Przegląd katalogu
- 56 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 56 wyników
Przeglądaj dentysta w Jaworznie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 56 wyników w Jaworznie, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 1,188 opinii i ocen.
“Bardzo pod wrażeniem poziomu umiejętności i obsługi klienta. Wyjątkowa wiedza i świetny sprzęt.”
“Profesjonalny gabinet stomatologiczny, doskonały kontakt z pacjentem zarówno Pani Doktor oraz personelu. Miła atmosfera, delikatność, dokładność i co najważniejsze fachowość, daje poczucie rzetelności i zaufania. Leczenie u Pani Doktor Zawady, jeżeli można tak powiedzieć, nie jest przykrą koniecznością, lecz przyjemnością :). Polecam.”
“Najlepszy chirurg specjalista od wyrywania w Jaworznie, polecam Nie ma się czego bać”
“Fantastyczne podejście do pacjentów zarówno dorosłych jak i dzieci!”
“Bardzo polecam, Pani dentystka jak i Pani asystentka super! Wszystko precyzyjnie, nigdy mnie nic nie boli. Nigdy nie trafiłam na tak dobrą dentystkę i będę napewno chodzić tylko tam ❤️”
“Polecam, bezboleśnie, miło i dobrze wykonane”
“Pani Doktor jest cudowna , empatyczna, poprostu lekarz anioł naprawdę polecam każdemu najlepszy specjalista.Jeśli leczyć zęby to tylko u Pani Doktor.”
“Najlepszy protetyk.Zrobił mi proteze idealnie dopasowaną,co nigdy sie nie zdarzało.Polecam tego protetyka”
“Bardzo miła, szybka i bezbolesna wizyta, pełen profesjonalizm, ładny gabinet, atrakcyjna cena. Polecam!”
“Technik zgodził się pomóc praktycznie po godzinach pracy, dzięki czemu, moja babcia mogła z uśmiechem rozpocząć Nowy Rok. Miła obsługa, dobrze wykonana naprawa protezy i szybki czas realizacji.”
“Lekarz który zna się na swoim fachu.”
“Pani Natalia super specjalista i osoba. Gorąco Polecam!”
“Jestem pacjentem Pani dr Witalińskiej-Łabuzek od jakiegoś czasu. Jej pacjentem jest także moja żona. Trudno opisać słowami jak dużą wdzięczność czujemy do tej Pani. Nikt nawet nie chciał podjąć się próby wyleczenia zgryzu mojej żony. Płaciliśmy tylko po to, aby usłyszeć, że nie ma szans odbudować zgryzu i zębów nawet za grube, ale to grube dziesiątki tysięcy złotych. Pani Justyna po prostu to zrobiła - i to idealnie. Moja żona ma teraz hollywoodzki uśmiech i nic jej nie boli. Lepiej być nie może. Pani doktor jest nie tylko niezwykle kompetentnym lekarzem. Jest totalnym pasjonatem, żądnym wiedzy i dociekliwym naukowcem, dla którego dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. Technologie jakimi pracuje widziałem pierwszy raz w życiu. Czuję się czasami jak w Matrixie. :) 100% dbałość o higienę, wygodę pacjenta, brak stresu i bólu - można by wychwalać ją godzinami. A do tego Jej bardzo przyjemna, ciepła i skromna osobowość. Jest połączeniem najlepszych cen zawodowych z personalnymi. Nie sposób zapomnieć o bardzo ważnych osobach, które świetnie pracują na sukces całego gabinetu - Pani Sylwii, która w swojej pracy asystentki jest perfekcjonistką w każdym calu (każdym!) oraz Pani Agnieszce, która wręcz idealnie ogarnia grafik, wyczarowuje dogodne terminy oraz bardzo płynnie zarządza całym gabinetem. No po prostu szacun drogie Panie. Tak zgranego, budzącego zaufanie, perfekcyjne działającego i dbającego o pacjenta Zespołu jeszcze nie widziałem. A do tego po prostu nie da się Was nie uwielbiać za uśmiech na twarzy, pozytywne nastawienie, wsłuchiwanie się w potrzeby pacjenta, spokojne tłumaczenie wszystkiego, powtarzanie, uczenie jak dbać o zęby, informowanie o wszystkim co robicie i świetne poczucie humoru. Nie mogę Wam tego powiedzieć osobiście, bo przez 95% czasu spotkań z Wami mam otwarte usta. :) ps. Jestem totalnie zdziwiony tak małą ilością opinii. Na pierwszą wizytę u Pani Doktor czeka się nawet pół roku. Ludzie dojeżdżają do niej z drugiego krańca Polski. Co więcej - byłem świadkiem sytuacji, w której pacjentka wyszła ze łzami szczęścia w oczach, że wreszcie znalazła specjalistę, który jej pomógł. Najwyraźniej pacjenci w ferworze szczęścia zapominają podzielić się opinią.”
“Cześć. Chodziłam do P. Agaty z córką i ze sobą. Jestem bardzo zadowolona. Córce uratowała zęba.”