Mama i Ja
“Kupiłam wózek w tym sklepie i jestem zachwycona! Wózek jest przepiękny, zgodny z opisem, a kontakt ze sprzedającym był rewelacyjny – szybki, miły i bardzo pomocny. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów. Polecam z całego serca ♥️”