Przegląd katalogu
- 269 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 269 wyników
Przeglądaj college w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 269 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 8,379 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera college z miast takich jak Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Sosnowiec i innych.
“Pan Cyganek (niżej wymieniony , znany i lubiany jako Cygi) człowiek o wielu talentach , ktokolwiek widział ktokolwiek wie że ukrywa się pod pseudonimem MC Daro a tu jego najsłynniejsza symfonia na youtube „MC Daro - Robert Kubica song””
“Pan Stanisław - Dyrektor najwspanialszym człowiekiem jest. W trudach dnia codziennego dobrą radą poratuje. Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej szkoły, dyrektor Stanisław, naszej szkoły tęcza. Ciągle haruje, nowe biznesy otwiera, kobiety z gestem kocha konsekwentnie mimo, że włos siwy się prószy a kondycja nie tęga ! Niektórzy wbijają mu szpilki, że w przeszłości imprezowe miał wybryki - to nie ludzie to wilki. Niech żyje nam dyrektor naszej szkoły - nasze słońce, nasza tęcza!”
“Polecam.Kadra pedagogiczna to wykwalifikowani, życzliwi nauczyciele, którzy z zaangażowaniem podchodzą do uczniów i ich potrzeb. Panuje tu miła i bezpieczna atmosfera sprzyjająca nauce oraz rozwojowi osobistemu. Szkoła organizuje wiele ciekawych inicjatyw, konkursów i wycieczek, co sprawia, że nauka staje się bardziej atrakcyjna i inspirująca. Dobrze wyposażone sale i dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych dodatkowo podnoszą jakość edukacji. Dyrekcja bardzo pomocna i życzliwa oraz Panie w sekretariacie,które zawsze pomogą w trudnych sytuacjach z uśmiechem na twarzy. Polecam tę szkołę każdemu, kto szuka miejsca, w którym dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale też uczą się wartości i współpracy :)”
“Świetnie wspominam czasy kiedy chodziłem do tej szkoły, wielu nauczycieli bardzo miłych z każdym można porozmawiać, wielu nauczycieli z powołania. Zawsze będę dobrze wspominał te czasy”
“Szkoła bardzo życzliwa super nauczyciele, miła atmosfera, sypmatyczniludzie”
“Jestem absolwentem tej szkoły, jak widzę wiele się zmieniło. Była to szkoła na bardzo wysokim poziomie i było miło do niej uczęszczać. Mam nadzieję, że nadal tak nauczyciele uczą...z zamiłowania do swego zawodu. Może ktoś kiedyś zaprosi absolwentów tej szkoły. Miło by było powspominać i zwiedzić...Pozdrawiam”
“Miła obsługa, wszystko można załatwić bez żadnego problemu.”
“Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm, doświadczeni instruktorzy i ukierunkowanie na nauczenie kursanta, jak zacząć latać i doskonalić techniki pilotażu, również po kursie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że UCZĄ latać, a nie tylko znaleźć się w powietrzu. Duży nacisk na bezpieczeństwo i solidne przygotowanie do odbycia lotów. O trafnych i cennych uwagach w trakcie i po locie nawet nie muszę wspominać ;) Jestem MEGA zadowolony i gorąco POLECAM :)”
“Atrakcyjne miejsce dla młodzieży.”
“Szkoła bardzo fajna. Uważam, że 4 lata w niej spędzone były naprawdę super. Nauczyciele profesjonalni, wymagający oraz przyjaźni uczniom. Placówka świetnie wyposażona dzięki kadrze dyrektorskiej, która ma pomysł na kształt i przyszłość ZSO. Ponadto podpisane umowy o kształcenie zawodowe techników w okolicznych zakładach związanych z profilem nauczania jest bardzo wygodne i ułatwia zdobycie praktyk. Nauczyciele przedmiotów zawodowych (górnicy), to praktycy, którzy potrafili zaciekawić i wiele nauczyć. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tej szkoły lub szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka, to wybieraj ZSO na ślepo. Zresztą wyniki maturalne oraz z egzaminów zawodowych mówią same za siebie. Podejrzewam, że wszystkie złe oceny są wynikiem desperacji uczniów, którym nie chce się uczyć, a uważają, że wszystko im się należy i wszystko zrobiliby lepiej. A co do absolwentów, którzy "zostali na lodzie", to mogą oni podziękować sami sobie za swoją bezradność i kalectwo w poruszaniu się na rynku pracy.”
“Naprawdę bardzo fajne technikum polecam”