Przegląd katalogu
- 99 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 72% Z opiniami
- 35% Ze zdjęciami
Znaleziono 99 wyników
Przeglądaj finanse i pożyczki w Zawierciu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 99 wyników w Zawierciu, Śląskie. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 2,165 opinii i ocen.
“Wizyta w kasie ...rewelacja . Pani była bardzo mila i profesjonalna. Pomogła mi osiągnąć mój cel wypłacając mi pieniążki w odpowiednim nominale. Jeszcze raz Polecam.”
“Polecam serdecznie firmę Energov. Bardzo miła obsługa. Audytor rzeczowy i bardzo pomocny. Wszytko mi wytłumaczył - zamówienie świadectwa energetycznego dla mojego domu zajęło mi 5min. Cena za świadectwo bardzo dobra, najniższa jaką znalazłam w okolicy Zawiercia.”
“Ta młoda, chyba Weronika bardzo pomocna i miła”
“Serdecznie polecam! Pan Marcin Gryc okazał się ogromnym wsparciem przy uzyskaniu kredytu gotówkowego. Wszystko zostało wyjaśnione w prosty, jasny sposób, a cały proces przebiegł sprawnie i bez stresu. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i zaangażowanie. Na pewno wrócę przy kolejnych sprawach finansowych!”
“Polecam Pana Dawida z całą odpowiedzialnością. Profesjonalny, zorientowany na rynku ubezpieczeń, życzliwy i bardzo pomocny. Każda umowa jest przedstawiona w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Dobro klienta stawia zawsze na pierwszy miejscu.”
“Polecam współpracę z Panią Anna. Na każdym kroku i w każdej sytuacji można liczyć na kontakt oraz pomoc. Polecam”
“Jestem zaskoczona tak profesjonalną obsługą w małej miejscowości. Schludne, czyste pomieszczenie pozwalajace na skupienie się na konkretach. Panie proponujace szereg propozycji,nastawione na moje potrzeby. Mogłam spokojnie zastanowić sie nad propozycjami. Nie było presji czasu. Panie tłumaczyły mi tak długo aż zrozumiałam. Polecam gorąco placówkę.”
“Polecam zawsze obsługę Pani Anety”
“Polecam bank w szczególności Panią Wiolę,która szybko i bez problemowo wszystko wyjaśni i doradzi. Na pewno wrócę tam jeszcze nie jeden raz. Polecam”
“Miła obsługa. Pełny profesjonalizm. Uzyskałam pomoc i fachowe doradztwo. Dziękuję.”
“Wspaniale przygotowani do tego co robią młodzi ludzie, super zespół, pełen profesjonalizm, szczerze polecam wszystkim w tych trudnych chwilach. Ten zespół ludzi potrafi zadbać o wszystkie szczegóły i dać jeszcze coś od siebie. Bardzo dziękujemy za oprawę ceremonii pogrzebowej. Jesteście wielcy - dziękuję”
“Ubezpieczyłem swój drugi samochód i również po raz drugi, cena za ubezpieczenie bardzo miło mnie zaskoczyła. Z pewnością, każdy kolejny mój samochód zostanie ubezpieczony w tym miejscu. Miła obsługa i bardzo niska cena za ubezpieczenie. Na Zawierciu próżno szukać drugiej takiej ubezpieczalni.”
“Fachowa obsługa, bardzo miła atmosfera. Szereg produktów dobrze dopasowanych dla rolników. Posiadam tutaj rachunek i jestem bardzo zadowolony a także duże podziękowania dla Pani Moniki za pomoc na każdym kroku”
“Polecam ten bank z czystym sumieniem, pani Marta za każdym razem w bardzo prosty i zrozumiały sposób odpowiada na każde pytania związane ze sprawami kredytu.”
“Bardzo miła obsługa. Panie profesjonalne i kompetentne”
“Od lat korzystam z biura ubezpieczeń Adama Chmielewskiego i zawsze jestem kompetentnie a co ważne szybko obsługiwany. Jego wieloletnie doświadczenie i kontakty w branży ubezpieczeniowej przekładają się na zadowolenie klientów takich jak ja.”
“Kupiłem OC bardzo tanio, a sama usługa rzetelna, sprawna i w miłej atmosferze. Polecam!”
“Doskonała obsługa i profeajonalizm”
“Najlepszy zakład w okolicy. Wyżej był komentarz od Marcin Wróbel, odnośnie zostawionych kwiatów. Są różne zwyczaje ceremonii pogrzebowej w zależności od cmentarza. Skoro pracownicy brali trumnę to logiczne jest że kwiatów już nie wezmą, chyba że założą sobie na głowę. Jeżeli ktoś kupuje wieńce i nie chce mu się ich nosić to powinien poinformować wcześniej, firma zorganizowała by dodatkowych ludzi do kwiatów. Na przyszłość w zwyczaju jest iść za krzyżem przed księdzem z kwiatami ;) Nieznajomość prawa nie zwalnia z przestrzegania, można było też spytać że kupujemy wieńce ale nosić nam się nie chce ....”
“Wszystko profesjonalnie i w dobrej cenie. Najlepsze ubezpieczenia w zawierciu polecam”
“Jestem cudzoziemka. Pomagałam kilka razy innym obcokrajowcom w założeniu konta w tym oddziale. Rozni pracownicy nam pomogli, ale bardzo chcialabym napisac o Pani Patrycji Bąk, ktora była znakomita i bardzo profesjonalna! Nie tylko pomogła nam w zalozeniu konta, lecz także rozwiazala nam duzy problem z aplikacją na telefonie komórkowym, ktory strasznie blokowal telefon w pobraniu potrzebnych app. Jest nie tylko swietnym pracownikiem banku, lecz takze informatykiem ;) ;) Podczas zalozenia konta, byla awaria w systemie, a takze byly sytuacje, w ktorych musiala czekac dlugo na klienta, ktory sprawdzil jakas potrzebna informacje dla tej sprawy. Pani Patrycja byla bardzo cierpliwa. Nigdy nie denerwowala sie. Taka drogocenna cecha jest bardzo wyjatkowa (u innego pracownika mielismy stres, ktory spieszyl nas denerwujaco, kiedy klient bardzo starannie szukal jakiejs informacji dla tej sprawy... :( Z punktu widzenia jako prawdziwej cudzoziemki, ktora miala przetlumaczyc polski na inny jezyk dla tych cudzoziemcow, goraco polecam Pania Patrycje, u ktorej czulam bardzo, bardzo, bardzo komfortowo, bo Pani Patrycja byla taka otwarta i cierpliwa. Miala wielka chec, cierpliwosc i starannosc, zebysmy zrozumieli, a zwlaszcza czasem rozumienie ze sluchu po polsku nie byloby latwe:) Mysle, ze takie "soft skill" u Pani Patrycji jest skarbem dla banku, poniewaz da sie nauczyc pracowniow umiejetnosci o pracy / znajomosci/ wiedzy (hard skills), ale trudno by bylo uczyc pracownikow takiej prawdziwej osobistej "soft skill", ktora dopiero jest sprawdzona w trudnej sytuacji :D Poza tym dzieki obsludze Pani Patrycji, po dostaniu karty bankowej nie musielismy wrocic do banku, zeby aktywowac karte. Nauczyla klienta, jak moze samodzielnie aktywowac karte na app., ktory nie zna ani polskiego, ani angielskiego :) Inny klient, ktory nie mial obslugi od Pani Patrycji, po dostaniu karty, musial wrocic do banku, zeby aktywowac karte (bo wczeniej tak powiedziano). Wtedy specjalnie wybralismy Pania Patrycje, a wlasnie dzieki Pani Patrycji cala sprawa sie skonczyla tak uprzejmie i milo :D”
“Obsługa na mega poziomie, super podejście do klienta i jego oczekiwań. Pani Paulina Kulaga zawsze z uśmiechem do klienta, doradzi, dopyta, zaproponuje korzystniejsze rozwiązanie.”