Świetna kwiaciarnia. Piękne, świeże kwiaty i naprawdę wyjątkowe kompozycje. Obsługa bardzo miła, pomocna i profesjonalna – zawsze doradzi i stworzy bukiet dokładnie taki, jakiego potrzebuję. Zamówienia realizowane są szybko, a efekty zawsze robią wrażenie. Szczerze polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Konwiński ★★★★★
-
Nataliia ★★★★★
To wspaniały sklep z kwiatami, w którym można znaleźć wiele upominków na różne okazje, ciekawe kompozycje oraz oczywiście kwiaty przechowywane w chłodni, co ma ogromną zaletę dla ich świeżości. Bukiety są zawsze świeże i starannie dobrane kolorystycznie. Oprócz tradycyjnych bukietów dostępna jest także alternatywa — kwiaty doniczkowe, które są estetycznie zapakowane w koszyk lub torbę. Sprzedawcy są uprzejmi i zawsze chętni do pomocy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. ⸻
-
ADI ★★★★★
Zdecydowanie polecam tą kwiaciarnię. Kwiaty są niesamowicie świeże i długo cieszą oczy. Zlecenia są realizowane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i pomocna, dzięki czemu zakupy to czysta przyjemność. Prawdziwi profesjonaliści!
-
Sandra ★☆☆☆☆
Początkowo mimo cen bylam zachwycona na prawdę bardzo ładnie wykonanymi bukietami. Pochwaliłam nawet Panią (chyba Kierownik). Czytam teraz te wszystkie negatywne komentarze dotyczace co niemiłej obsługi i selekcji na lepszy gorszy klient i jestem w szoku, że ktoś jeszcze tak się czuje. To był ostatni raz, kiedy bylam w tej kwiaciarni, a dawałam już wielokrotnie sobie i Panią florystkom szanse na przekonanie się, że jednak nadal jest miło i przyjemnie. Mieszkam w okolicy i dzisiaj obiecałam sobie, ze to był ostatni raz kiedy tam weszłam i popsułam sobie humor. Otóż.. Panie kwiaciarki (florystki) za każdym razem polecają gotowe bukiety, które albo mi się nie podobają i mam do tego prawo, albo kwiatki są po prostu już mniej swieze... Za każdym razem jest krzywa mina, przekonywanie na sile i nieprzyjemne komentarze, kiedy proszę o wykonanie bukietu za np kwotę 50 zł. Czuje się tak traktowana jakbym była nieważnym klientem i jakbym tym Kobietom przeszkadzała we wszystkim, co robią. Nawet dzisiaj, przy wyborze kartki .. nie potrafię nawet wytłumaczyć tego zachowania i sposobu odzywania się, ale nie raz miałam porównanie jak wchodził jakiś "lepszy klient". Nie jestem zmierzla, wybredna baba, ludzi traktuje z szacunkiem i zawsze jestem grzeczna i miła i szczerze mam po prostu dosyc tego traktowania, ponieważ kolejny raz czuje się źle I żałuję, jak za każdym razem, kiedy tam postanawiam coś kupić. Dziękuję za te kilka lat i życzę szczerze powodzenia. A wszystkim ludziom, którzy nie lubią być źle, opryskliwie i z łaska obsługiwani odradzam. Nie polecam.
-
Ewa Bałazińska ★★★★★
Piękne bukiety, starannie skomponowane i bardzo gustownie
-
Aneta Austen ★★★★★
Piękne bukiety, zawsze świeże kwiaty i za każdym razem do bukietu dobiorę drobny prezent;)) fajna atmosfera, polecam tą kwiaciarnię z całego ♥️
-
Karolina Strejczek ★★★★★
Kupuje kwiatki w tej kwiaciarni od prawie 7 lat i nigdy się nie zawiodłam a teraz kiedy wróciła Pani Kasia to znów obsada idealna, Pani Kasia i Pani Kalina robią tak piękne bukiety ze zawsze kiedy je odbieram jestem tak sami pozytywnie zaskoczona BYLE TAK DALEJ ♥️
-
Szymon Mączka ★☆☆☆☆
Bukiety może i ładne, ale żałuję że nie wydałem pieniędzy u konkurencji, ponieważ pracownicy kwiaciarni dokonują bezprawnej segregacji sanitarnej klientów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia W Moim Ogrodzie?
Kwiaciarnia W Moim Ogrodzie znajduje się przy Żołnierzy Września 22, 41-500 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia W Moim Ogrodzie?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia W Moim Ogrodzie pod numerem +48 533 087 073
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia W Moim Ogrodzie?
Do Kwiaciarnia W Moim Ogrodzie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku