Przegląd katalogu
- 185 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 38% Ze zdjęciami
Znaleziono 185 wyników
Przeglądaj dentysta w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 185 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 5,063 opinii i ocen.
“Profesjonalnie i miło, a do tego znakomite ceny.”
“Serdecznie polecam Pana Doktora. Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie i bezboleśnie.”
“Szukałam pilnej wizyty, (wypadła mi w czasie świąt duża plomba i ząb mnie bolał). Do tego bylam lekko przeziębiona- a znowu mówiło się, ze jest covid. Dr Bogusława jako jedyna z kilku stomatologów zgodziła się mnie przyjąć na cito. Fachowo podjęła leczenie zęba. Przy bardzo przystępnej cenie. Z miłą, sympatyczną obsługą. Gabinet był wystarczajaco dobrze zaopatrzony..”
“Wiedza, fachowość i wysoka kultura. Specjalista od trudnych przypadków, polecam.”
“Pełny profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła z sercem i odpowiednim podejściem do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.”
“Bardzo dobry stomatolog, polecam!”
“Najlepsza Pani Doktor w Bielsku. Perfekcjonistka!”
“Pan Doktor "klasa" super profesjonalny , miły , sympatyczny. Na 5+ .”
“Świetna i profesjonalna Pani dentystka oraz wszystkie osoby tam pracujące.”
“Profesjonalnie wykonana usluga, zęby po wybielaniu tak jasne, że moja porcelanowa zastawa wygląda na brudną”
“Jestem Bardzo zadowolona, rekonstrukcja dwójki perfekcyjna,wyrwanie zęba rewelacja,. przede mną jeszcze naprawa jedynki, leczy mnie młody Pan doktor imienia nie pamiętam , ceny są naprawdę w porządku, rewelacja”
“Serdecznie polecam każdemu. Pani Doktor Tokarz jest wybitną specjalistka, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie oraz szczegółowo omawia przebieg leczenia. Panie Asystentki są przemiłe, pomocne i kompetentne. Klinika jest nowocześnie wyposażona. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z leczenia. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę podczas wizyt oraz profesjonalne podejście do pacjenta.”
“Profesjonalny zespół bardzo dokładny gdzie dba o swoich pacjentów ,sympatyczna i mila obsługa”
“Najlepszy specjalista jakiego znam.... Chodzę od wielu lat i jestem bardzo zadowolony... czasem trzeba poczekac na termin ale to zrozumiałe.... polecam”
“Pani Anna to Świetny kompetentny protetyk, ekspresowa naprawa od reki, i do tego bardzo sympatyczną osoba...ceny przystępne.. Do tego dostęp do kilku różnych rozwiązań zarówno tych tradycyjnych jak i tych bardzo nowoczesnych. .ps Wejście jest od pobliskiej przychodni..a pracownia zlokalizowana na 2 piętrze(jest winda)..a nie jak google pokazuje od zajezdni autobusowej”
“Dzisiaj mamy 18 marca, po raz pierwszy kontaktowałem się telefonicznie w celu umówienia wizyty 3 lutego, po przyjęciu zgłoszenia pani na rejestracji przekazała mi informację, że doktor sam ustala terminy wizyt i oddzwania z tą informacją do pacjentów. Po braku jakiegokolwiek odzewu skontaktowałem się z placówką ponownie 10 lutego. Ze zdziwieniem przyjąłem informację, iż nawet nie ma moich danych zarejestrowanych "w zeszycie". Następnie historia się powtórzyła i kazano mi czekać na odzew lekarza. Do dzisiaj nikt się nie odezwał. Edit: Wkrótce po opublikowaniu tej opinii odebrałem telefon z informacją o ustalonym terminie, który okazał się być relatywnie nieodległy w porównaniu do innej wizyty, którą zdołałem już umówić w innej placówce. Finalnie termin jeszcze się przybliżył, gdyż jeszcze później dostałem propozycję "wskoczenia" na wcześniejszy zwolniony termin. Jestem już po usunięciu ósemki, sam zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie i po samym zabiegu też bez dramatów bólowych.”
“Byłam dziś na pierwszej wizycie u pani Doktor Bożek, świetne podejście do pacjenta, jestem naprawdę zadowolona. Zero bólu podczas leczenia kanałowego”
“Polecam, bardzo kompetentna i dokładna stomatolog”
“Pani Iza to profesjonalista. Polecam!”
“Od kilku lat chodzę tylko tutaj, nigdy się nie zawiodłem :)”
“Pan Marcin profesjonalistą w każdym calu. Wyśmienity doktor potrafiący zdziałać cuda. Z całego serca polecam.”
“Jako obcokrajowiec zawsze szukam solidnego i poważnego miejsca, w którym można zaufać w kwestiach zdrowotnych, a odkąd przyjechałem z Kolumbii, aby mieszkać w Polsce, jestem pod wielkim wrażeniem. Grażyna jako jedyna utrzymała moje zęby w zdrowiu i czystości. Jej profesjonalizm jest niepodważalny, poparty doświadczeniem i dobrą obsługą klienta.”
“Serdecznie polecamy. Jesteśmy zachwyceni podejściem pełnym życzliwości i zrozumienia oraz cierpliwością. Najważniejsze w tym wszystkim jest pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów . Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz gorąco polecamy każdemu.”
“Najlepszy dentysta w Bielsku. Bardzo polecam.”
“Fantastyczna i cudowna Pani doktor. Wybitne specjalista z empatią i wrażliwością. Gorąco polecam”