Przegląd katalogu
- 21 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 100% Ze zdjęciami
Znaleziono 21 wyników
Przeglądaj dostawa kwiatów w Chorzowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 21 wyników w Chorzowie, Śląskie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 1,371 opinii i ocen.
“Bardzo polecam :) Pani Agata podchodzi do każdego zadania z profesjonalizmem.”
“Dziewczyny tworzą wspaniałe kompozycje kwiatowe. Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego bukietu ślubnego oraz dekoracji stołów i kościoła. Polecam :)”
“Kwiaty przepiękne. Na zdjęciu widać, jak wyglądają po tygodniu (!) od dostawy. Polecam”
“Miła obsługa i duży wybór sadzonek.”
“Świetna kwiaciarnia. Piękne, świeże kwiaty i naprawdę wyjątkowe kompozycje. Obsługa bardzo miła, pomocna i profesjonalna – zawsze doradzi i stworzy bukiet dokładnie taki, jakiego potrzebuję. Zamówienia realizowane są szybko, a efekty zawsze robią wrażenie. Szczerze polecam.”
“Bardzo miła obsługa , duży wybór kwiatków oraz ładnych rzeczy do dekoracji mieszkania m.in znajdziecie u Pani :Lasy w słoiku, doniczki w kształcie splecionych rąk i głów antycznych rzeźb. Szeroki wybór uroczych mniejszych i większych prezentów dla siebie lub bliskiej osoby. Zakupiłam bukiecik . Niebawem kilka imprezowych okazji to z pewnością wpadnę po bukiety ślubne i urodzinowe. Przepiękna dekoracja na zewnątrz kwiaciarni. Chciałby się oglądać więcej takich pięknych zakątków w Chorzowie i w Katowicach. Polecam!”
“Polecam usługi kwietnego salonu. Pan Krzysztof osobiście stroił kościół do moich zaślubin w sierpniu tego roku. Cały proces przygotowywania i uzgadniania z Panem Krzysztofem szczegółów przebiegał w przyjaznej atmosferze i bardzo dobrej komunikacji. Czułam się zaopiekowania, zrozumiana i wyjątkowa. Pan Krzysztof wykazał się dużym zaangażowaniem przy realizacji zlecenia. Niewątpliwie był to jeden z przyjemniejszych elementów przy organizacji ślubu i wesela. Panie Krzysztofie, dziękuje.”
“Kwiaty kupowane z okazji 20-tych urodzin siostry. Póki czekalismy na nią na dworcu nie było chyba żadnej osoby która by nie patrzyła na ten bukiet z zachwytem :) Siostra oczywiście była bardzo zadowolona z kwiatowej kompozycji. Bardzo polecam daną kwiaciarnię, robią cuda. Na pewno nie raz jeszcze skorzystamy z ich usług.”
“Pani ma wspaniałą rękę do kwiatów. Dostałem piękne bukiety dla Żony i Córek. Na pewno będę wracał.”
“Zadzwoniłem w sobotę przed dniem mamy z prośbą o surowa wiązankę w wiejskim stylu z kwiatami polnymi. W poniedziałek przyjechałem i byłem zaskoczony. Ślicznie ułożone kwiaty, bez żadnych wstążek i lakierów! To jest bukiet na dzień mamy!! Pozdrawiam mile panie co mi zdrowia życzyły ;)”
“Bardzo miła i pomocna Pani. Przystępne ceny i bardzo ładne bukiety. Kwiaty świeże i spory wybór.”
“Jedyna kwiaciarnia w której kupuje kwiaty. Cudowne kompozycje, zawsze jestem mega zadowolona.”
“Super miejsce. Fantastyczna obsługa. Ładna ekspozycja na chodniku nadaje jeszcze bardziej charakteru kamienicy, w której kwiaciarnia jest zlokalizowana. Szczerze polecam.”
“Polecam tę kwiaciarnię, Panie przygotowywały zestaw kwiatów dla Pani młodej oraz na przyjęcie weselne (wystrój sali). Wszystko na najwyższym poziomie, kwiaty świeże, dwa tygodnie po imprezie jeszcze żyją. Jeszcze nie raz skorzystamy z usług.”
“Jesteśmy stałymi klientami P. BOŻENKI, i nigdy nie ma problemu z odbiorem kwiatów lub zamówieniem ich przez telefon. Kwiaty zawsze Świerże i pachnące jak by były dopiero zerwane. Pani Bożenka też prowadzi pocztę kwiatową, więc może też być zamknięte bo dostarczą kwiaty do klienta. A jak się nie chcę wybrać numeru telefonu i zadzwonić z lenistwa,tylko pisać opinie negatywne.”
“Świetna kwiaciarnia! Kwiaty zawsze świeże i pięknie ułożone — widać, że tworzy je ktoś z pasją i dobrym gustem. Zamówienie zrealizowane szybko, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Bukiet wyglądał dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam, a nawet lepiej! Obsługa bardzo miła i pomocna, czuć, że zależy im na kliencie. Idealne miejsce, jeśli szukasz czegoś wyjątkowego.”
“Była potrzeba wykonania wieńca lub palmy pogrzebowej w niedzielę z odbiorem w poniedziałek i jest realizacja. Szybko, sprawnie z uśmiechem na ustach. Bardzo ładnie wykonane, zrobiło na mnie wrażenie. Polecam.”
“Dziekuje za piekny bukiet :) rodzice byli zachwyceni;) fachowa obsługa i bardzo miła. Polecam”
“Bardzo miła obsługa, zamówienie na wiązankę udało się zrealizować zdalnie bez żadnych problemów. Polecam gorąco!”
“Najświeższe kwiaty w całym województwie. Super wiązanki przygotowane przez sympatyczną właścicielkę.”