Dworzec Autobusowy
“ogolnie spoko ale w niektórych autobusach śmierdzi menelem więc prosiłbym o taktyczny odświeżacz powietrza. pozdrawiam”
Znaleziono 2 wyników
“ogolnie spoko ale w niektórych autobusach śmierdzi menelem więc prosiłbym o taktyczny odświeżacz powietrza. pozdrawiam”
“Jest dobrze miejsce jest na dworcu w poczekalni poczekać na autobus jest bezpłatna toaleta,kiosk,kawiarnia gdzie można usiąść napić się kawy dworzec otwarty cały dzień .jest w spokojnie i podróżni mogą korzystać z dworca i poczekalni jest 100 razy lepiej niż w Skoczowie gdzie wogule nie jest otwarta poczekalnia a niby pisze otwarte od 8-19. Toalety płatne i też rzadko otwarte. Ludzie podróżni latem czekają w słońcu i upale na autobusy.a poczekalnia zamknięta cały dzień.wiec Żory dworzec jest o wiele lepsze i dogodne dla podróżnych.”