Przegląd katalogu
- 49 Łączna liczba firm
- 4.6 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 49 wyników
Przeglądaj fryzjer w Czechowice-Dziedzicu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 49 wyników w Czechowice-Dziedzicu, Śląskie. Średnia ocena 4.6/5 na podstawie 2,669 opinii i ocen.
“Na miejscu zastałam miłą atmosferę i uzyskałam pomocne rady dotyczące pielęgnacji moich wlosow. Wykonano u mnie peeleng głowy i masaż skóry głowy. Prosiłam o delikatne podcięcie i nadanie formy i to uzyskałam. Nie byłabym sobą, gdybym po powrocie do domu od fryzjera nie umyła sobie włosów i nie wysuszyła ich sama by ocenic jak się będą układać z moim brakiem zdolności i chęci do modelowania - układają sie bardzo dobrze. Jestem zadowolona i polecam.”
“Bardzo polecam ten salon fryzjerski. Pani która w nim pracuje działa cuda. Napewno pojawię się u niej ponownie. Z całego serca polecam :)”
“Super Barber. Kolesie świetnie doradzają w doborze fryzur zgodnie z panującymi trendami. Bardzo wyluzowana atmosfera. Widać profesjonalizm w ręku. Wystrój nowoczesny i doinwestowany. Na pewno zawitam nie raz. Jakościowo z najwyższej półki produkty. Za tym też idzie cena usług która jest nieco wyższa od standardowych Ale dla wymagających klientów nie będzie to stanowić problemu. Polecam.”
“Pełen Profesjonalizm!!!!!!!! Super atmosfera Rewelacja!!!”
“Cudowna fryzjerka która potrafi sprostać każdemu fryzjerskiemu zadaniu :-) Otwarta na nowe pomysły klientów, zawsze gotowa coś doradzić gdy klient nie może się zdecydować.”
“Z całego serca polecam gabinet masażu. Masaż kobido - rewelacja!!! Pani Maja to właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo polecam!!!”
“Najlepszy fryzjer u jakiego byłem. Pełna profeska. Polecam!!”
“Pani Basia zawsze na 5 z plusem.!”
“Bardzo sympatyczna i profesjonalna pani fryzjerka, jestem bardzo zadowolona.”
“Bardzo lubię tam się strzyc.W porównaniu do innych salonów ceny raczej podobne.Poziom obsługi oceniam jako wysoki.Oprócz tego należy docenić też bardzo sympatyczną panią Natalię.Bardzo wysoka dostępność terminów, przynajmniej jeśli chodzi o męskie strzyżenie.Polecam.”
“Miła i profesjonalna obsługa,jesli nie wiem czego chcę,pani Iwona sama coś wyczaruje, jeśli wiem już Pani Iwona wie jak to zrobić perfekcyjnie,polecam z czystym sumieniem”
“Miłą obsługa , niedrogo i fachowo. Polecam - sam korzystam.”
“Super!!! Serdecznie polecam wszystko było zrobione idealnie wyszłam z salonu bardzo zadowolona.”