Opinie

  1. Alina Tomilina ★★★★★

    Serdecznie polecam panią doktor Elenę! To wyjątkowa stomatolog z ogromnym profesjonalizmem i empatią. Od pierwszej wizyty czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Pani Elena wszystko dokładnie tłumaczy, ma lekką rękę i zawsze dba o to, by zabiegi były jak najmniej stresujące i bezbolesne. Dzięki niej przestałam bać się wizyt u dentysty. Zdecydowanie najlepsza specjalistka, u której miałam okazję być. Dziękuję i na pewno wrócę!

  2. Bouli Buli ★★★★★

    Serdecznie polecam gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED, a w szczególności Panią doktor Elenę Goraj. Jako pacjent, który nie należy do najłatwiejszych, spotkałem się z ogromną cierpliwością i życzliwością. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła każdy etap leczenia, zadbała o mój komfort podczas zabiegów i stworzyła atmosferę, w której nie czułem strachu. Miałem okazję odwiedzić wielu specjalistów, ale Pani doktor Goraj zdecydowanie jest numerem 1 – pełen profesjonalizm, empatia i zaufanie. Na pewno będę wracał i dalej korzystał z jej opieki. Do zobaczenia w środę ;)

  3. Grażyna Gomułka ★★★★★

    Polecam! Dr Marcin Jasiak - najlepszy dentysta do jakiego trafiłam w swoim życiu. Jakość usług znakomita i to niezależnie od tego czy leczenie jest prowadzone z NFZ, czy prywatnie.

  1. Kasia Olsz ★★★★★

    Dr.Kroczek-polecam, byłyśmy z córką 6 lat! Bardzo przyjemna i spokojna wizyta, bardzo fajnie że mimo wizyty na NFZ można było dopłacić do znieczulenia komputerowego ! Lekarz miły i konkretny - córka bardzo zadowolona !.

  2. Agata B ★★★★★

    Fantastyczna opieka dentystyczna! U Pani doktor Janickiej leczymy się od ponad dekady i nie wyobrażamy sobie innego miejsca. Pani doktor jest niezwykle elastyczna, profesjonalna i sympatyczna, co jest bezcenne, zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze traumy związane z doświadczeniami stomatologicznymi oraz nasz ograniczony czas. Pani doktor Janicka dosłownie uratowała nasze uśmiechy, za co nigdy nie przestaniemy być wdzięczni. Serdecznie polecam z całego serca!

  3. Mariola Bratek ★☆☆☆☆

    Moja mama robiła ostatnio protezę u p. dr Goraj. Niestety nie jest zadowolona z wizyt. Godzina umówienia na wizytę nigdy nie jest godziną przyjęcia, czekała nawet 40 minut. Pani doktor zawsze spóźniała się, a potem cały czas mówiła: ja nie mam czasu, ja nie mam czasu... i nie była w stanie dobrze dopasować protezy, zero zainteresowania i słuchania pacjenta. Niestety na rozmowy poboczne, z asystentką czy innymi lekarzami ma czas. I to także pani dr. Janicka. Pewne sprawy niech panie omawiają sobie wtedy gdy nie przyjmują nikogo. Wątpię czy jeszcze kiedyś mama tam zajrzy. Męczy się z tą protezą i będzie musiała poprawić ją. Nie polecam!!!

  1. Andersmv ★★★★★

    Jestem po usunięciu ósemki całość oceniam bardzo pozytywnie!! profesjonalne podejście lekarzy jak i higienistek , wygodna poczekalnia :) Cieszę się że udało mi się wykonać leczenie w tym miejscu.

  2. Monika Urbańczyk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z pani doktor Ewy i pani asystentki. Chodzę z dzieckiem które wcześniej miało bardzo traumatyczne doświadczenie. Odkąd chodzimy do pani doktor Ewy córka ma wszystkie zęby wyleczone. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta. Wszystko tłumaczy. Ma ogromną cierpliwość i wielkie serce. Bardzo dziękujemy. Do zobaczenia niebawem.

  3. Kasia Urbańczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Chodziłam tam rok czasu, każdy ząb co miałam leczony moja teraźniejsze dentystka musi poprawiać. Leczylam się z NFZ , brak podejscia do pacjenta. Kanałowe leczenie źle wykonane.

  1. Sabina Augustyniak ★★★★★

    Uczęszczamy do gabinetu od 2 lat syn mimo wcześniejszych prób w innych gabinetach tutaj otworzył buzię i dał sobie zrobić ząbki bez żadnych problemów córka również mimo tego że gdy byliśmy pierwszy raz miała 1.5 roku dała zrobić sobie przegląd i na następnych wizytach wypełnienie w ubytku gabinet warty polecenia przyjazny dla dzieci

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED?

Gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED znajduje się przy Sienkiewicza 41, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED?

Można skontaktować się z Gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED pod numerem +48 322 854 297

Jak można dotrzeć do Gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED?

Do Gabinet stomatologiczny NZOZ DE-MED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements