Przegląd katalogu
- 109 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 109 wyników
Przeglądaj car service w Czechowice-Dziedzicu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 109 wyników w Czechowice-Dziedzicu, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 10,634 opinii i ocen.
“Jeśli ktoś ma problem z lampami to polecam jestem mega zadowolony napewno to nie była moja ostatnia wizyta tam i zamieżam skorzystać z usług brata zobaczymy czy też tak się przykłada do pracy”
“Polecam, usługa została wykonana przede wszystkim dobrze i szybko.”
“Od pięciu lat obsługuje auto tutaj i nigdy nie miałem pretensji. Jakość robót na najwyższym poziomie, ceny adekwatne. Przez to czasem dłuższe kolejki, trzeba się umawiać. Ogólnie polecam”
“Szybka i tania wymiana klockow hamulcowych w samochodzie. Polecam ten warsztat.”
“Samochód oddany na odświeżenie (czyt. odgruzowanie) wrócił niczym z salonu. Sprawnie, porządnie i kompleksowo zadbanie o czystość samochodu, dodatkowo w szybko. Dzięki”
“Obsługiwał mnie przesympatyczny starszy Pan. Klasa!! Jak nigdy nie instaluje aplikacji stacji paliw to tak zaprezentował korzyści aż mi się zachciało. Przy takiej obsłudze to aż dzień robi się lepszy. Wnioskuje o premie dla tego Pana ! :p”
“Fachowość,bardzo miły Pan ,którego pozdrawiam.”
“Zakład Mechaniczny "Biały Miś" perfekcyjnie i z prędkością światła naprawia auta. Szczególne uznanie dla Mechanika Brodacza Polecam”
“Najlepsza myjnia w czechowicach ❤️”
“Warsztat więcej niż godny polecenia. Tutaj pracują mechanicy i naprawia się samochody. Muszę przyznać, że spotkałem się z zaangażowaniem większym niż się spodziewałem. Według mnie należy się dodatkowy punkt za to "Coś" ekstra. (i za cierpliwość) Pozdrawiam Wraz z Mondeo”
“Panowie bardzo życzliwi i pomocni. Miła i kompetentna obsługa. Nie rozumiem ludzi marudzących, że towar złej jakości. Jeśli chcecie oryginalne części proszę się udać do serwisów. Zapłaciłem 30% ceny części oryginalnej. Jestem zadowolony. Polecam i pozdrawiam.”