Przegląd katalogu
- 797 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 797 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 797 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 711,841 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fast food z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“..żeby było jak najkrócej... Zewnętrze, tak jak i sam posiłek, na pierwszy rzut oka bardzo skromny, ot pulpety w sosie...ale wnętrze robi kolosalna robotę! W chrupiącej skórce idealnie zbalansiwany smakowo, mięciutki środek... Wow... Szczerze polecam. Idealne proporcje ceny do jakości. Wnętrze restauracji klimatyczne, urządzone że smakiem. Obsługa bardzo miła. Na pewno będę tam zaglądał...z przyjemnością.”
“Smaczne sycące porcje, krótki czas oczekiwania.”
“Bardzo dobry, prawdziwy devolay! Jedzenie wydane szybko, posiłek był ciepły i świeży. Mizeria dość drogo 12 złoty za miseczkę, ale również smaczna. Polecam”
“Ludzie, macie pod nosem pyszne burgery! Trafiłem tutaj bo popularna birgerownia jakiegoś jutubera zapchana i stolik może jutro będzie. Niedrogo i do syta, obsługa bardzo otwarta i sympatyczna i nożna usiąść "od ręki" a to duży plus jak człowiek głodny. Czas oczekiwania (sobota wieczór) ok 15 min”
“Szybko przyjęte zamówienie, czas oczekiwania do 10 minut. Fenomenalna oranżada o smaku cytrynowym i malinowym. Do każdej zapiekanki można wybrać 2 sosy i ogórek koszony. Do wyboru jest kilkanaście pozycji z 3 wymiarami zapiekanki. Ceny w pełni akceptowalne. Jedzenie dobre i godne polecenia.”
“Miód, wpadliśmy z żoną z polecenia na kebaba w cieście. Nie gumowa tortilla co kto lubi ale tortilla chrupka lekko , mięso nie guma tylko przypieczone. Polecam jak ktoś chce zjeść kebsa chrupkiego soczystego a nie mordokleje to tylko Tu. Mega:)”
“Bardzo miła, szybka obsługa. Jedzenie bardzo dobre, ceny bardzo dobrze ustalone według sprzedawania. Moim zdaniem nic dodać nic ująć jak tylko pomagać w rozwoju dalszym tego lokalu. Bardzo polecam każdemu odwiedzenie i spróbowanie samemu”
“Zamawiamy z dowozem , kebab w bułce xxl samo mięso jwst tak ogromny ze śmiało dwie osoby pojeżdżą , kebab w cieście również mega pyszny ,super surówki , jedzenie szybko dostarczane . Pani która dowozi super sympatyczna ☺️ dla Nas jedzenie na ogromny plus ! Polecam każdemu !”
“Dla mnie pycha,kebab bardzo smaczny dokładnie według zamówienia, jak ja to określiłam-zrobiony od serca z miłością.Obsługa bardzo miła i życzliwa z uśmiechem do klienta.Jeśli mam ochotę na kebab to właśnie tylko tutaj. Polecam.”
“⭐⭐⭐⭐⭐ Najlepszy kebab w Rudzie Śląskiej! Mięso świeże i dobrze przyprawione, sos idealny, porcja ogromna i sycąca. Obsługa szybka i miła – wracam tu następnym razem. Na zdjeciu kebab bułka XXL za 29zł - mega”
“Tu zawsze jest fajnie. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Kanapki zawsze smaczne, przyrządzone na życzenie klienta - możliwość wyboru pieczywa, zawsze pada pytanie o dodatkowe składniki i sosy, nawet podwójne grzanie kanapki, to też żaden problem. Jest gdzie usiąść i zjeść na miejscu, a jak nie, to ładnie zapakują na wynos.”
“Bardzo dobre jedzonko dla całej rodziny. Zapiekanki i nagetsy przepyszne jak i burger z mięsem wołowym i kebab. Co dla mnie najważniejsze że nagetsy są bardzo dobrej jakości- całe kawałki mięsa nie mielone. Można spokojnie zabrać dzieciaka na nagetsy i nie koniecznie do mc donalds tylko właśnie do kebaba na pętli. Są stoliczki gdzie można spokojnie zjeść. Panie obsługujące uśmiechnięte i mile, powiedzą co jest z czym. Polecam z całego serca tego kebaba który w boguszowicach jest od lat i cały czas trzyma dobry smakowo poziom.”
“Jedzenie w tym lokalu jest bez konkurencji pyszne najlepszy kebab jakiego jadłem a jadłem już w każdym lokalu w Rybniku i okolic burgery też są solidne i pyszne odwiedzam ten lokal kilka razy w miesiącu”
“Świetne miejsce! Kebab w cieście z nowym mięsem 100% wołowym – rewelacja. Czysty skład, świeże warzywa i pyszne, wyraziste sosy. Czuć, że wszystko jest robione z dobrych składników. Porcja sycąca, a smak sprawia, że chce się wracać. Na pewno tu jeszcze zajrzę!”
“Dziś miałem przyjemność po raz pierwszy stołować w Marhaba Kebab. Zamówiłem dużą pitę z serem i frytkami, sosy mieszane i mięsa też mieszane. Wszystko było bardzo smaczne, dobrze dobrane proporcje. Zostałem obsłużony przez bardzo pozytywnego Właściciela - Valida. Jestem bardzo zadowolonym klientem i na pewno wrócę. Polecam!”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Pyszne HD. Na pewno będąc na Śląsku zawitam ponownie.”
“Bardzo dobre zapiekanki, duże porcje - mała wystarczyła mi żeby się najeść, a rozważałem dużą :) Czuć też, że składniki są dobrej jakości oraz świeże. Herbata podana w bardzo ciekawy i fajny sposób - w mojej korzenne przyprawy, imbir i pomarańcza podane osobno, można sobie wrzucić mniej lub więcej według uznania. Do tego słoiczek z dodatkowym syropem smakowym. Cenowo też moim zdaniem przystępnie i sensownie jak za taką jakość. Szybka i sprawna obsługa.”
“Pierwszy raz jadłam tu kebab i stwierdzam, że był bardzo smaczny - najlepszy w okolicy! Po ostatnich niemiłych wrażeniach z innych lokali, ten pokazuje że jednak można smacznie, świeżo i estetycznie przygotować jedzenie. Ceny też są całkiem normalne, jak na te czasy. Polecam!”
“Pizza jesienna to strzał w dziesiątkę! Aromatyczne składniki, sporo warzyw i wędliny, świetnie się ze sobą komponują. Całość uzupełnia delikatny sos i chrupiące ciasto. Smak prawdziwie sezonowy – idealna propozycja na chłodniejsze dni. Zdecydowanie wrócę na nią ponownie, dopóki jest w ofercie!”
“Najlepsze zapiekanki jakie jadłem, bardzo pomysłowe ze świeżych składników. Bardzo dobre sosy, pieczywo idealne. Pragnienie zaspokoić można różnymi ciekawymi napojami - a lemoniada rządzi! POLECAM :-)”
“Dobry wybór bezalkoholowych smakowych, ziemniaki pieczone bardzo dobre, klimat idealnie wpasowany w całość.”
“Mięso świeże kebab dobrze zawinięty smaczny. Szybko zrobiony. Bardzo polecam.”
“Byłem w dzień ojca. Kebab bardzo smaczny. Jestem z Częstochowy a wybierałem się tam od dawna. Zachęciła mnie kebab z serem i sosem serowym. Mięso dobrej jakości. Kebab trochę suchy ale opinia może być spowodowana tym, że lubię dużo sosu. Godne polecenia za odmienność, lubie kebaby które w środku wyglądają jak dobra restauracja. W środku czysto. Wielki plus za gry karciane i planszowe w środku. + Za coś innego niż zwykły klasyczny kebab. Będąc w okolicy na pewno wrócę. Szkoda, że w Częstochowie nie ma takich miejsc.”
“Bardzo dobre kebaby, świeże dodatki, dobre sosy, miła obsługa. Polecam każdemu, na pewno wrócę”
“Bardzo dobry kebap, porcja tak solidna, że nie do przejedzenia, wszystko świeże, miła obsługa, na pewno wrócimy, do tego można kupić pyszne ciasteczka, polecam z całego ❤️”
“Miejsce miłe . Bardzo dobry placek a , i pizze bardzo dobre . Polecam sosy :)”
“Moim zdaniem najsmaczniejszy kebab w Siemianowicach. Rozsądne ceny, które na przestrzeni czasu nie zmieniają się gwałtownie. Spore porcje. Dobrze zapieczone ciasto. Samo miejsce nie zachęca jakoś bardzo, ale jedzenie naprawdę dobre.”
“Mega dużo mięsa!!! Nawet ostrawy smaczek z czosnkowym sosem! Kebs dla głodnych panów, ja średnim bardzo się objadłam!!!”