Opinie

  1. Mariusz Szeremeta ★★★★★

    Z ogromną przyjemnością wystawiam mega pozytywną opinię Pani dr Aleksandrze Kiełbasińskiej. Jest to wyjątkowa specjalistka, którą cechuje pełny profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pani dr Aleksandra Kiełbasińska to lekarz z prawdziwym powołaniem, którego można z pełnym przekonaniem polecić każdemu. Wyróżnia Ją nie tylko wysoki poziom kompetencji, ale również autentyczna troska o dobro pacjenta. Zdecydowanie jedna z najlepszych specjalistek, z jakimi miałem przyjemność się spotkać. Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało.

  2. Konsolowa ★★★★★

    Pan Doktor Robert Kiełbasiński jest niezwykle dyskretnym i empatycznym specjalistą. Zawsze potrafi wysłuchać, okazuje cierpliwość i zrozumienie. Jest bardzo pomocny, dokładnie tłumaczy wszystkie kwestie i daje poczucie wsparcia w każdej sytuacji. Zdecydowanie polecam każdej osobie, która szuka profesjonalizmu połączonego z życzliwością i szacunkiem. Najlepszy Ginekolog Katarzyna Gucwa-Wieczorek

  3. Marysia ★★★★★

    Klinika jest nowoczesna i bardzo zadbana, a wizyta u ginekologa przebiegła w miłej, profesjonalnej atmosferze. Pan doktor był taktowny, wszystko dokładnie wyjaśnił i przeprowadził badanie z dużą delikatnością. Czułam się zaopiekowana i w pełni komfortowo – zdecydowanie polecam!

  1. Jolanta Smółka ★★★★★

    Moja wizyta u pani doktor Aleksandry była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pani doktor wykazała się dużym profesjonalizmem i empatią, a całe badanie przebiegło w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Gabinet wyposażony jest w najnowszy sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu miałam pewność, że badanie jest precyzyjne i dokładne. Pani doktor szczegółowo wyjaśniła każdy etap badania oraz przedstawiła jasne zalecenia. Czułam się zaopiekowana i w pełni wysłuchana. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka specjalisty łączącego wiedzę, doświadczenie i nowoczesne podejście do pacjenta.

  2. Kinga Rożek ★★★★★

    Cudowna Pani Doktor Aleksandra Kiełbasińska. Od ponad półtora roku korzystam z gabinetu w zakresie medycyny estetycznej każda usługa wykonana na najwyższym poziomie, co ważne Pani Doktor ma duże poczucie estetyki dzięki czemu efekty nigdy nie są przesadzone, a za to zawsze naturalne. Same zabiegi takie jak dermapen, botoks, wolumetria czy stymulatory pod oczkami są bezbolesne. Pani Doktor przywiązuje za każdym razem uwagę do komfortu pacjenta, swoją prace wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Ponad to jest osobą pełna empatii, profesjonalizmu, czuje się zaopiekowana a każdy zabieg medycycy estetycznej przebiega sprawnie i bez komplikacji. Po wizytach jestem zachwycona efektem. Polecam z całego serca i wróce na pewno nie raz.

  3. Klaudia H ★★★★★

    Pan Dr.Robert Kiełbaśinski prowadzil mi dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Nawet gdy coś się działo można było skontaktować się z Panem doktorem telefonicznie o każdej porze. Polecam w 100% :)

  1. Karolina Belka ★★★★★

    Do dr.Kiełbasinskiego trafiłam kilka lat temu, w trakcie II ciąży. Poprzedni lekarz bardzo mnie zawiódł, i wtedy został polecony wlaśnie Pan doktor, mimo że do Mikołowa mam sporo drogi nie żałuje... Od początku czułam się dobrze traktowana, na każde pytanie dostałam rzetelną odpowiedź, pan doktor zawsze miły, i zainteresowany sprawą z którą przychodzę. Wykonywałam także zabieg wymrażania nadżerki, i było bezboleśnie, i bez problemowo. Zawsze jak ktoś pyta o lekarza ginekogologa !Zawsze! Polecam pana dr Kiełbasinskiego A nowa klinika przepiękna.

  2. XXX ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca. na wyniki badań które czeka się maksymalnie dwa tygodnie czeka się tak naprawdę prawie dwa miesiące ciągłe tłumaczenie że to nie ich wina. Umówienie na daną godzinę dzwoni pani z rejestracji o wcześniejsze przyjście i po raz drugi czekanie godziny dłużej a na pytanie po co miałam być wcześniej że jakoś ludzie się zeszli. Poczekalnia mała i gorąco jak w Suanie.

  3. Anna Dziewanna ★★★★★

    Dr odbierał moje dwa porody pierwszy 21 lat temu drugi. 16 lat temu i już wtedy wiedziałam że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia , cieszę się że nie zobojętniał że dalej ma poczucie humoru i serce do zawodu który wykonuje, to bardzo ważne gdy ma się pod opieką kobiety w ciąży . Życzę doktorowi dużo siły wytrwałości jednocześnie dziękuję za okazane serce i troskę przy porodach.Pozdrawiam serdecznie

  1. Natalia Kardasz ★★★★★

    Polecam z całego serca. Jest bardzo rzetelnym i kompetentnym lekarzem. Prowadził moją ciąże, mogłam o każdej porze dnia i nocy zadzwonić, gdy mnie coś niepokoiło. Bardzo sympatyczny oraz ma poczucie humoru, co bardzo cenie w lekarzach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Kiełbasińscy?

Klinika Kiełbasińscy znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 7, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Kiełbasińscy?

Można skontaktować się z Klinika Kiełbasińscy pod numerem +48 793 034 174

Jak można dotrzeć do Klinika Kiełbasińscy?

Do Klinika Kiełbasińscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements