Przegląd katalogu
- 1,027 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 1027 wyników
Przeglądaj flower store w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,027 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 53,364 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera flower store z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Tychy i innych.
“Najlepsza kwiaciarnia w okolicy dbająca o każdy szczegół !!!”
“Bardzo sympatyczne miejsce do odpoczynku, z dala od szumu miasta, mili właściciele, akceptujący zwierzaki. Bardzo dobra lemoniada. Super miejsce do zdjęć, polecam.”
“Polecam! Piękne dekoracje kościoła na moim ślubie !”
“Z całego serca polecamy usługi weselne. Kościół i sala weselna były pięknie ubrane, a współpraca i omówienie szczegółów przed naszym wielkim dniem były bezproblemowe.”
“Świetna obsługa. Duży wybór kwiatów i nie tylko.”
“Gorąco polecam! Kwiaciarnia godna zaufania! Wystrój sali weselnej według wyobrażenia Młodej Pary! Kwiaty świeże, pachnące! Bukiet który otrzymałam skradł moje serce!! Finezja to najlepsza kwiaciarnia w okolicy!”
“Serdecznie polecam kwiaciarnię Pani Grażynki. Wykonuje cudowne bukiety i dekoracje na każdą okazję i z największą pieczołowitością i pasją. A przy tym z uśmiechem na twarzy i serdecznioscią. Polecam gorąco.”
“Zamawiałam kwiaty na pogrzeb – okoliczność trudna i pełna emocji, ale kompozycja, którą przygotowała ta kwiaciarnia, była po prostu zachwycająca. Piękna, subtelna, pełna klasy. Pani, która mnie obsługiwała, była niezwykle uprzejma, cierpliwa i pomocna – potrafiła doradzić z wyczuciem i empatią. Dzięki niej cały proces był dużo łatwiejszy. Serdecznie polecam – profesjonalizm”
“Zdecydowanie polecam. Korzystaliśmy z usług AGMA studio przy okazji naszego ślubu i zarówno kontakt jak i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Wszystkie kompozycje kwiatowe były przepiękne i doskonale wkomponowały się w nasz ślub oraz wesele :)”
“Na nasz ślub zdecydowaliśmy się wybrać Panią Natalię i był to strzał w dziesiątkę. Pani Natalia zajęła się dekoracją kościoła oraz sali. Idealnie odwzorowała inspiracje, które jej podesłaliśmy. Kwiaty były przepiękne, robiły ogromne wrażenie. Pani Natalia to przemiła, ciepła osoba, która potrafi dobrze doradzić, a współpraca z nią to sama przyjemność! Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy ❤️❤️ Angelika i Adrian 14.06.2024r.”
“Niesamowita obsługa. Z reguły zamowienia składam telefonicznie i zawsze przewyższają oczekiwania. Pani florystka świetnie doradza, słucha, szczególnie że czesto są to kwiaty z przykrych okazji. Polecam każdemu.”
“Mega sigma kwiaciarnia i mega miła obsługa”
“Z całego serca dziękuję za przepiękną oprawę florystyczną tak ważnego dla nas dnia zaślubin. Piękne kompozycje kwiatowe i doskonała współpraca. Wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.”
“Wiązankę zrobiono mi bardzo ładną.”
“REWELACJA! Pani przekochana, można fajnie porozmawiać, bardzo miła i uprzejma. Bukiet kwiatów dla koleżanki na urodziny wyczarowała nieziemski i jeszcze dostałam w prezencie bukiecik dla siebie samej aż brakło mi słów! Jestem zachwycona, polecam najmocniej jak się da bo takich ciepłych ludzi jak ta Pani że świeca szukać! Widać że kocha to co robi i jest w tym boska! Na pewno wrócę i to nie raz!”
“Przepiękne kwiaty, jakość kwiatów na wysokim poziomie, obsługa profesjonalna Pani Małgosia zawsze doradzi podpowie, naprawdę WARTO !!!”
“Z podziękowaniem za ekspresową realizację specjalnego zamówienia biznesowego: żółte wieczne róże. Telefoniczna konsultacja była bardzo cenna, sprawny kontakt przez cały czas realizacji oraz bezproblemowy odbiór, bardzo miła obsługa. Polecam!”
“Wspaniała kwiaciarnia ! Najpiękniejsze bukiety i cudowne Panie ❤️”
“Kwiaciarnia z duszą i niesamowitym klimatem. Jestem stałym klientem od kilku lat i doceniam ogromny profesjonalizm. Czy to pojedyncze kwiaty, czy bukiety z zapokowanym tematycznie prezentem – wszystko wykonane perfekcyjnie i z uśmiechem. Polecam każdemu!”
“Bardzo polecam. Zawsze przepiękne kompozycje. Doradzwctwo również na wysokim. poziomie.”
“Bukiet PEŁEN kwiatów w bardzo przystępnej cenie. Kompozycje pieknie wyglądają i w chwili podarowania i potem w wazonie. Pani obsługująca miła, przyjaźnie nastawiona do klientów i tak jak powiedziała - żona zdała egzamin a bukiet bardzo ją ucieszył.”
“Magiczne i bajkowe miejsce. Przaśne. Zachwyca nie tylko asortymentem kwiatowym ale też zjawiskowym wystrojem w tym dbałością o szczegóły”
“Polecam .Wykonanie kompozycjo bardzo pięknie,zgodnie z moimi oczekiwaniami.Cena również bardzo dobra .”
“Polecam tą kwiaciarnię moi przyjaciele brali ślub niestety nie mogłem być znalazłem tą oto kwiaciarnię zamówiłem piękny duży bukiet dostarczony na czas bardzo miła obsługa bardzo bardzo dziękuję piękne życzenia wydrukowane na pięknej karcie”
“Szukałem fiolka afrykańskiego na prezent i nie mogłem go znaleźć. Tutaj Pani mimo, że nie miała tego kwiatu na stanie bez problemu zaproponowała, że zamówi mi go z hurtowni. Bardzo miła i rzeczowa obsługa klienta zarówno na miejscu jak i przez telefon. Polecam.”
“Kwiaciarnia znaleziona w Internecie. Zamówienie telefoniczne. Piękny bukiet róż. Miały być zwierzę i długo się trzymać. Drugi dzień i wyglądają jak w chwili zakupu. Polecam Trzeci dzień i dalej wyglądają jak w dniu zakupu!”
“Piękny bukiet, duża różnorodność i ilość kwiatów, szybki i bezproblemowy kontakt, atrakcyjna cena. Serdecznie polecam!”
“Za free...Przed kwiaciarnia stoją wiaderka, a na szybie naklejona karteczka " do zabrania za darmo". Weszłam zapytać co to za roślina? Dostałam idpowiedź, że eukaliptus I i propozycję przygarniecia tej zjawiskowej hortensji... Piękny bukiet do ususzenia... Były różne róże , lilie i inne mniej znane rośliny. Wpadajcie!”
“Mała kwiaciarnia ale z bardzo dużą ilością towaru, właściciele bardzo mili i pomocni, pozdrawiam”