Przegląd katalogu
- 75 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 79% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 75 wyników
Przeglądaj flower store w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 75 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 3,099 opinii i ocen.
“Polecam serdecznie, przesympatyczna właścicielka, przepiękne kompozycje. Wszystko na najwyższym poziomie.”
“POLECAM ! Po pierwsze za naprawę bardzo dobrą obsługę i zaufanie ! ( Zamowienie złożyłam telefonicznie, obiecałam, że dowiozę zaliczkę na wieniec , niesty, brakło mi na to czasu). Po drugie za pięknie wykonany wieniec! Po trzecie za świetną proporcje ceny do jakości i wielkości wiązanki. Pani Ola, jest przemiłą, kulturalną, pełną szacunku, empatii i ciepła osobą. Życzę Pani oceanu klientów! Konkurencji obok unikajcie jak ognia, zwłacza jeśli jesteście zmotoryzowani, chyba że chcecie poznać skrajnie odmienny stosunek do drugiego człowieka.”
“Polecam Magic Roses. Bardzo miła obsługa, błyskawiczną realizacja zamówienia, a sam box prezentuje się przepięknie. Wybaram największy na prezent. Osoba obdarowana była zachwycona, ja zresztą też. Serdecznie polecam.”
“Przesyłka dostarczona zgodnie z zamówieniem i o odpowiednim czasie. Polecam.”
“Polecam...przepiękne wiązanki,przemiła obsługa...serdecznie polecam”
“Super obsługa, pani potrafi wyczarować niesamowite kompozycje z kwiatów!✌️”
“Polecam!!! Profesjonalne indywidualne podejście!!!”
“Piękne rękodzieła. Ciężko było się zdecydować, bo wszystkie kompozycje zachwycały. Dodatkowo przemiła Pani florystka, która dobrze doradziła. Napewno tu wrócę .”
“Bardzo duży wybór kwiatów. Ceny umiarkowane. Polecam”
“5 gwiazdek to za mało. Do Pani Agnieszki przychodzę za każdym razem kiedy potrzebuję kwiatów na różne okazje i to już od kilku lat. Piękne bukieciki, super ceny, o co nie poprosisz nawet na odległość to dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Super kontakt. Polecam Gorąco. Oczywiście będę wracać do Was Zawsze. Pozdrowienia z Wrocławia :*”
“Przepyszne pomidory i sporo kwiatów w fajnej cenie”
“Miła obsługa. Duże doświadczenie. Na zamówienie zrobi wszystko. Zawsze na czas, świeże kwiaty - nie z "biedry". Niskie ceny. Duża wiedza. No i nie kwiaciarnia tylko pracownia. Na bieżąco robione bukiety, wieńce, itd. ze świeżej dostawy. Wiem, że towar doworzony na max 2 dni do przodu, bo widze jak z rana szarpie z bagażnika dostawę. Miejsce troche na uboczu, ale warto podjechać, bo sie dostanie to co sie chce, albo dużo i sie zapłaci, albo tanio i elegancko.”
“Kilka razy korzystałem z usług i szczerze polecam.”
“Market w którym znajdziesz wszystko to co potrzebujesz do codziennego życia. Od kosmetków napoi nabiału po owoce i warzywa. Najbardziej brakuje mi tu lady w której można kupić mięso i krojone wędliny. Ogólnie polecam ten sklep bo jest dobrze zaopatrzony i są dostępne ceny. Prośba aby bardziej zwrócić uwagę na porządek na zewnątrz sklepu to umila zakupy.! Nadal nie widać poprawy”
“Ten sklep to marzenie dekoracji , mają najwyżej jakości produkty, a obsługa rewelacja , dziewczyny są fantastyczne”
“Ładna kwiaciarnia, bardzo miła pani pracująca, tanie ceny”
“Polecam przepiękne kwiaty Pani Edyta ma fach w ręku ♥️”
“Jestem na tak!Miła obsługa piękne kompozycje dużo fajnych upominków przystępne ceny!”
“Od dawna jestem zachwycona ta kwiaciarnią, a obserwuje ją niemal codziennie bo pracuje niedaleko. Świetny wybór, wiele kwiatów o których istnieniu nawet nie miałam pojęcia . Sztuczne kwiaty i dodatki przeróżne, i naprawdę piękne , wyglądają na prawdziwe co świadczy o znakomitej jakości Dzisiaj zamówiłam wiązankę na pogrzeb , elegancka,subtelna i przy tym artstyczna. Polecam wszystkim. Świetna obsługa”
“Bardzo polecam. Panie tworzą tutaj piękne bukiety, a ceny nie są wysokie.”
“Polecam z całym sercem! Kupiłam przepiękną mini-choinkę na tegoroczne Święta! Cena bardzo niska jak na jakość użytych produktów i całość kompozycji, która pozwoliła nam się cieszyć Bożonarodzeniowym klimatem! Pani Florystka bardzo miła kobieta, która zawsze służy dobrą radą!”
“Miła obsługa od samego poczatku powstania kwiaciarni w tym miejscu”