Opinie

  1. Mikołaj Bińkowski ★★★★★

    Łukasz "Vkie" Liszka mówi że spoko sklep

  2. Bo Re ★★☆☆☆

    Sklep zaopatrzony i bardzo przydatny jak inne sklepy są zamknięte ale ta pani w długich rudych włosach minę ma za każdym razem! jakby dostała w twarz! Nie przyjemnie tam , pójdę tylko jak konieczność

  3. Yonell Yasumi ★☆☆☆☆

    No ceny ogólnie to porażka, i nigdy się nie zgadzają z tymi na

  1. Marchewka groszek ★☆☆☆☆

    Orlen paczka w tym miejscu to żart. Paczka zwrócona kurierowi na drugi dzień po dostarczeniu do sklepu. Następnie kurier paczkę zostawia w ... Mikołowie....

  2. Kornelia M. ★★☆☆☆

    Już tu zakupów nie robimy... Wchodząc do sklepu można przesiąknąć dymem papierosowym, alkoholem i innymi bardzo nie fajnymi zapachami od "stałych klientów kupujących piweczko". Dodatkowo wiele produktów na półkach jest po terminie, a zwrócenie uwagi sprzedawczyni tylko ją denerwuje. CENY KOSMOS! Obsługa - zależy kto akurat ma zmianę. Młoda Pani (chyba kierowniczka) to poprostu tragedia. Jedynie można kupić fajny droższy alkohol w dobrej cenie, wybór naprawdę bardzo duży, a jedna z Pań (czarnowłosa, którko obcięta) naprawdę zna się na rzeczy!

  3. Dzierzba ★☆☆☆☆

    Jakiekolwiek dobre wrażenie przyćmiewa i psuje gburowata i pretensjonalna pracownica. Ilekroć mnie obsługiwała, zawsze niemiła i przewracająca oczami. Chamska do tego stopnia, że problemem jest dla niej powtórzenie czegoś drugi raz gdy ktoś nie dosłyszy. Na pewno więcej nie zdecyduję się na żadne zakupy tam. Szkoda, bo inne, młode dziewczyny bardzo miłe i uśmiechnięte. Tylko starsza czarnowłosa ma wiecznie problemy i pracuje chyba za karę

  1. Gabriela Dzieża ★☆☆☆☆

    Jakiekolwiek dobre wrażenie przyćmiewa i psuje gburowata i pretensjonalna pracownica. Ilekroć mnie obsługiwała, zawsze niemiła i przewracająca oczami. Chamska do tego stopnia, że problemem jest dla niej powtórzenie czegoś drugi raz gdy ktoś nie dosłyszy. Na pewno więcej nie zdecyduję się na żadne zakupy tam. Szkoda, bo inne, młode dziewczyny bardzo miłe i uśmiechnięte. Tylko starsza czarnowłosa ma wiecznie problemy i pracuje chyba za karę

  2. Kacper korczak ★★★☆☆

    Niektóre ekspedientki zostawiają wiele do życzenia, pytam o smaki, bo nie widzę z tej odległości i pani z wyrzutem odpowiada, że wiele. Proszę o przeczytanie to robi problem, gdy zawołała inną ekspedientkę odrazu dało się dogadać i pani była uprzejma. Poprzednia jakby pracowała za karę i traktuje kontakt z klientem jakby miała odreagować życiowe problemy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Kubik?

Delikatesy Kubik znajduje się przy Adama Mickiewicza 2, 43-170 Łaziska Górne, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Delikatesy Kubik?

Do Delikatesy Kubik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements