Przegląd katalogu
- 4,432 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 4432 wyników
Przeglądaj fryzjer w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,432 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 287,367 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fryzjer z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Gliwice i innych.
“Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze tutaj wrócę. Bardzo polecam!”
“Bardzo polecam świetna miła i profesjonalna obsługa”
“Psi fryzjer z efektem wow! A do tego przesympatyczna obsługa :) Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty naszego pieska. Serdecznie wszystkim polecam ten salon!”
“Eksperymentalna wizyta. Salon wybrany z plecenia. Trafiłam w ręce Pani Oksany i z pełnym przekonaniem polecam. Szczegółowo omówiłyśmy na czym mi zależy. Fryzura dobrana z dużą dbałością o moje oczekiwania i o to co jest możliwe przy moich włosach. Wszystko wyjaśnione krok po kroku - zawsze można się porozumieć jak nam zależy :) Polecam i salon i Panią Oksanę. Wrócę na 100%, tym razem także na koloryzację.”
Fryzjerów Dwóch – salon fryzjerski w regionie Katowice. Na miejscu dostępne są takie usługi jak: masaż i relaks, koloryzacja. Kładziemy nacisk na estetykę wykonania i wygodę klienta.
“Bardzo polecam , robiłam makijaż permanentny ust i brwi u pani Pauliny , przesympatyczna i ciepła osoba a efekt końcowy makijażu wręcz zadowala”
“mega przyjemna i luźna atmosfera w srodku, wszystko profesjonalnie i sterylnie, polecam gorąco każdemu”
“Miejsce z duszą i tak pozytywnym flooo że chce się tam być polecam”
“Do salonu trafiłem przez przypadek. Nie mieszkam w Sosnowcu, jednak wiem, że będę wracał. Pani Natalia jest świetna w swoim fachu. Potrafi dobrze doradzić, ale też swobodnie porozmawiać. Wyszedłem bardzo zadowolony.”
“To już moja kolejna wizyta u cudownej pani Agaty! Gorąco polecam! Pani Agata doskonale rozumie moje fanaberie i szukanie na pomysłu na siebie i moje włosy, świetnie dobrała kolor, doradziła jaki rodzaj cięcia będzie najlepszy do kształtu twarzy. Mamy już wspólny długofalowy plan działania. Atmosfera w samym salonie też jest super! Przyjazna i ciepła, pełna śmiechu;) No i są pieski ;)”
“Profesjonalnie i miło. Czy to z brodą czy do obcięcia warto się tam wybrać. Polecam.”
“Pracownia fryzjerska bardzo czysta, przestronna, z poczekalnią, dwoma stanowiskami fryzjerskimi, oddzielnym stanowiskiem do mycia włosów. Obie Panie bardzo miłe i posiadające bardzo dużą wiedzę co do pielęgnacji danego rodzaju włosa. Bardzo pomocne przy wyborze cięcia, potrafią doradzić i naprowadzić klienta na najlepszą fryzurę dobrana do kształtu twarzy i rodzaju włosa. Każde strzyżenie jest dokładne, a włosy układają się bez godzinnej walki z prostownicą. Polecam, stąd nie wyjdziecie jak niedomalowane i niedocietę "straszydła".”
“Miałem okazję przez ostatnie parę lat odwiedzić paru barberów w Katowicach, Gliwicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Tarnowskich Górach i powiem jedno, że albo ilość a nie jakość, albo nie sposób wogóle się zapisać albo cena jak z kosmosu a jakość nie tak wygórowana. Szukałem, szukałem i znalazłem wreszcie miejsce gdzie można się zapisać, cena bardzo przystępna nawet powiem po cichu, że niska a jakość super. Brody nie miałem dawno tak dobrze przyciętej a na głowie nowa super fryzura. Wreszcie ktoś poświęcił czas i to długi czas na to co trzeba a nie po łebkach. Ktoś wreszcie pyta i rozmawia, chcąc poznać opinie klienta a nie robi po swojemu. Polecam z całych sił bo ja wrócę na pewno i dla mnie na razie numer jeden. Życzę powodzenia i do zobaczenia.”
“Chodzę regularnie polecam 100% Kasie pełna profeska kreska zawsze siedzi idealnie”
NA SALONACH FRYZJER ALEKSANDRA NIESZCZESNY to salon fryzjerski z Rybnik. W ofercie m.in.: stylizacja paznokci, strzyżenie i stylizacja, koloryzacja. Dbamy o higienę, precyzję i spokojny przebieg zabie...
“Wspaniała atmosfera, miło, pogodnie, z humorem a przede wszystkim super rezultaty na głowie :)”
“Usługa jak zawsze świadczona profesjonalnie, w miłej atmosferze, estetycznym wnętrzu.”
“Najlepszy salon fryzjerski, w jakim kiedykolwiek byłam. Zawsze mam pięknie obcięte włosy, dokładnie tak jak chcę. Na miejscu zawsze służą poradami dotyczącymi odpowiednich produktów do różnych typów włosów. Jedyny fryzjer w okolicy, który potrafi tak samo dobrze zrobić fryzurę czy upięcie jak obciąć włosy (na facebook'u Ekspresji dużo przykładów, z których często korzystam przy wyborze fryzury na uroczystości). Naprawdę zaufani fryzjerzy, którzy od lat najlepiej wykonują swoją pracę.”
“Facet też może skorzystać z Oazy :) I fajnie :) Polecam gorąco.”
“Bardzo dobra obsługa, staranne strzyżenie, polecam serdecznie.”
“Bardzo serdecznie polecam. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, jeszcze nigdy nie miałam tak świetnie obciętych włosów . Pani Lucynka to cudotwórczyni i taka wspaniała osoba.”
“Polecam serdecznie ten lokal super atmosfera i przy tym pełen profesjonalizm.”
“Już nie szukam innego miejsca. Znalazłem.”
“Byłam na diamentowej kuracji. Wszystko super. Włosy były w dużo lepszej kondycji. Edit. Jestem zachwycona swoimi włosami po koloryzacji u Klaudii. Czułam się też super zaopiekowana podczas wizyty. Wszystko było mi na bieżąco tłumaczone. Dowiedziałam się też dużo o prawidłowej pielęgnacji. Włosy rozjaśniane po wizycie mają piękny odcień blondu i są lśniące. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Po myciu włosów w domu jestem w szoku bo włosy rozczesuje się po pierwszym przeciągnięciu szczotką, kiedy wcześniej każdego dnia męczyłam się po pół godziny rozplątujac i szarpiąc włosy i to po użyciu różnych produktów ułatwiających rozczesanie... Taki cudowny efekt uzyskałam po molekularnej odbudowie. Nie sądziłam, że to jest możliwe przy rozjaśnianych włosach. :)”
“Dziś wizyta u fryzjera zakończona pełnym sukcesem — zarówno ja, jak i moje trzy córki (16, 10 i 6 lat) wyszliśmy bardzo zadowoleni! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i pełne zrozumienie naszych oczekiwań. Dziewczynki miały delikatnie podcięte końcówki, a efekt przerósł nasze oczekiwania – lekko, świeżo i bardzo naturalnie. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócimy!”
“Bardzo miła Pani. Bardzo ładna. Dobrze strzyże. Polecam.”
“Powiem tak mąż był i wróci na pewno :) klimatyczne miejsce i przede wszystkim pełen profesjonalizm jeżeli któryś mężczyzna jeszcze się zastanawia czy skorzystać z usług to proszę nie zwlekać dłużej i gnać jak najprędzej :)! PS : Kawusia pyszna !”
“Profesjonalne podejście, dokładne cięcie i miła atmosfera. Ceny uczciwe”
“Pierwszy raz byliśmy u Groomera dla zwierząt z naszym kotkiem Ragdollem (z powodu kołtunów, których nie potrafiliśmy wyczesać sami). Pani Iza wszystko pięknie wyczesała, bez konieczności golenia. Kotek został również wykąpany, wyczyszczono mu uszka, obcięto pazurki. Wszystko bez stresu, kotek dzielnie zniósł wszystkie zabiegi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać dalej. P. S. Tyle kołtunów wyczesano co na zdjęciu i tak kotek wygląda po wizycie.”
“Bardzo miła i uprzejma Pani fryzjer,pies zadowolony i ładnie umodelowany”