Przegląd katalogu
- 72 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 72 wyników
Przeglądaj miejsce zabaw dla dzieci w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 72 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 24,269 opinii i ocen.
“Wśród innych placów zabaw, jest co robić, dzieciakom się podoba”
“Świetne miejsce, gdzie dzieci chętnie spędzają czas”
“Super miejsce, miła obsługa, dobre ciacho. Miejsce przemyślane, super eko zabawki, duża przestrzeń dla dzieci, ale i rodziców. I co ważne nie przebodźcowuje dzieci. Polecamy!”
“Superowe:) dużo rodzina I małej dzieci i starszej nastolatki.... cieszę się bardzo przyjemność:), piękny”
“Cudowne miejsce z wieloma świetnymi zabawkami które są sprawne, a nie tak jak w innych salach zabaw. Pyszna kawa, świeże ciasta i do tego stoliki są tak ułożone, że można w spokoju pić kawę i zerkać na malucha :) No i sympatyczni, nowi właściciele pełni pasji i pomysłów. Polecam !”
“Świetne miejsce rekreacyjno-sportowe”
“Ładny plac zabaw dla dzieci, jest dość czysto”
“Same menela tam, i dzieci mają się z kim pobawić więc polecam”
“Jest to fajny plac zabaw dla dzieci, który szczerze polecam.”
“Bulwary przyjazne rodzinie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Boisko trawiaste i ze sztuczną nawierzchnią , place zabaw dla młodszych i starszych dzieci,- wszystko ogrodzone z miękką nawierzchnią. Ścieżka rowerowa i dla rolkarzy, siłownie, plac dla deskorolek. Jest duży parking. Są również toalety. Polecam!”
“Byliśmy z rodzinką w święto 1 maja. Odwiedzających było sporo ale bez problemu mogliśmy skorzystać z każdej atrakcji. Dzieci bardzo dobrze się bawiły. Ja również. Atrakcje są naprawdę różnorodne. Parking znajduje się w galerii na przeciwko. Toaleta również.”
“Fajnie dużo, dużo dzieci i malutkie, przyjemność powietrze, zieleń drzewo:)”
“Bezpieczne miejsce dla zabawy dla dzieciaków Super alternatywa na deszczowe dni Dużo atrakcji Kawiarnia automaty do gier Duży parking nie ma problemu z miejscami postojowymi”
“Sala zabaw "Fikołki" w Bielsku-Białej. Super miejsce na spotkanie z dziećmi, gdzie dorośli mogą posiedzieć przy dobrej kawie (coś do zjedzenia również można zamówić), podczas gdy pociechy bawią się. Jest czysto, kolorowo, atrakcji jest dużo, myślę, że najlepiej dla dzieci do 10 lat. Dla starszych dzieci główną atrakcją będzie ścianka wspinaczkowa, lecz nie jest otwarta cały czas (od pełnej godziny, przez pół godziny, potem przerwa). Nam się za pierwszym razem udało na dłużej skorzystać ze ścianki, za drugim razem tylko około 10min, bo było więcej dzieci. Pani Martyna, która akurat była jako "instruktor" do wspinaczki, jest barszo sympatyczna, wyrozumiała i pomocna. Była jedyną osobą z obsługi na ponad 12-ro dzieci, więc zasługuje na specjalne wyróżnienie. Dzieci z reguły nie mają dużej cierpliwości co do czekania na swoją kolej, a pani Martyna ze spokojem podchodziła do każdego uczestnika i z uśmiechem pomagała im i przepinała dzieci na wybrane ścianki (system autoasekuracji). Reszta personelu również miła, choć powinni pomyśleć aby zatrudnić po 2 osoby do kawiarni oraz na wspinaczkę gdy jest dużo klientów. Można płacić za minute, lub za cały dzień. Cena dość wysoka, choć warto, jeśli można wrócic tego samego dnia (co ja zrobiłam). Pamiętajcie tylko żeby wziąść ze sobą skarpetki na zmianę (nie te, w których przyszliście) zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (trzeba wg regulaminu sali. Podobno jest o tym informacja na stronie internetowej, choć ja takowej nie znalazłam). Można oczywiście zakupić skarpetki na miejscu (9.90zł/para), ale nie są konieczne antypoślizgowe, więc po co płacić więcej? Ogólnie miło spędziłam tu dzień, dzieci były bardzo zadowolone, "wyszalały się" (i szybko zasnęły). Na pewno wrócimy tu w przyszłosci, w deszczowy dzień. Joanna”
“Dostawy pod sam dom, do firmy czy lokalu! Bardzo smaczne wody i napoje! Eleganckie i praktyczne opakowania. Napoje idealne na wesele, przyjęcie, impreze! Polecam!”
“Odkąd jest nowa pani dyrektor dzieje się dużo, ciekawe warsztaty, wyjazdy, pikniki. Panie są naprawdę wspaniałe a syn nawet jak jest chory pyta, kiedy pójdzie do przedszkola. Wszystkim, którzy się zastanawiają radzę aby osobiście się przekonać, ja nie żałuję a już czwarty rok posyłam tam dzieci.”
“Sam plac zabaw na 4 ale za piękne widoki zdecydowanie 5. Dzieci się bawią, rodzice podziwiają.”
“Bardzo rozbudowany plac zabaw z wieloma atrakcjami dla dzieci, jeden z większych jakie widziałem.”
“Ponieważ jest duży plac zabaw dla dzieci małych i i tych trochę większych wszystkie dzieci znajdą coś dla siebie i nie mają prawa się nudzić i są ławki można usiąść i odpocząć”
“Z okazji Święta Dziękczynienia wraz z rodziną dziękujemy za uratowanie naszych świąt! Indyk kupiony nie dawno w tym sklepie wyszedł rewelacyjny i uratował wieczerzę niemal zespsutą przez paskudny sok z Biedronki. Wybór serów twardych i półtwardych też jest u Was obłędny!”
“Bardzo miła obsługa, jedzenie świeże, smaczne i w dodatku nie trzeba było na zamówienie długo czekać.”
“Trzeba docenić każde miejsce w którym dzieci będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu. Ten plac zabaw jest ogrodzony więc bawiące się tam maluchy są bezpieczne. Wokoło rośnie sporo wysokich drzew, które skutecznie zacieniają to miejsce dając ochłodę. Na pewno jest to atrakcyjne miejsce dla rodzin mieszkających w okolicy. Zaraz obok mamy wypożyczalnię rowerów oraz sklep, w którym możemy kupić przekąski lub coś do picia.”
“Bardzo fajny ,przyjemne bawili dzieciaki, dzień Ziemniak festiwalu”
“Bardzo fajny plac zabaw, chuśtawki, karozela, trasa do wspinaczki, lupy gdzie można oglądać owady, liście itp., trampoliny, memory zwierzęce :) bardzo naturalny i przyjemnie wkomponowany w park.”
“Mega piękna okolica,domek idealny”
“Bardzo fajny hotel. Czysto schludnie i przyjemnie. Wyjątkowo polecam opcje ze śniadaniem gdyż jedzenie jest tam poprostu niesamowicie fantastyczne. Zaskakująca świeżość wszystkich produktów plus chrupiące pieczywo dostarcza niecodziennych doznań smakowych. Na pewno tam wrócimy. P.s. pani w recepcji ladnie pachnie :)”
“Dużo atrakcji dla dzieci, utrzymane w konwencji lotniskowej jest dużym plusem. w nad atrakcjach startujące samoloty czy helikoptery za płotem. Pomysł jak najbardziej na plus.”