Magia Kwiatów
“Bardzo dobra obsługa, przystępne ceny, bardzo dobre gatunkowo rośliny.”
Znaleziono 6 wyników
“Bardzo dobra obsługa, przystępne ceny, bardzo dobre gatunkowo rośliny.”
“Świeże, cięte i doniczkowe kwiaty. Prawdziwa kwiaciarnia i dobre ceny. Najlepsza co najmniej w promieniu kilku-kilkunastu km.”
“Na wstępnie chciałabym powiedzieć, że dekoracja florystyczna na naszym ślubie była perfekcyjna. Można pomyśleć, że to był nasz dzień i dlatego kwiaty mi się podobały. Oczywiście to prawda - jednak cała usługa florystyczna wykonana była tak jak sobie to wymarzyłam. Mój bukiet ślubny, powiem szczerze nie miałam nigdy piękniejszego bukietu. Jestem wdzięczna za te ciekawe, nietypowe odcienie brązu, beżu. Szok, niedowierzanie. Nawet w kwiaciarniach takich nie widuję. Słyszałam, że wiele możecie zrobić, ale żeby ściągnąć dla nas tak piękne odcienie. Wow! Najchętniej mój bukiet ślubny dałabym sobie do przysłowiowej ramki. Kontakt z Panią Patrycją to szóstka z plusem rozmowa, wsparcie w temacie dla mnie dość „trudnym” dziękuję. Życzymy wam nadal samych sukcesów.”
“Uprzejma obsługa, wiązanka przygotowana na umówioną godzinę. Satysfakcja uzyskana.”
“Polecam, jedyna kwiaciarnia otwarta w niedzielę!”
“Zawsze z radością kupuję tu kwiaty, bo piękne, baaardzo długo wytrzymują, ceny przyzwoite, a dziołchy z poczuciem humoru :)”