrydę, która została po 2 dniach nałożona ponownie. Niestety nieodpowiednia aplikacja przyczyniła się do rozwoju bakterii pod lakierem. Paznokieć zrobił się zielony. Dzisiaj hybryda została "ściągnięta" wraz z paznokciami! Ból jest nie do zniesienia! Nigdy więcej nie wrócę.

  1. Martyna O ★★★★★

    Po kilku latach (z przyczyn osobistych) zmieniłam salon, trafiając do Orientall. Manicure żelowy wykonała Pani Sofia. Wizyta rozpoczęła się punktualnie, trwała 1.5 h, podczas której stylistka wykonała niebywale precyzyjne paznokcie. Dokładność pracy zasługuje na prawdę na uznanie. Profesjonalizm i doświadczenie od razu są widoczne. Sądzę, że będzie to kolejne miejsce, do którego będę chodzić na kolejne wizyty.

  2. Kinga Z ★☆☆☆☆

    Do salonu chodzę od ponad roku , zawsze byłam zadowolona aż do teraz. Celowo umówiłam wizytę u konkretnej stylistki ponieważ po poprzedniej odpadł mi żel po 4 dniach . Niestety pomimo prośby o konkretną osobę trafiłam do pani od „ odpadajacego żelu „ bo panie się pomyliły w na moje miejsce usiadł ktoś inny mimo, że powiedziałam że inaczej byłam zapisana panie uznały że to nic takiego . Nie wspomnę nawet, że wizyta trwała 2,5 h bo weszłam pół godziny po czasie. Paznokcie przepiłowane , wyglądają jak kurze stopy, żel położony nierówno, skórki zalane . Tragedia i brak warsztatu. Tym razem zgłosiłam reklamację, zwrotów nie uznają, mogą mnie umówić na poprawkę , czekałam na telefon z ustaleniem terminu ale dziś z samego rana niespodzianka - bez porozumienia ze mną został mi wyznaczony termin poprawki na który nie mogę przyjść . Zero kontaktu, zero przepraszam , niestety już nie wrócę . Paznokcie niechlujne , przepiłowane , skórki pozacinane a opuszki będą mnie boleć jeszcze przez tydzień

  3. Anna Józkowicz ★★★★★

    Mega profesjonalne studio.Manicure z hybrydą wykonany perfekcyjnie, każda skórka "zaopiekowana" na miarę najwybredniejszej klientki! Bardzo estetyczne wnętrze, z hiper wysokim poziomem czystości i standardów higieny. Uwielbiam to miejsce już od pierwszej wizyty!

  1. Ada Ziółkowska ★★★★★

    Polecam serdecznie! Nie wybiorę się już nigdzie indziej. Trafiłam do Szalonych Paznokci przez przypadek,a teraz nie wyobrażam sobie pójść gdzie indziej. Pani Olena bardzo starannie, a jednocześnie szybko i sprawnie wykonuje stylizację żelową, dokładnie tak, jak lubię. Pracuję w warsztacie samochodowym,a paznokcie są nie do zdarcia. Nic się nie łamie i nie odpryskuje. Dzisiejszy french wyszedł cudnie. Nie mogę się napatrzeć. Polecam w 200%. Pozdrawiam ❤️

  2. XXtrap_kafka impostor ★★★★★

    Cudowne miejsce. Pani Masza najlepsza :) dokładna delikatna za każdym razem. Manicure hydrydowy w wykonaniu Pani Maszy rewelacja. Rzęsy 2d :) mistrzostwo. Polecam serdecznie Kasia O. :) Bezgraniczne zaufanie dla Was "Szalone Paznokcie" Szalone Kobietki. Atmosfera niezwykła :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szalone Paznokcie?

Szalone Paznokcie znajduje się przy Hugona Kołłątaja 26, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szalone Paznokcie?

Można skontaktować się z Szalone Paznokcie pod numerem +48 784 111 311

Jak można dotrzeć do Szalone Paznokcie?

Do Szalone Paznokcie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements