Przegląd katalogu
- 122 Łączna liczba firm
- 2.2 Średnia ocena
- 56% Z opiniami
- 9% Ze zdjęciami
Znaleziono 122 wyników
Przeglądaj dworzec autobusowy w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 122 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 2.2/5 na podstawie 5,232 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dworzec autobusowy z miast takich jak Racibórz, Katowice, Częstochowa, Żywiec, Bytom i innych.
“Super odnowiony. Jest się gdzie schować przed deszczem i wiatrem oraz jest miejsce gdzie można coś zjeść na szybko”
“Z całego projektu przebudowy tylko zrobili dworzec, więc jest ładny i nowoczesny. A z połączeniami nie wie większości problemu.”
“Dużo zmian modernizacyjnych i łatwe przesiadanie się i dojazd. Niestety problemem jest duża ilość osób czekających na takie autobusy jak np. M3. Dworzec wyglada trochę podniszczony momentami.”
“Dworzec nie z tej ziemii. Plusem są ogólnodostępne łazienki. Nie zawsze są czyste, ale to wynika z kultury użytkowników. Serwis sprzątający dba o czystość.”
“Spoko ale jeździ za dużo autobusuow”
“Pełne zaskoczenie, to centrum wygląda rewelacyjnie, co prawda nie miałem czasu pooglądać ale za sam projekt daje 5/5. Porównując do niektórych centr przesiadkowych w Katowicach to żuchwa opada.”
“Nie korzystam.Więc trudno się odnieść.”
“Przebudowany dworzec autobusowy w jednym budynku z dworcem kolejowym. Miasto zlikwidowało pewnego czasu ten dworzec, a obsługiwał niezliczone miejscowości i wioski w powiecie i poza nim. Duża poczekalnia zniknęła i w tym miejscu jest klub fitness. Sam zaś budynek należy do PKP. Jednak przywrócono częściowo funkcjonalność dworca, przez wprowadzenie prywatnych przewoźników. Zawsze to coś choć trudno to nazwać dworcem.”
“Bardzo polecam autobusy! Kierowca nawet podczas meczu siatkówki Polska-Fracja na igrzyskach specjalnie pod głośnia by każdy kibic mógł słyszeć co się dzieje na boisku ”
“Dworzec jak dworzec, autobusy się spóźniają.”
“dworzec wyciągnięty prosto z wczesnych lat 90, mimo krzywych peronów i jezdni można dojechać stąd w każdy zakątek metropolii gzm. polecam linię m3 w szczycie oraz 42 na będzin.”
“Malutki dworzec, ale w zupełności wystarczający. Znajduje się tam postój taxi, odjeżdżają autobusy komunikacji miejskiej w kierunku Jastrzębia Zdroju. Tuż przy dworcu, a w zasadzie w jego budynku znajduje się eko-targ czynny w wybrane dni. Można tam kupić zdrową żywność.”
“ogolnie spoko ale w niektórych autobusach śmierdzi menelem więc prosiłbym o taktyczny odświeżacz powietrza. pozdrawiam”
“Autobusem nie jeżdżę ale polecam sklep diak elektryczne akcesoria Miła obsługa”
“Miejsce jak każdy inny PKS...jednakże można powiedzieć że jak na plac autobusowy baaaardzo dużo miejsca.”
“Dworzec autobusowy wymaga remontu.”