Zdecydowanie polecam pyszne lody świetna obsługa
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Wilk ★★★★★
-
kircho73 ★★★★★
Super obsługa to mało powiedziane. Gorąco polecam, zwłaszcza rowerzystom na trasie Orlich Gniazd :-)
-
Sławomir Nowosielski ★★★★★
Lody obłędne , petarda , szczególnie makowe. Kawa , herbata gratis do lodów . Polecam szczerze !!! Super miła Pani !
-
Łowca Przygód ★★★★★
Śmiało mogę polecić, lody pyszne, woda bądź kawka gratis. SUPER!
-
Ewa Ch ★★★★★
Przepyszne i właścicielka cudowna
-
Sławek G ★★★★★
Dobre lody i kawka gratis przy samym Szlaku Orlich Gniazd. Jeśli jedziesz tędy rowerkiem to koniecznie się tu zatrzymaj. Sympatyczna obsługa. Polecam.
-
Ryszard Sosnowski ★★★★★
Najlepsze naturalne lody jakie jedliśmy. Bardzo miła właścicielka . Wróciliśmy napewno i polecam w 100 %
-
Przemek Płonka ★★★★★
Gorąco polecam tą kawiarnię. Kawa oraz lody bardzo dobre, właścicielka bardzo sympatyczna i miła. Umiejscowienie kawiarni tuż przy rowerowym Szlaku Orlich Gniazd, więc jeżeli podróżujesz rowerem to koniecznie zaplanuj tutaj przynajmniej krótką wizytę, bo warto.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia, Lodziarnia?
Kawiarnia, Lodziarnia znajduje się przy Żelazna 20A, 42-431 Zawiercie, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kawiarnia, Lodziarnia?
Do Kawiarnia, Lodziarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku