Przegląd katalogu
- 19 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 53% Ze zdjęciami
Znaleziono 19 wyników
Przeglądaj dentysta dziecięcy w Tarnowskich Górach, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 19 wyników w Tarnowskich Górach, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 1,060 opinii i ocen.
“Byłam z 4,5 letnim synem na wizycie. Myślałam, że będzie konsultacja tylko jakie ząbki do leczenia. Podejście lekarza tak fajne, że syn aż się rwał by leczyć w tym dniu. Wyszliśmy z gabinetu z pierwszą w życiu syna plombą i zadowoleniem . Polecam! Podejście dla dziecka super!”
“Mega polecam! Po fluoryzacji zęby stały się mniej wrażliwe i zdecydowanie odporniejsze na ból przy myciu. Całość trwała kilka minut, a daje świetny efekt ochronny.”
“Od wielu lat jesteśmy pacjentami gabinetu, zawsze pełen profesjonalizm i doskonała atmosfera. Razem przeszliśmy silnie wystraszone małe dzieciaczki, później już świadome nastolatki, naprawy ubytków, chirurgiczne ósemki, ratowanie sytuacji kryzysowych, bieżące przeglądy, higienizacje….Na ten gabinet zawsze można liczyć. Przy 5-osobowej rodzinie mamy doskonałą obsługę, która naprawdę daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju o sprawy tak ważne w życiu jak zdrowe zęby. Wspaniały zespół ludzi, którzy są dla nas pacjentów bardzo ważni.”
“Leczenie kanałowe w tej klinice przebiegło w pełni profesjonalnie i bez wielkiego bólu. Pani Doktor Sandra wraz z Asystentką Eweliną stworzyły w gabinecie bardzo przyjazną, spokojną atmosferę, dzięki czemu cały zabieg minął sprawnie i komfortowo. Równie pozytywnie mogę ocenić wizyty u Doktora Jakuba – pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam!”
“Nigdy nie bylam u lepszego dentysty ! Bardzo sie bałam a od wizyty u pana Jacka zapomnialam co to strach przed dentysta. Jestem naprawde pod wrazeniem wiedzy,umiejetnosci ale tez podejscia do pacjenta. Atmosfera w gabinecie takze na duzy plus,panie asystentki sa bardzo mile. Polecam”
“Polecam! Dr Marcin Jasiak - najlepszy dentysta do jakiego trafiłam w swoim życiu. Jakość usług znakomita i to niezależnie od tego czy leczenie jest prowadzone z NFZ, czy prywatnie.”
“Byłem już na paru wizytach. Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa i przede wszystkim miła. Poinformują i nakierują na wszystko. Czyszczenie kamienia zrobione bardzo profesjonalnie, pani była bardzo dokładna doradztwo po zabiegu również godne polecenia. Na badaniu kontrolnym i leczeniu zeba był Pan Doktor. Polecam, bardzo przykłada się do wykonywanego zabiegu. Każdy zabieg zrobiony bezboleśnie i profesjonalnie. Z czystym sercem mogę polecić gabinet.”
“Najlepszy stomatolog w Tarnowskich Górach i okolicy. Pełen profesjonalizm, lekarz z powołania. Od razu widać wiedzę i fachowość. Zęby wyleczone wzorowo. Co do przedmówców to mała uwaga... fartuch nie wyleczy Wam zębów, a papierosów nie pali się w gumowych rękawiczkach...”
“Super! Nie dość że mi pomogli i dali termin tego samego dnia, bo mi ząb pękł, to jeszcze super mili. Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i od razu mi pomogła. Dodatkowo jeszcze w życiu nie widziałam tak nowoczesnego sprzętu u dentysty. Naprawdę jestem bardzo wdzięczna i dziękuję wszystkim za pomoc!”
“Polecam. Pan Doktor Luty cierpliwy i dokładny. Miła atmosfera i profesjonalne podejście. Panie asystentki oraz Pani z recepcji przemiłe.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor Krystyna oraz asystentka Pani Monika okazały się niezwykle sympatyczne, życzliwe i profesjonalne. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, czułam się zaopiekowana i spokojna. Serdecznie dziękuję i z pełnym przekonaniem polecam.”
“Profesjonalna obsługa. Fachowcy leczenie kanałowe przy jednej wizycie. Polecam”
“Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług. Pani Dr Łęcka to znakomita ortodontka działająca nie tylko na terenie Tarnowskich Gór, polecam każdemu.”
“PANI ILONKA kobieta ANIOŁ, zawsze bałam się iść do dentysty .strach paraliż itp...Dziś byłam u pani Ilonki pierwszy raz weszlam do dentysty ,gdzie się nie bałam wiedziałam że wszystko będzie dobrze.. I tak było.udalo się zrobić trzy przodnie ząbki nie bolało jak nigdy ...pani wiedziała kiedy delikatnie boli i przestawała robić..polecam z całego serca każdemu niech idzie do pani:* Nie dzwońcie tylko jedzcie osobiscie pani Ilonka nie ma czasu więc lepiej osobiscie”
“Cudowna Pani doktor Kawczyk :) Szybko, sprawnie, bezboleśnie i zawsze z uśmiechem:)”
“Niezwykle sympatyczne panie na recepcji. Pomagają zwalczyć strach :)”