Hanna Czekańska-Karel lek. med. Spec. ginekolog położnik, cytolog
“Mój ulubiony lekarz ginekolog. Bardzo lubię sposób postępowania Pani dr Hanny Czekańskiej z pacjentem, sposób informowania o możliwościach leczenia. Polecam serdecznie.”
Znaleziono 11 wyników
“Mój ulubiony lekarz ginekolog. Bardzo lubię sposób postępowania Pani dr Hanny Czekańskiej z pacjentem, sposób informowania o możliwościach leczenia. Polecam serdecznie.”
“Cudowna Pani Doktor Aleksandra Kiełbasińska. Od ponad półtora roku korzystam z gabinetu w zakresie medycyny estetycznej każda usługa wykonana na najwyższym poziomie, co ważne Pani Doktor ma duże poczucie estetyki dzięki czemu efekty nigdy nie są przesadzone, a za to zawsze naturalne. Same zabiegi takie jak dermapen, botoks, wolumetria czy stymulatory pod oczkami są bezbolesne. Pani Doktor przywiązuje za każdym razem uwagę do komfortu pacjenta, swoją prace wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Ponad to jest osobą pełna empatii, profesjonalizmu, czuje się zaopiekowana a każdy zabieg medycycy estetycznej przebiega sprawnie i bez komplikacji. Po wizytach jestem zachwycona efektem. Polecam z całego serca i wróce na pewno nie raz.”
“Gorąco polecamy do prowadzenia ciąży - Pani Doktor wszystko kontroluje, tłumaczy i wyjaśnia, poza godzinami pracy kontakt mailowy”
“Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Takie podejście do pacjenta i fachowość to prawdziwa rzadkość. Pani Profesor Violetta Skrzypulec-Plinta od wielu lat i za każdym razem, przyjmuje mnie niezwykle ciepło, wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, diagnozy stawia w oparciu o szczegółowy wywiad i niezbędne badania. W wyjątkowy sposób dba także o bezpieczeństwo pacjentek i ich dobre samopoczucie w trakcie wizyty. Polecam z całego serca”
“Pani Doktor to wspaniały specjalista, przy tym bardzo ciepła i pomocna osoba. Prowadzę u Pani Doktor drugą ciążę. W każdej chwili mogę zwrócić się do Niej z każdym stresującym mnie pytaniem i zawsze uzyskam fachową odpowiedź. Miałam szczęście, że Pani Doktor odbierała mój pierwszy poród, który przebiegł bez komplikacji. Mimo nacięcia krocza, nie ma po nim śladu. Pełen profesjonalizm.”
“Przemiły doktor leczę się już u Pana doktora parę dobrych lat i nigdy się na nim nie zawiodłam.”
“Miła i profesjonalna obsługa. Pan doktor Ł. Gładysz na spokojnie przeanalizował mój wypis ze szpitala i skierował na wykonanie potrzebnych badań.”