Przegląd katalogu
- 101 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 101 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Zawierciu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 101 wyników w Zawierciu, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 35,307 opinii i ocen.
“Świetna obsługa i bardzo dobre pieczywko”
“Bardzo dobre jedzenie za małe pieniądze”
“Świetny płaz. Jednen z fajniejszych. Bdb obsługa.”
“Żabka jak żabka, drogo, duży wybór, dobre CIEPŁE jedzenie. Daje 5 gwiazdek tylko z powodu możliwości zakupienia gorącego jedzenia typu burger/frytki/zapiekanki i inne cuda na kiju”
“Zawsze miła obsługa, Panie bardzo się starają żeby każdy wyszedł zadowolony, pomimo ciężkiej pracy.”
“To odkrycie z podróży.. i to nie byle jakiej.. wracałem z Aten i w Zawierciu miałem przesiadkę na pociąg do Warszawy.. miałem ponad godzinną przerwę…chciałem ten czas wykorzystać ba krótki spacer.. i zaiste był krótki. Zobaczyłem ten piękny lokal już przy parku utknął mi i pomyślałem że warto tam zajrzeć.. otoczyła mnie natychmiast serdeczna atmosfera tego miejsca.. kelnerka jak dobra mama przyniosła cały talerz frykasów śniadaniowych.. znakomite miejsce nie tylko na śniadanie ale i na lunch oraz pobyt z dziećmi. Polecam!!!”
“Smaczne jedzenie ładnie pachnie pieczonym mięskiem miła obsługa . Duży parking Polecam”
“Podpisuję się pod wszystkim co opisała moja żona. Parking WiFi Golf .Czego chcieć więcej. Piękny obiekt umiejscowiony pod lasem ,cicho i spokojnie,baseny sauny wszystko perfekt.Obsluga ,jedzenie pierwsza klasa ....ktoś kto pisze źle o tym miejscu to powinien omijać takie miejsca i szukać w 5 gwiazdkowych hotelach tylko niech liczy się z większymi kosztami .Dla nas było cudownie i wszystko super.Polecam serdecznie i na pewno jeszcze tu wrócimy. Pozdrawiam”
“Bardzo fajne miejsce, przyjemnie się siedzi na kawce, bardzo miła obsługa i przede wszystkim przepyszne jedzenie! Polecam zdecydowanie burgera Międzyosiedlowego - jeden z lepszych burgerów jakie jadłam!”
“Piękne miejsce polecam cieplutko i pozdrawiam z rodzinką”
“Jedliśmy u nich kilkakrotnie i jak do tej pory jedzenie było smaczne.”
“Trafiliśmy tutaj przez przypadek . Jedzenie pyszne szczególnie zalewajka , oraz filet z kurczaka. Porcję duże. Na plus zasługuje przemiła Pani z obsługi. Na kotleta czekaliśmy okolo 15 minut ale to normalne przy tak dużym ruchu . Ceny normalne nie tak wysokie jak w lokalach obok dworca . Z chęcią tutaj wrócę.”
“Duża różnorodność towarów, polecam.”
“Dobry sklep z miłą obsługą. Zaopatrzenie w porządku.”
“Fajna knajpa w amerykańskim stylu (hamburgery, steki, ale też sałatki i zupy). Ceny adekwatne do jakości. Dostępne menu dziecięce. Warto zerkać na menu sezonowe”
“Tylko w tym sklepie kupuję chleb, inny mi nie smakuje, są też inne specjały do polecenia.”
“Bardzo miła obsługa,panie uprzejme i pomocne. Łazienka gdzieś na zewnątrz. Kawa, hot dog. Stacja w środku bardzo mała. Batoniki napoje i paliwko oczywiście.”
“Klimatyczne miejsce, dla koneserów barów :)”
“Piekarnia z miłą obslugą i bardzo duzżym wyborem pieczywa i słodkości w których prym wiodą jedne z najlepszych cynamonek jakie jadłem.Dlatego polecam zjeść cynamonkrmę i do tego kawę na miejscu.”
“Żadko bywam w polskich sklepach, marketach i ku zaskoczeniu są o wiele lepiej zaopatrzone i urządzone jak markety tych samych sieci co w niemczech. Kierownictwo Kauflandu w Siegen powinno pojechać do Zawiercia aby zobaczyć jak powinien wyglądać market tej samej sieci. BRAWO!”
“Polecam każdemu najlepsza Żabka w Zawierciu”
“22.50 i nic nie przeszkadzało Pani przy kasie aby dodać do rachunku uśmiech Sympatyczne miejsce a sklep jak sklep ,,zielony,,”
“Pyszne pieczywo pierogi z mięsem polecam personel super”
“Super miejsce i atmosfera. Przemiła obsługa (Pani barmanka Zuza najlepsza!)”
“Tanie produkty, duży wybór ułatwia zakupy”
“W zyciu nie jadlam lepszego kebaba, zwlaszcza za taka cene, samo mieso (wolowina), sos czosnkowy, do tego taka wielkosc ze z pol godziny go jadlam. Szkoda tylko, ze knajpa sama w sobie malo urokliwa”
“Polecam serdecznie, smaczne jedzenie w przystępnych cenach oraz bardzo miła Pani z obsługi dzięki której można częściej przychodzić jak jest na w pracy ☺️☺️”
“Świetne miejsce z dobrym browarkiem miejscowym. Sprobowałem jedno piwko bezalkoholowe bo prowadziłem ale zakupiłem 8 innych na próbę i w domu po spróbowaniu uważam że piwa są pyszne zarówno te wysoko procentowe bo jedno miało około 8-9% i te słabsze typu radler. Następnym razem jeszcze coś zjem bo nie miałem na to czasu.”
“Bardzo dziękuję Pani z rannej zmiany (20.12.2025), która pomogła mi zapłacić poprzez udostępnienie swojego internetu. Polecam to miejsce!”